Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Chat tema #1

otvorim trol profil pa ih preprodajem [:smije]
2015 07 31
sad mi je jasno zašto se boje blokiranja... [:smije]
2015 07 31
poštovana administratorice da li se za iskreni komentar dobije momentalni blok.... ili barem jedna opomena pred isključenje?
2015 07 31
[:smije]
2015 07 31
curke...dobra vam večer.... šokirana, zaboravila sam na osnovno pravilo pristojnosti [:poljubac] [:sokiran]
2015 07 31
dobra večer [:sramezljiv] [:zaljubljen]
2015 07 31
ne draga, dobiješ ove papuče i nikad više nećeš ništ od strave komentirati [:smije]
2015 07 31
E moja adminko, endemu moj, čovječja ribice, dobrodošla [:poljubac] ALI, ALI...naravno da postoji ali....Dovesti red na forum ne znači ograničavati slobodu govora. I sad će ispast da provociram, ali misliš li zbilja da si kompetentna procijeniti i razlučiti osobe koje zbilja provociraju od onih koje jednostavno imaju britak način komunikacije? Ovo nije provokacija, da se razumijemo, samo pitanje. Dalje, misliš li da je dobra ideja otvarati "chat teme"? Iako pozdravljam tvoje obećanje da će biti malo reda, pripazi- treba razlučiti uvođenje reda od obijesnog blokiranja korisnica "jer mogu" i jer se dio svjetine usudio prozvati božanstvo, tj. kritizirati rad admina. Eto, mali savjet [:zaljubljen] Djevojke, ako misteriozno nestanem nakon ovog posta, shvaćena sam kao da provociram pa vam šaljem [:poljubac] svima.
2015 07 31
večer danka [:smijesi] [:poljubac]
2015 07 31
pa di si dankice
2015 07 31
Wow, hvala na odgovoru svima. [:sokiran] Ma bit će bolje. SaraKedavra...s vremenom....čak i ako/kad pogriješi, ipak će u nekakvom prosjeku biti bolje nego što je bilo.
2015 07 31
sara potpisujem. još kao malu roditelji su me naučili da ne smijem vrijeđati ljude... ali me nikad nisu naučili da moram šutjeti samo zato jer mi je netko to naredio i jer nekome to odgovara.
2015 07 31
Ok, znači većina je za to da nema poklanjanja na krpicama preko nagradne igre?! [:sramezljiv]
2015 07 31
ja itak nisam nis dobila na nagradnjaci. NIKAD
2015 07 31
Ma ima poklanjanja, graškiću, ali ne smiješ staviti tipa link s profila na predmet koji poklanjaš, nego sliku u post( ako sam u krivu, ispravite me) ili npr. staviti da te cure trebaju pratiti ili stavljati nešto u omiljene. Naravno da će biti bolje, vjerujem u to od dana kad je ivančica otišla, ali...ali....to "ali" me uvijek muči. Kaže adminka da smo tražile da se postrože pravila. Ne, tražile smo samo da se postojeća pravila prate. Teško da ćemo sad odjednom, preko noći, doći do strožih pravila, a ona osnovna se nisu mogla popratiti. Kako bi Asterix rekao: napravila si ražanj, a vepar je još u šumi.
2015 07 31
1 2 ... 8 9 10 11 12 13 14 ... 42