Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Upoznajmo se .. :)

Evo i mene, iz Zagreba sam, studentica, imam 23 godine...nemam dečka, volim izlazit i obožavam životinje [:smijesi]
2014 12 26
stigla nova; iz zagreba, učenica medicinske škole, 17 god , u sretnoj vezi, teta najboljim curkama, volim životinje, krpice i cipele [:smijesi]
2014 12 30
Dobrodošle nove članice i članovi [:zaljubljen] [:poljubac] [:sramezljiv]
2015 01 03
astrolog i tarot majstor [:hihot] radim kod kuće
2015 01 07
I ja volim Balaševića..bila prvi put u Osijeku na koncertu i oduševila se [:smijesi]
2015 01 13
bokic :3 i ja sam novija...zavrsavam sredju, 17god... uvjek negde na relaciji slavonija- zg.... u sretoj vezi... velika kreativka, i svojom masinom ispunjavam zelje ljudima hehe <3 inace tesko odlijevam stiklama i to je ugl. ono sto kupujem na krpicama , drustvena sam, susretljiva i party tip ;D
2015 01 13
Pozdrav svima [:zaljubljen] Na Valentinovo ću navršiti 19 godina, završila sam jednu zadarsku gimnaziju i studiram menadžment na odjelu za ekonomiju. Imam dečka 2 godine iii obožavam kupovati na krpicama, ponajviše nakit i kozmetiku [:sramezljiv]
2015 01 15
Ja sam Alex, imam 18 godina, decka 2god, hrpetinu stvari, obozavam stikle I haljine, zavrsila skolu za kuhara I radim u struci :* provirite u moj ormar
2015 01 18
Zanimljiva tema [:kesi] Ja sam Anita, imam 20 godina, studiram, nemam decka, volim izlazit, kavice s frendicama, sminkanje [:sramezljiv] Iz Iloka sam :)
2015 01 29
Ja sam Blanka, studiram informatiku,htjela sam biti medicinska sestra ,ali eto .. Imam 24 godine, nažalost sam nezaposlena.. Imam divnog dečka [:zaljubljen] .. Iz Siska sam, volim čitat knjige, upoznavati nove ljude, sport i obožavam životinje.. [:smijesi] Razumi me. Nisam ja kao običan svijet. Imam svoje ludilo, živim u drugoj dimenziji i nemam vremena za stvari koje nemaju dušu. [:jezik]
2015 01 29
Lillemor, 33 god . veterinarka , udana, nemam djece, idem na koncerte, moto susrete, puno putujem -volim zanimljive ljude , heavy metal i zivotinjice svih vrsta -iz Kalmara sam [:kesi] [:smijesi]
2015 01 29
Ja sam Mia, imam 25 godina, udana sam i imam dečkića od dva mjeseca :) studirala sam ekonomiju al to je trenutno zamrznuto zbog mog zlata :D Živim u selu blizu Zagreba i trenutno nemam vremena za hobije i izlaske [:smije] al kad moje sunce malo poraste opet ću imat vremena za trčanje i čitanje.. možda više za trčanje jer je ostalo viška kila :D
2015 01 29
35 kuka, nekima vec baba, al' mlada u dusi. Dobro, pomazu i one kreme hidratantne :) bavim se raznim kreativnim poslicima, al' kad mastam, onda je to na veliko. Imam divnu djevojcicu i ona mi je najljepsi poklon u zivotu. Mnogo je stvari koje volim ciniti i nikad mi nije dosadno. Nova sam medju vama pa vas sve i lijepo pozdravljam [:zaljubljen]
2015 02 05
Evo da se i ja predstavim:Zovem se Jasmina,živim u jednom selu blizu Križevaca,udana sam,imam 3 sina,jedan ima 9,5god,drugi 8,5godina,treći ima mjesec dana.
2015 02 07
Barbara. 23 godine. Kuharica po struci. Volim glazbu, ZADAR i krpice, naravno :-) ... Volim Putovati, upoznavati nova mjesta, ljude, obicaje... Nova sam još ovdi pa rekoh da se predstavim malo i ja. Lijep pozdrav svima. [:smijesi]
2015 02 11