Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Upoznajmo se .. :)

Pozdrav!!!Ja sam mama dvoje deckića ( Moje najveće sreće i ljubavi), 36 godina ( još mlađa duhom i tijelom:)))), udana, zaposlena. Iz Rijeke!!!
2014 07 18
ja sam Martina 31 g nisam udana u vezi 13 g zaposlena i etoooo [:zaljubljen]
2014 07 20
Bok, jesam li ja zalutala ovdje ? Sve ste tako mlade... neke bi mi mogle biti djeca [:smijesi] . Primate me u društvo ? Možda se pomladim uz vas [:smijesi]. Inače sam udana, imam dvoje odrasle djece, unuke još nemam, radim u državnoj firmi. Eto toliko o meni. Skoro zaboravila (nisam još senilna [:hihot] ), ime mi je Ana.
2014 07 21
Pozdravljam nove članice, i vidim jednog muškog člana! [:jezik] Dobro nam došli!! [:zaljubljen]
2014 07 21
Ja sam nova ovdje, slucajno sam naisla na stranicu prije par mjeseci ali tek sad sam se registrirala jer sam htjela nesto kupiti [:smijesi] Inace, zovem se Paula, jos sam u srednjoj skoli, volim mace i imam jednu, vjernik sam, obozavam cokoladu, ucim talijanski i volim Balasevica i Bajagu [:smije]
2014 07 22
Jutro svima..... [:smijesi] kaktuszg......ovaj opis kak da si pisala o meni.... [:smije] [:smije] [:smije] Ne brini se,,,,ima nas svih dobi al to nije niti bitno.....bitna je dobra atmosfera , biti fer i pošten igrač... [:poljubac]
2014 07 23
Ja sam Ena, uskoro student 1. godine informatike,završila ekonomsku školu...Živim u okolici Rijeke i imam 19 godina...Imam dečka već 2 godine, uživam u sitnicama, volim prirodu, provode, uživanciju, veselje i veliki sam optimist....Ovaj profil dijelim sa mlađom sestrom... Drago mi je da sam na ovoj stranici, jer za male novce, nađe s zaista svašta, a najbitnije mi je što je svaka cura/žena posebna tu i iskrena. :)
2014 07 23
Hej, mi smo dvije seke, obje studentice, imamo 22 i 24 godine. Živimo u Požegi. Kao i vecina cura imamo pun ormar odjece, ali kad krenemo nekuda nemamo šta obuci ;) Upravo zbog toga volimo krpice jer ovdje pronalazimo nove stvarčice, a prodajemo ili zamjenjujemo naše "stare" :)
2014 07 25
Ja sam Marina, imam 29 godina, po struci sam prodavač, po statusu sretno nezaposlena i živin u Solinu [:smije] Volim uglavnom metal i rock glazbu, ali mogu poslušati dosta toga ovisno o raspoloženju. Živim s mamom i macom, a u slobodno vrijeme volim igrati videoigre, čitati knjige, pisati poeziju, igrati se u photoshopu i fotografirati [:zaljubljen] Slaba sam na dugokose dečke i sanjam da ću jednog dana postati pjevačica nekog rock/metal benda [:sramezljiv] Eto toliko od moje malenkosti od metar i osamdeset [:hihot] [:poljubac]
2014 07 27
Ja sam Željka Bebek (nisam kćer od pjevača Željka Bebeka, ali mi se tata isto tako zove ) [:kesi] Imam 17 godina i bavim se fitnessom. Obožavam životinje i imam 7 mica maca. Od glazbe jako volim Balaševića. Po struci sam odjevni tehničar. Obožavam se upoznavati i družiti s novim ljudima [:zaljubljen] [slika:e7b2c78b-79d4-43a6-8e11-5ce109a8dbe7]
2014 07 29
Jao vidi micica [:zaljubljen] Ja imam jednu, ali je dovoljno velika za 2 [:hihot] [:smije]
2014 07 29
Nova sam ovdje... Imam 25 godina i pun ormar robe koju ne nosim ( nešto jer sam smršavila a nešto jer kako to inače biva - kupim, nosim jednom i to je to ) pa smatram da je ovo idealno mjesto da ju prodam :)
2014 07 29
Hej bok! Evo nova sam ovdje! Nives, 28, iz Zagreba. Politolog po struci, inače nezaposlena (surprise, surprise). Bavim se fotografijom u slobodno vrijeme, zaljubljenik glazbu, i pomalo sam ovisna o sladoledu. :D Nice to meet you all! :)
2014 07 30
Bok svima! Nova sam ovdje iako već dugo pratim stranicu. Po zanimanju sam srebrnar, arheolog i turistički pratitelj. Trenutno živim u Zagrebu i planiram selidbu u inozemstvo. Malo random informacija: volim metal i neofolk, vegetarijanka sam, zanima me fotografija, nenormalno obožavam citrusno voće i sok od bazge. Veselim se druženju :)
2014 07 31
Bok svima ! Ja sam Natalija,46,iz Zagreba. Po zanimanju profesorica biologije i kemije,zaposlena sam u školi,odlično govorim engleski i njemački.U slobodno vrijeme podučavam kemiju ,fiziku i ova dva jezika,Volim putovati i upoznavati nove ljude,Komunikativna sam i vedra uvijek spremna za razgovor i druženje.
2014 08 02