Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Upoznajmo se .. :)

pozz!!! relativno nova ovdje,zovem se Senka,živim u Baranji,udana,mama Elze i Lucije.ime na profilu je ujedno i ime mog sela,imam 30godina...i to je to... [:zaljubljen]
2014 11 07
Hej cure, ja sam iz Zagreba, 21 mi je godina, studiram pravo, u vezi sam više od 3 godine. Jako volim pse, a i veliki sam fan lika i djela Fernanda Alonsa po kojem me mnogi znaju [:kesi] [:zaljubljen]
2014 11 09
Ćao, nova sam na ovoj stranici, pa evo samo da vas pozdravim [:kesi] [:smijesi]
2014 11 14
Pozdrav, cure! Moje ime je Ivana i 20 mi je godina. Živim u Zagrebu, nisam dugo na Krpicama, ali sam već kupila više nego prodala. Studiram medicinu, a obzirom da mi slobodno vrijeme i studentski džeparac ne dopuštaju šoping, krpice su prava stvar za mene. [:zaljubljen]
2014 11 23
Lidija, imam 29 i četvoro djece. Htjela sam biti teta u vrtiću, ali eto me teta sam u kući. Bas je točna ona " pazi sto želiš, jel bi ti se to moglo ostvariti". Neka je, bar mi je srce ogromno. Volim siti haljinice svojim curicama obično Tutu haljinice, radimo i haljinice barbicama i veliki dvorac, uživamo igrajući se. Naravno ne radim jer sam stalno na porodiljnom. I voljela bih postati fotograf za djecu. [:poljubac] [:zaljubljen] [:poljubac]
2014 11 28
Da se i ja predstavim zovem se Ivana imam 36 god. udana ,majka 4 super klinaca ,zaposlena i radim ono što nikad u životu nisam ni pomislila da bi mogla raditi ŠIJEM [:kesi] :Volim knjige i zimu a najviše popiti svoju jutarnju kavu u miru [:hihot] Pozz svima [:kesi]
2014 12 03
Anna,18,Daruvar, imam dečka,završila srednju za frizerku i kozmetičarku :) obožavam knjige,putovanja^^
2014 12 08
Bokic ja sam iz Zagreba,skoro 20 godina [:place] .. u presretnoj vezi vec godinu i pol [:zaljubljen] nova sam na krpicama, i do sad mi se cini pre zanimljivo ali pokusavam se rijesit krpica koje vise ne koristim. [:poljubac]
2014 12 09
moje ime je Antonija, nekada jako zaposlena odnedavno... sto reći nezaposlena.. napravila puno promjena u zivotu, pa sada čistim i ormar... kao vecina zena kupovala impulzivno i ono stotrebam i ne trebam... visak je tu ima toga jos samo treba fotografirati [:hihot] [:hihot] [:sramezljiv] [:sramezljiv]
2014 12 10
Book,ja sam Vedran [:kesi]
2014 12 13
Holaa svima, ja sam Tena, imam 23 godine i živim u Zagrebu. Trenutno se pripremam za drzavnu maturu i zavrsavam četverogodisnju skolu. Inace sam frizerka i radim nokte. Udana nisam i djece nemam, joos, hihih [:kesi] lijep pozdrav [:smijesi] [:jezik]
2014 12 15
Tatjana., drago mi je [:smije] imam još jedan profil ovdje na krpicama, malo popularniji od ovog starog tek dva dana, međutim nisam se još predstavila ni na jednom., sviđa mi se ova tema. Imam 21 godinu, studiram pravo u Zg, inače sam iz Slavonije, i trenutno se jako dosađujem na studentskom poslu pa lutam po krpicama. Dečka imam, djece nemam, u slobodno vrijeme malo izrađujem neki nakit i tako :)
2014 12 18
Pozdrav!Zovem se Marija,24 god.iz slavonije.Zarucena sam.Nova sam na krpicama :-) :-) Trenutno nezaposlena pa imam puuuno vremena za isprobavanje raznih recepata posto volim kuhati i peci kolace i torte.Takoder su mi porok kava i cigarete.Sti reci volim kafenisanje :-)
2014 12 18
Evo budem se i ja predstavila, Željka, Zagreb, 35 godina...imam svoj atelje di šivam i radim i svoje stvari za rockerice - nekak je tak ispalo da to želim i volim raditi nakon silnih otkaza. Pišem o interijerima, radim na industrijskim interijerima između ostaloga, volim prodavati moram priznati, pa mi je i frendica uskočila sa svojim ormarom. Tak sam tu završila, došla jučer, i već prodala par stvari...jeeej! :) Uglavnom, fora je tu, izuzetno pohvalno za organizaciju cijele stranice. Pozz [:poljubac]
2014 12 20
bok curke ! ja sam Andriana,odbrojavam dane do Bozica i onda jos malo do 18.rodendana. idem u XI.gimnaziju u zagrebu i planiram studirat ekonomiju..nadam se da je to dobar izbor! stedim za vozacki pa je to najveci razlog zsto sam dosla na krpice,moram stedit pa prodajem sve sto ne nosim stalno,pogledajte ! [:zaljubljen]
2014 12 21