Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Upoznajmo se .. :)

Bok bok. Ruža Stanić, 22 godine, mediicinksa sestra iz Slavonije. :) Nažalost ne radim u struci, na sreću neudana-za sada :D :D Volim čitati, šalicu dobrog čaja i praviti kolače. U slobodno vrijeme idem u gym, bavim se svojim kućnim ljubimcima i gledam Big bang theory :) [:poljubac]
2014 08 05
cure moje treba mi HITNAA pomoć, a ne znam gdje da se kontaktiram pa cu ovdje, treba bi iskustvo ako netko ima, ja i mama bi si naručile air maxsice preko aliexpressa ali ne znam kakvi su im kalupi inače nosim 39, da li bi možda trebala 40 naručiti? Ne bih htjela da mi dodju male 450kn nije za baciti :( Ili ako nekog znate da je narucivao slobodno mi javite, bila bi vam jako zahvalna! [:poljubac]
2014 08 07
Ja sam Lorena, imam 17 godina, živim u Sisku i postala sam prava ovisnica o krpicama. Ovo je def. najbolja stranica za kupovanje. Paket stigne u roku 2,3 dana, prezadovoljna sam time. [:smijesi]
2014 08 09
Pozdrav Lorena. Drago mi je da ima nekoga iz Siska tu [:poljubac]
2014 08 09
Pozdraav,Zovem se Ivana iz Vrbovca sam a glavni razlog sto sam ovdje je taj sto imam brata od 17 godina i zelim mu kupiti mbnogo lijepe odjece jer je pravi sminker. sekino maloo. moze li mi se javit netko tko ima uglavnom musku robu? hvala.
2014 08 12
hello, nova sam ovdje i malo po malo stavljam svoje ''krpice'' na prodaju kad ih odlucim pustiti :( iz pule sam, studentica 4.godine ekonomije, moje dvije najvece ljubavi su putovanja i naravno shopping :)) velika pusa svim clanovima [:poljubac]
2014 08 21
Hey ja sam nova ovdje...Iz Pule sam imam 30 god udana imam jednu kcerkicu...I macu i zekonju...:)
2014 08 22
Bok cure! Evo ja sam nova na mojim krpicama i nadam se da ću kroz par dana postavljati neke svoje stvarčice [:kesi] Zovem se Stela, imam 22 godine, iz Zagreba, završavam treću godinu ekonomije i imam dečka.. Mislim da je to dovoljno! Veselim se upoznavanju svih curka ovdje [:zaljubljen]
2014 08 23
Na krpicama sam duže vrijeme, ali ova tema mi je promaknula! Palac gore za nju! [:smijesi] Imam 24 godine, završila sam Učiteljski fakultet u Zagrebu, radim! Sve 5 što se toga tiče! Obožavam klince i svoju diplomu sa stručnog ispita (jer mi je pao kamen sa srca kada sam ju dobila) [:smije] Volim provoditi vrijeme sa svojom obitelji i dragim osobama koje me okružuju. Nisam udana, u ozbiljnoj sam vezi 4 i pol godine i mislim da nisam daleko od udaje [:smije] [:smije] Obožavam strane jezike, svoje mačke, ples i odlazak na svadbe! [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:smije] Na krpicama sam iz zabave i "druškanja" sa dragim curama [:smijesi]
2014 08 23
Malo puno kasnim haha :( Aiii.. eto ja sam Ivana, rođena 12.8.1995,znači 19 godina, dolazim iz Rijeke, sada se selim u Zagreb, upisala sam pravni fakultet socijalni rad , završila sam glazbenu školu za klavir, obožavam šminku, uglavnom sve vezano za kozmetiku , i ovisna sam o torbama(kao da sam na nekom odvikavanju--> Bok Ivana hahha) U sretnoj sam vezi već 4 godine :)) i to je uglavnom too [:smije] [:smije]
2014 08 29
Kristina....38 godina.....od tog samo 20 g. u braku ;).....imam sina 19 g. i kcer 16 g....obozavam macke, knjige, setnje i jos puno toga...e da, radim u hostelu [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2014 09 04
Helena,16 godina idem u III. gimnaziju u Zagrebu u prirodoslovno-matematički smjer ,igram tenis,plešem hip hop,OBOŽAVAM haljine i dobre cipele [:kesi]
2014 09 07
bokić, ja sam relativno nova (ne stignem baš biti pre često na krpicama)... imam pitanje: Kako svako toliko refreširati moj ormar, mislim da nije moguće to napraviti ovdje, ali bi bilo jako korisno jer ima puno stvari koje se ne stignu pogledati iz razloga što se svakondnevno stavlja jako puno novih komada odjeće na prodaju. Ako itko može pomoći, molim odgovor i u inbox. hvala mopjim krpicama i kolegicama sa njega!!! [:zaljubljen]
2014 09 07
Ivana, 19 godina, studentica Prava u Osijeku :) Volim macke, nakit i torbe. :)
2014 09 08
Bok cure! Ja sam Diana, imam 18 godina, upisala sam modni dizajn u Zagrebu, obožavam glazbu, modu, kišu, hranu.. :P Slobodno zavirite i u moj ormar ;)
2014 09 08