Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Upoznajmo se .. :)

Cure....toliko sam tužna da mi se sam plače...... Zadnjih dana proživljavam jako teške situacije i nisam baš sva svoja.... Oprostite kaj vas gnjavim..... [:sramezljiv]
2014 03 25
a jooj Winx [:place] pa jel se može ikako pomoći - ma samo ti gnjavi ako ti je lakše, svi smo mi imali svakakvih situacija.... [:tuzan]
2014 03 25
Sad bi mi samo pomogel jedan dobar muškat , čevapi z lukom i jedan cigaretlin..... [:poljubac] [:poljubac]
2014 03 25
aaaa, neboderka moja, ja budna od pola 7, moja cura mene ne štedi, čim tata zaključa vrata, ona je već kod mene u krevetu [:hihot] samo, sad sam si skuhala kavicu, i upalila lap... ti, na radnom položaju? [:smijesi] Winxsi, micek, opet si mi tužna, koka? kaj je bilo? piši, naravno, lakše ti bude! [:poljubac]
2014 03 25
ma sad sam već bolje čim vas čujem.....drage moje puce... [:zaljubljen] [:poljubac]
2014 03 25
naravno dijanapap ja u 05,30 hitro ko vojnik, a od 07,00 već na braniku domovine [:smije] e moja Winx muškat nemam, ali cigaretlin uvijek kod mene ima, kruha smije falit, ali cigareta nikako [:hihot] k
2014 03 25
[:zaljubljen] weeeeeeeee!! [:poljubac]
2014 03 25
Vi cure moje jako pozitivno djelujete na mene.......jel vi to znate.....ha.... [:smijesi]
2014 03 25
dakako da znamo, zato smo i tu s tobom [:poljubac]
2014 03 25
daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!! [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2014 03 25
[:zaljubljen] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] ma....obožavam vas....sve do jedne.......
2014 03 25
JUTRRRRRRRRRRRRRRROOOOOOOOOOOOO evo meee [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] Winksi pa kaj je? [:tuzan] [:tuzan] [:sokiran] [:sokiran] [:poljubac] [:poljubac] volimo te svi jako [:poljubac] [:poljubac]
2014 03 25
heeellllllllllllllllllloooooooooooooooouuuuuuuuuuuuuuu ženo Ivana!! [:poljubac] [:hihot] cure budu gluhe od nas, kaj se deremo! [:hihot] cure, mi vas volimo samo smo malo opaljene od jutra [:sramezljiv]
2014 03 25
koje ste vi vještice.......al one dobre... [:smije] [:smije] [:smije]
2014 03 25
hahah od jutra lude i glasne .. di ćeš bolje [:jezik] [:jezik] [:jezik] itekakve smo mi vještice al zapraf [:jezik] nikad neznaš s kim imaš posla [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] Dajte stvarno bi se mogle naci na muškati, u jarku, na brdu di god [:smije] [:smije]
2014 03 25
1 2 ... 51 52 53 54 55 56 57 ... 166