Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Upoznajmo se .. :)

Ne sjecam se dali sam se predstavila ali opet cu ako nisam. Bok curke(i decki ako ih ima) ja sam Emina, zivim u Rijeci. Imam 21 god i studiram telematiku(3.godina). Kako sam kao mala cesto bila obucena kao deckic :D sto je mozda i utjecallo na moj geek smjer na faxu. Hehe. tek se upoznajem sa zenskom stranim sebe pa za sad volim haljinice, cizmice, sminkicu a nakit kako kad. U sretnoj vezi
2014 09 11
Bok curke:) Ja sam Ela, živim u Zagrebu. Studiram na Ekonomskom fakultetu u Zagrebu, 3.godina. Inače imam naviku kupovat/naručivat hrpetinu stvari, as obzirom da se sad zaista skupilo i da imam stvari koje nisu niti jednom nošene odlučial sam vam se pridružiti u prodaji/kupnji! Slobodno zaviriti, možda pronađete nešto za sebe :-)
2014 09 11
Pozz.. ja sam Ivana ,iz Zlatara sam, imam 23 god, udana sam i imam sina od 2 god.. Završila sam trgovačku i komercijalnu, zaposlena sam al sam trenutno na porodinskom. Imam hrpetinu stvari al jednostavno nemogu odolit kad vidim neku super haljinicu il cipele... Kad ulovim vremena i ja ću stavit neke svoje krpice na prodaju... :D
2014 09 12
Ja sam Sanja, 27 godina, imam malu bebicu od 4 mjeseca... Nažalost nezaposlena pa evo pokušavam tu nešto prodati... :)) [:smijesi]
2014 09 13
Bok :) Ja sam Daria, 23, živim u Zagrebu, diplomirana profesorica klavira, radim u Mariji Bistrici :) Imam hrpu odjeće, ali još više imam nakita kojeg obožavam :)
2014 09 14
bokic!! evo ja sam nova tu! Lea imam 23 godine, dragog imam peseke imam klinaca nemam:) imam previse stvari u ormarima i stalno ih preslagujem hihi al nejde mi bas previse. Radim i zavrsavam fax
2014 09 15
Bok svima! [:smijesi] Zovem se Nikolina, nova sam ovdje i još sam u fazi upoznavanja sa svijetom na krpicama. [:sramezljiv] Imam 24 godine, a kad odrastem [:hihot] bit ću profesorica matematike i fizike. [:smije] Volim mačke i folklor. [:zaljubljen] Također, obožavam sve vrste umjetnosti, najviše glazbenu i likovnu! [:smijesi] Naravno, ne smijem zaboraviti i svog dečka, prijatelje i obitelj! [:jezik] Totalno mi je kul ovdje i hvala mojoj Lindač koja mi je zadnjih par godina stalno pričala o krpicama i na kraju me navukla na njih. [:jezik] Nadam se uspješnoj suradnji! [:kesi] Uživajte! [:zaljubljen]
2014 09 22
Pozdrav [:zaljubljen] Moje ime je svima vidljivo [:smije] Iz Slavonije sam, ali studiram u Zagrebu. Sada ću 3. godinu na EFZG-u. U sretnoj vezi [:zaljubljen] Ovisna o ovoj stranici onim danima kad imam 1000 drugih obveza... Pa, umjesto da se borim s njima, visim ovdje [:hihot]
2014 09 23
Pozdrav, dečko sam iz Zadra, 24 godine, radim kao knjigovođa i nemogu vjerovati koliko dobrih stvari po super cijenama ima na prodaju, nalazim se u Zadru gdje baš i nema second hand dućana pa mi je ova stranica pravi zgoditak!
2014 09 27
Bok!..zovem se Sunčica...imam 42 god. iz Zagreba sam,momentalno živim u okolici Velike Gorice sa suprugom i dvoje dj. Dugo sam samo bila promatrač na krpicama a od nedavno i ja sam počela prodavati ono što su moji i mojih frendica klinci prerasli [:smijesi]
2014 09 30
Bok svima! Evo da se i ja predstavim [:zaljubljen] Zovem se Ivona, iz Županje sam, imam 20 godina. Sad ću 2. godinu na Filozofskom fakultetu. U sretnoj vezi [:smijesi] i također ovisna o ovoj stranici [:hihot] [:kesi]
2014 09 30
Evo i mene ! [:smijesi] par mjeseci sam korisnik krpica doduse neaktivan al sad je prica drugacija [:zaljubljen] imam 18. God.iz sibenika sam I udana (sretno) [:kesi] nemam djece radim kao kozmeticar ugl sretna jaako [:hihot] za ovu str.sam doznala preko televizije [:smije] i takodjer pun pogodak ! [:poljubac]
2014 10 01
Pozdrav svima! Zovem se Ivana, imam 34 godine i zivim u Puli, udana i majka curice i dečka. [:smijesi] Završila sam ekonomiju u Puli i radim kao knjigovođa. Profil sam otvorila jos prošle godine...ali sve do sada bila sam neaktivna, samo promatrač. Već nekoliko mjeseci mislim na sve vas i kako bi bilo vrijeme da podijelim s vama nešto krpica. Kako sam majka dvoje djece...tijekom godina se skupilo dosta njihove robice...nešto sam već prodala, dobar dio i poklonila, a evo nešto se nađe i na mom sad aktivnom profilu...
2014 10 04
Ja sam Damira, živim u Bjelovaru. Imam 20 godina, tražim posao. :D
2014 10 04
bok :) ja sam Maja,živim kraj Varaždina,sretno udana :),nemam još djece,imam pesa ;) imam 25 godina i radim,a ovdje sam više da kupujem,manje da prodajem.. [:zaljubljen]
2014 10 06