Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Drage moje poštavane dame krpicarke!

drage ccure ,pa di ste vi nestale . [:kesi] [:kesi]
2015 06 26
dobar dan drage , mojeee . [:kesi] [:kesi] [:kesi] [:kesi] [:kesi]
2015 06 29
Za sve koji vole vrtlarstvo! [:smije] [:smije] [:poljubac] [slika:10968bbf-14aa-46ac-93b2-80cec4fa66dd]
2015 06 29
brdo suza ne vidim dobro, da li si ti to na slici ili ja . [:smije] [:smije] [:poljubac] [:poljubac]
2015 07 01
dobar dan ,drage moje dame . [:poljubac] [:poljubac]
2015 07 02
dobar dan ,svima koliko vas ima ? [:poljubac] [:kesi]
2015 07 09
dobro jutro , dobar dan pa di ste mi nestale . [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2015 07 10
evo jedan dobar , došla žena kod ginekologa i sa vrata , doktore pomagajte svrbe me dole , i doktor ženu pregleda i pošalje doma , i rekao je da popije litru vina , žena došla doma ,i sve kako joj je doktor rekao, popije vino, i još, je jace svrbi, jedva docekala ,jutro da ide ponovo ,kod ginekolga i opet s vara , e sad doktor je preporucijo dvije ,boce vina da popije , došla doma poije ona te dvije boce vina , i još jace je svrbi, ode ona treci dan, jadna jedva je docekala ujutro, sad je doktoru dojadila,ide on nju sad pregledati, kad je vidio iznedijo se doktor, ono dvije muhe se zagrlile i pjevaju, još litar jedannnnnnn ........... [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2015 07 10
jacica , Dobar dan ,,,,,evo nastavljamo za moje prijateljice plavuše,,koje se ne ljute poljubac ,Starija plavuša prilikom primanja mirovine redovito je stavljala "iksić" umjesto potpisa. Jednog dana, stavila je "kružić" umjesto "iksića", što je zainteresiralo poštara, pa je upita: - "Gospđo, zašto ste ovaj put stavili "kružić", umjesto "iksića"?" A ova je spremno odgovorila: - "Znate, udala sam se, pa sam promjenila prezime."
2015 07 10
majaa sutra nastavjamo jedan jedan za kraj, znate onaj vic , baa radila u šivaoni, posje rata nestašica i sad baka i djed ,na grobju s vjenaca ,skidale trake ,a prije su te trake bile od svile , i njih neko prijavi da gradu vjence , i dođe milicijac i pita šta radite tu, znaci vi ste ti koji kradu vjence , ne krademo mi vjence ,vec trake uzimamo,pa šta radite s tim trakama , znate moja baba , šije gace , da li vi trebate gace ,mja baba jeftino naplacuje , ali mi ne uzimamo svilu ,, s vjenca novog vec s onoga , koji je u smecu, deda pokae miicajcu gace , i piše na njima slova ostala , pociva u miru [:smije] [:smije] bab a digne suknju na njenim piše vjecno ožalošcena .do groba .
2015 07 10
[:smije] [:smije] mladi par istek su se vjencali, i za pard dana su se posvađali, i žena muža poslala vragu, i sad šta ce spakovo stvari , i došao punici, zvoni on na vrata , punica otvori, zet kulturno dobro vece , a punica šta si ti došao, posvađao sam se s vašom kcerkom ,i šta sad , pa poslala me da idem vragu , a ja došo. [:smije] [:smije] [:smije]
2015 07 10
jacica , ajmo malo veselo [:jezik] Prevarila Fata Muju i priznala mu. Mujo je, sav snužden, upita: – Pa, dobro, Fato, zar ti ja nisam bio dobar? Sve sam ti ugađao. Fata odgovori: – Mujo, vjeruj, desilo se sasvim slučajno. Mujo je zbunjeno pogleda i upita: - Kako slučajno? Fata krene objašnjavati: - Bio mrak, ja legla da spavam. -On ušao na kapiju – isto kao ti. Ušao u kuću -isto kao ti. Ušao u sobu – ama, isto kao ti. Legao pored mene – ama, baš kao ti. Sredio me ama isto kao ti. E, kad je rekao da će još jednom,tek sam onda shvatila da to nisi ti.
2015 07 10
evo sam kopirala , viceve od , naših poznatih krpicarki, temu praznik plavuša ,brišem . [:kesi] [:kesi] [:poljubac]
2015 07 10
Dobar vam dan drago društvo moje , kod mene kiša sitna pada a kod vas šta mi radite '? [:poljubac] [:poljubac]
2015 07 13
Pozdrav draga damo Stela...naravno i ostale dame! [:zaljubljen] [:poljubac] Ja evo hvatam zraka...ali ga nigdje.. [:znoji]
2015 07 16
1 2 ... 29 30 31 32 33 34 35 ... 92