Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Upoznajmo se .. :)

ma ajde nek ti bude neboderka :) prepuštam ti ga ko dobra drugarica [:jezik] [:jezik] [:smije]
2014 03 22
bojim se ja da ga ni ti ni ja nećemo vidjet, a ko ipak da, evo podijelit ću ga pola s tobom [:smije] isto u ime prijateljstva [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2014 03 22
ma to te ja pitam.. dogovoreno [:smije] [:smije] [:smije] kaj delate? nema baš nekaj na tv
2014 03 22
neka trulež od filma na RTL-u , čačkam tu po krpama ostale mi se programe ni ne da šaltat, sve razmišljam da se odem večeras ranije bacit u nesvjest i podružit malo duže nego inače s mojim najboljim prjateljem na svijetu - krevetu [:zaljubljen]
2014 03 22
ovo mi je super,prvo navede pesa,pa tek onda dečka [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] baš me lijepo nasmijala,samo da joj to dečko nevidi [:poljubac]
2014 03 23
a u pravilu, po meni dečko nije ni rod ni porod, danas je - sutra nije [:smije] a pes je član obitleji [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] ova gadura od kiše probudila me jutros u 6,20 [:frustriran]
2014 03 23
[:smije] [:smije] dobro jutroooo!! [:zaljubljen] kakvi su planovi za danas?
2014 03 23
pesekiii - ak je kod lud za njima to sam ja :D sunči ti to najbolje znaš hahahahha [:jezik] [:jezik] [:jezik] planovi? gledanje filmova.. kiša je grdo vreme btw dijana ženturačo di si ti bogaa draga e? [:jezik] [:zaljubljen]
2014 03 23
25 god, zadnja godina faksa (napokon!), jedan dečko, obožavam depeche mode [:kesi]
2014 03 23
evo me draga ! [:smije] [:poljubac] grickam bademe [:sramezljiv]
2014 03 23
banana, bok! [:kesi] ivana, kaj ti radiš ? jel se situacija riješila kod tebe? [:poljubac]
2014 03 23
[:hihot] dijanapap braniš se od osteoporoze
2014 03 23
[:smije] [:smije] Pa, bedasto možda zvuči da, ali fakat istina je da ti orašasti plodovi pomažu u koječemu! Od kad ih jedem, grickam , ja nema bolne menstruacije uopće! Niti ne znam da će doći, prije toga sam obavezno morala trošiti tabl.protiv bolova jer nisam mogla funkc.morala sam ležet taj dan dok je došla! Super su mi.... Dobro jutro, [:zaljubljen]
2014 03 24
Dobro jutro cure.... [:zaljubljen] [:poljubac]
2014 03 24
Jutro cure moje [:hihot] [:poljubac] falile ste kroz vikend [:jezik] dijana nije [:tuzan] al naadam se da se bude [:tuzan] kak ste provele vikend?? [:poljubac] [:poljubac]
2014 03 24
1 2 ... 49 50 51 52 53 54 55 ... 166