Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Upoznajmo se .. :)

Drage moje, ja sam mama malog dečkića, sretna. tražim ovakve sandalice dr. martens 37 veličina . već sam luda od straženja, a njih nigdje... ajd ako znate da netko prodaje neka mi se javi. [:smijesi] [slika:e15fdbe6-4e98-42c0-b767-a86f0c21cc92] [:smijesi] [:smijesi]
2015 02 11
Ime mi je Mihaela, imam 27 godina...majka sam dvoje djece : curice od 5 i pol godina i dečka od 4 mjeseca...slobodno pogledajte u moj mali dućan...prodajem većinom stvarčice koje sam kupila, a nisam ih koristila pa mislim da bi nekom bolje poslužile ...bit će i nekih stvarčica koje su i korištene, ali u dobrom stanju...eto skupljamo novčeke da adaptiramo curici sobu... [:kesi] [:poljubac]
2015 02 12
Bok cure! Ja sam ovdje nova :) Jucer sam se registrirala na moje krpice. Inace sam zavrsila ekonomiju u Zagrebu, upisala magisterij iz marketinga, bas pisem rad tako da..uskoro sam gotova :)) imam 28 godina, radila sam nekoliko godina, sada vise ne..
2015 02 13
Ja sam Tamara dolazim iz vrata Hrvatske (Vinkovaca) imam 21 godinu, studiram na filozofskom sveucilistu, neradim nigdje pa se bavim prodajom trenerkica, tenki, i nesto svasta iz svog ormarica :) OBOZAVAM ZIVOTINJE IMAM MALU SAMOJEDICU [:hihot] [:sramezljiv] i taaaaakoccccc
2015 02 17
....ime mi je Lela, iz Zagreba sam..krpice me opuštaju.. [:smije] [:smije]
2015 02 18
marina,27 godina,živim u bj,i možda ću postat mama [:smijesi] [:smijesi]
2015 02 26
Andrijana, 19 godina, Marija Bistrica, svakodnevno odlazim na izlet u Vž na faksić [:place] [:kesi] [:place]
2015 02 28
Ella :) Evo i ja sam nova. Inace iz Splita ali vec par mjeseci zivim u Istri. Turisticki vodic, pa znam cesto i bit na putu. Luda za robicom i dobrom hranom. Ako ima netko iz Umaga ili okolice, robu mogu predati i osobno :D
2015 03 02
Valentina, 23god iz okolice Zga, fotograf & grafički dizajner s puuuuuno hobija... (fotkanje, pjevanje, čitanje, dekoriranje (sve što je kreativno ugl), postcrossing...) Bavim se grafičkim dizajnom već nekoliko godina [:smije] [:kesi]
2015 03 07
Moram se uključiti i ja. Kaže Jessica001, odnosno Jasna, da je vjerovatno najstarija ovdje pa da je utješim... [:smijesi] Nova sam, imam 46, još malo 47 godina, dvoje djece i cijeli život samohrana majka. Neke stvari se ne mijenjaju s godinama, i dalje volim cipele, torbe itd...nebitno koliko imaš godina. Sin mi je uvijek znao reći "možeš prodavat' cipele i torbe koliko ih imaš" [:hihot] Radim u svojoj firmi, uglavnom sam kući jer radim od kuće. Volim životinje, ali ne volim čokoladu [:kesi]
2015 03 08
pozdrav, moje ime je Andrea, imam 20 godina. studiram matematiku u Osijeku. obozavam gledati crtiće :P najvise na svijetu volim svoja dva psa..njihova imena su Miško i Lili. za razliku od TerezaDudas ja ne da obozavam cokoladu, nego sam teski ovisnik [:hihot]
2015 03 09
aNUELA, 22 [:smijesi] Letenje i lov u sumi [:hihot]
2015 03 10
Renata, 25 godina, okolica Našica (ali uskoro selim u Njemačku) , nezaposlena , ovdje sam nova :)
2015 03 14
Moje ime je Kristina,imam 42 godine i dolazim iz okolice Velike Gorice.Radim kao medicinska sestra u jednoj zg klinici,udata i ponosna majka troje djece.Krpice sam otkrila prije šest mjeseci i jako sam zadovoljna,svoju ljubav prema stranici uspjela prenijeti na svoju obitelj i nekolicinu prijateljica!Samo nastavite tako,lp
2015 03 14
Pa lijep pozdraav,moje ime je lucija i imam uskoro 18 godina. Odlučila sam i ja prodavati stvari na krpicama jer ih imam previse i neke stvarno ne nosim,a novac uvijek dobro dode,pogotovo u mojim godinama hahah :D Obozavam životinje i beyonce mi je daleko najdraza pjevacica,svida mi se ne samo njen glas vc i stas,njezina arazmišljanja i stvari koje podupire. planiram upisati medicinu i jako volim djecicu i jezike. obozavam procitati dobru knjigu i moje najdraže trgovine su stradivarius,bershka,zara i h&m toliko o meni,ako pronađete vremena pogledajte moje stvarčice na stranici,bilo bi mi drago da ugodno poslujemo.. [:kesi] [:kesi] [:poljubac]
2015 03 21