Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Upoznajmo se .. :)

Bok sviiima. Ja sam Simona, imam 19 godina, dolazim iz Čakovca. Super mi je na ovoj stranici to da sto god si narucila stigne u roku 2-3 dana.. Ne volim bas dugo cekati, pre znatizeljna sam.. [:sramezljiv]
2014 10 08
Ola.. Imam 21 god.. iz Osijeka sam, ali trenutno živim u Puli, ovdje studiram. Eto let's get started! [:jezik]
2014 10 08
Ciao! Ja sam Mia,imam 22 godine,zaručena i nemam djece. Studiram na PMF-u u Splitu za profesora matematike i fizike. Ovisna sam o torbama i nakitu pa često uzmem toga i viška [:hihot] p.s. Odlična tema [:kesi]
2014 10 16
Pozz [:jezik]
2014 10 21
Pozdrav curke :) Ja se zovem Karla,tek sam otvorila profil ali sam kupovala prije preko prijateljičinog profila i volim ovu stranicu. Idem u gimnaziju u 3. razred i voljela bi studirat engleski. Prodajem i za zamijene sam tako da navratite ! Nadam se ugodnoj suradnji sa svima jer nam je u cilju zaradit i obnovit ormar ja mislim tako da problema nebi trebalo bit. Uzivajteeee [:zaljubljen] [:poljubac]
2014 10 21
Pozdrav curama,majkama,kraljicama! Skroz nova u ovome.Majka sam jedne male i jedne velike napasti(10 g.i 20g.)Meni su 42.Volim prodavati ali i poklanjati.Zamjene isto dolaze u obzir.Uživajmo zajedno. Pozdrav iz Šibenika! [:jezik]
2014 10 23
Ćao cure drage, ja sam Maša. [:smije] Imam 18 godina, imam tvrdoglavog dečka i tvrdoglavog psa, živim s bratom. Maturantica sam i borim se sa raznim životnim problemima, ali i uživam u njenim blagodatima, među kojima su i cipele i nakit (prstenje pogotovo)! Jednostavno ih obožavam, s vremena na vrijeme si to priuštim kad skupim džeparca, a super mi dođe kad nešto prodam vama curama na Krpicama. Stoga slobodno pročačkajte po mom profilu, možda nešto nađete za sebe za male pare. Pusaaa [:poljubac]
2014 10 27
lp drage moje ja se zovem Petra imam 22godine i ponosna majka 2 predivnih deckica :) trenutno jos ne udata ali planiramo uskoro dragi i ja evo na krpicama sam vec nekih 2mj i prakticki sam nova nadam se ugodnoj suradnji sa svima vama saljem vam veliku pusu [:zaljubljen] [:poljubac]
2014 10 28
Ja sam Monika! Imam 18 godina, imam dečka 3 i po godine! Završila sam ugostiteljsku školu! Ne zaposlena! Također se borim za sebe i sa problemima.Tu sam kako bih uspjela nešto prodati, zamijeniti! Trenutno mi je potrebna veća količina novca i zato pokušavam prodati što više stvari! [:zaljubljen] Uglavnom sam vedra i iskrena osoba! [:smijesi]
2014 10 30
caooo cureee [:poljubac] Skroz sam nova u ovome pa se baš i ne snalazim -.- Ja sam Petra, studiram oceonografiju u Puli, prva sam godina, [:sramezljiv] studenski život je skup i eto zato prodajem [:sramezljiv] Inače sam iz Šibenika :)
2014 10 31
bok cure :) ja sam Maja, 35 godina, ali tko broji, zaposlena, solo, imam psa što je vjerojatno očito po slici [:smije]
2014 10 31
hej, evo i ja od danas član. zovem se Petra, 23 godine, studiram veterinu tako da sam trenutno u Zagrebu, a inače iz malog sela blizu Osijeka, živim za životinje i spavanje! [:kesi]
2014 11 01
Elena, imam 18 godina i idem u opću gimnaziju. U vezi skoro 2 godine. Volim životinje, šminkanje i uređivanje noktiju. :D Trenutno moram odlučit kamo dalje nakon srednje i neide mi :P Pozdrav!
2014 11 01
Lidija, uskoro 20 godina, završila srednju i jako bi htjela studirati logopediju, ali nisam upala i zbog toga pauziram godinu dana. Za to vrijeme se rješavam nepotrebnih stvari iz sobe i ormara, bavim se prodajom kozmetike iz oriflame kataloga i prezadovoljna sam (možete se priključiti oriflame timu, nebudete požalile) i nadam se da ću druge godine upisati faks i malo se maknuti iz rodnog grada ^^
2014 11 03
Bok, evo i mene Tea 24 godine. Udata, mama jednog decka od 4 godine i jos nam jedna beba stize kroz koji dan. Volim ribice :) Hoby skupljanje razglednica i uzivanje sa sinom i muzem. Inace sam iz Rovinja ali trenutno nastanjena uPazinu. nadam se ugodnoj suradnji. :)
2014 11 06