Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Upoznajmo se .. :)

Ciao svima [:smijesi] Da se predstavim... Ja sam Kristina iz Pule i tek sam se nedavno priključila ovoj lijepoj zajednici... Već sam si naravno vidjela svega i svačega.. a u kupnju krećem uskoro.. kad sjedne plaća [:hihot] Inače, ono što sam stavila u moju trgovinicu je nakit koji izrađujem sa sestrom i naravno višak mojih stvari... Nadam se da ćete navratiti i odabrati nešto na vaše i moje zadovoljstvo [:zaljubljen] Lijep pozdrav svima [:poljubac]
2015 09 20
Ja sam Lara, dolazim iz Slavonije, imam 25 god, radiim :) Prije nisam baš puno vremena provodila ovdje,ali sad sam postala aktivnija i evo snalazim se :) U slobodno vrijeme obožavam čitati knjige i gledati filmove [:smijesi] Veliki pozdrav svima :)) [:poljubac]
2015 09 25
Ja sam Lulu, imam 20 godina. Studiram u Zagrebu i nova sam među vama. [:poljubac] [:smijesi]
2015 09 28
Hej, hej, ja sam Mateja, iz Kutine sam, brojim sitnih 25 god :-). Završila sam turizam u Opatiji, trenutno radim.. volim sve šta vole mladi.. [:hihot]
2015 09 28
Pozdrav [:smijesi] pa red je da se i ja prestavim. Nova sam na ovim stranicama. Inace imam 33 god. radim kao pirserica u tatttoo studu u Zadru i paralelno se bavim vizazizmom. Prodajem neke stvarcice koje mi vise ne trebaju. Svakako se nadam dobrom drustvu tu [:zaljubljen]
2015 09 30
Pozdrav! Ja sam Jelena, 23.godine, studiram farmaciju. Inače, iz Karlovca! Veselim se kupoprdajnim razmjenama s vama. Također, prodajem robu koja samo spava u ormaru kod mene... [:smijesi]
2015 10 02
Drage moje :) zovem se Jelena imam 21 godinu iz Zagreba sam zavrsila sam sestrinstvo i sad cekam staz u jednoj od bolnica :) vrlo sam drustvena osoba i volim izlaske i naravno krpice :) nadam se da cu sklopiti nova prijateljstva s vama drage moje :) lijepi pozdravi! :)
2015 10 05
Hay zovem se Branka,nova sam ovdje i očito najstarija [:kesi] Dugo vremena sam bila sam promatrač na krpicama svoje kčeri Petre a onda se i ja navukla na ovu stranicu i mogu vam reći da sam sretna ovdje s vama.Napokon sam našla nešto što me čini sretnom i gdje nađem svoj mir tražeči prekrasne stvari za svoga maloga unuka Frana a usput i nešto zamjenit i prodati.Udana sam,stara ljubav iz srednje. [:poljubac] .Živim u prekrasnoj okolici Varaždina....eto toliko o meni,pozz svima...
2015 10 08
Vecer svima,ja sam Nova!!! [:sokiran] [:smije]
2015 10 12
Ivana, studiram 3.godinu fizioterapije i ovo mi je odlicna relaksacija :) [:smije]
2015 10 15
Ja sam Misko,imam dječaka od 10 godina,nezaposlen sam [:zaljubljen] .Po struci sam stomatolog ali se odavno ne bavim tim poslom.Volim lijepu odjeću,volim vidjeti lijepu ženu koja se zna elegantno obući,volim čokoladu sa više od 45% kakaoa.Ipak,tu sam zbog prodaje a i nije loše proširiti krug ljudi jer nikad neznaš tko ti može pomoći i kome ja mogu pomoći..makar dobrim savjetom i informacijom. U društvu žena oduvijek se snalazim bolje nego u društvu muškaraca .Nekako mi se ćini da su žene daleko manje kompetitivne nego muškarci pa u razgovru nije toliko bitno što voziš i koliko zarađuješ.Bilo mi je predivno dok je maoj sin bio mali,supruga radila a ja imao svoj obrt. Tada sam u prijepodnevnim satima gurao dječja kolica i pričao sa mamama.Jedino je bio problem kad su pričale o porodima [:tuzan] No,kako sam ja prisustvovao porodu moga sinčića mogao sam i o tome ponešto reći.
2015 10 22
Lucia,studiram menadzment,24 god,Zagreb. Kupujte od mene da se rijesim starih stvari i da Vasom lovom unesem noviteta u svoj ormar [:smije]
2015 10 23
ja sam Nikolina ali svi me zovu Nixi. Imam skoro pa 25 godina [:kesi] udana sam,u braku sam skoro 7 godina i imam sina od 6ipo godina :) volim mexicki/spanjolski jezik i sve sto ima veze s time,ukljucujuci i mexicke serije [:smije] zelja mi je jednog dana poslat sve u pm i otici u Mexico hahaha [:hihot] [:smije] obozavam zivotinje (imam macka Timmya) i najvise od svega volim pravit kolace i bavit se prodajom [:jezik] ipak sam zavrsila trgovacku skolu pa mi to prilici hehe hajd sad curke pogledajte moj profil mozda nadjete nesto za sebe [:poljubac] [:zaljubljen]
2015 10 28
Lea Milak, imam 17 godina, živim u okolici Nove Gradiške, idem u ekonomsku školu, u sretnoj vezi i obožavam pse [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2015 11 01
Pozz evo i mene kod vas :P Zovem se Antonija,imam 23 god makar izgledam koda imam 15 i pol al nema veze [:jezik] trenutno ne radim nista( jos se odmaram od sezone),u vezi sam,nemam ljubimca nazalost i mislim da je to sve za pocetak... [:zaljubljen]
2015 11 04
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija