Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Chat tema #1

'Jutro, curke! Šta je ovo, bre??! Kakva je ovo cenzura? Šta je sa slobodom govora?! Ako se što ne svidi Administratoru, odmah blok? Stranica je u takvom kupusu, na snazi je snađi se sam i cure koju su preuzele incijativu za bolje dobro svih nas jer adminke nema, stradavaju?! Istina boli pa odmah nepodobne treba ukloniti?? I nekoliko puta spominjanje da pišemo o poz temama? Ma je li?! Pisat ćemo o čemu god hoćemo sve dok je u skladu s moralom! Šta smo mi ovce ovdje??!
2015 07 31
Nisam rekla da nema slobode govora, samo se mnogim korisnicama ne sviđaju provokacije i unošenje nemira tako da vas molim da se suzdržavate od takvog diskursa. Može se pričati o puno ljepšim stvarima, a ne stalno ponavljati isto. Da, stranica je u kaosu, da, jedan admin nije dovoljan, ali ponavljanjem svega toga samo činite loše za stranicu i samo pogoršavate situaciju i otežavate meni posao.
2015 07 31
Ja nemam vremena sjediti i pregledavati svaki post na forumu nažalost, ako želite da se situacija poboljša, ponašat ćete se u skladu s pravilima, to i jest poanta stranice, da se ljudi drže pravila jer je ovo community i držanjem do pravila olakšavate svima rad na stranici. Za ostalo ćemo se pobrinuti mi. Ali sve kreće od vas.
2015 07 31
adminka...molim vas recite mi što vi u ovom slučaju podrazumijevate pod provokacijom i unošenjem nemira? tek toliko da znam gdje je granica do koje mi dozvoljavate pisati. lp
2015 07 31
Adminka, vidim da si ovaj dumbus usporedila s Forum.hr pa me zanima kad ce se uvest pretrazivanje foruma, mogucnost pregleda zadnjeg neprocitanog posta, kartoni i hrpa stvari u kojem se ova dva foruma razlikuju? Svakako sam za uvodenje reda, al ne na ovakav nacin. Kad si predstavljala Ivancicu napisala si da ti je prijateljica, trebala bi od nje ucit kako vodit stranicu. Lp.
2015 07 31
sanja85 vjeruj mi...kada sam sinoć skužila što je tu urađeno od svega onoga što smo mislili i htjeli da se uradi....smučilo mi se !! osjećam se kao indijanac u rezervatu kojemu je pošteđen život....ali samo zato jer se netko smilovao da ga poštedi kako bi ga imao u šaci ostatak života.
2015 07 31
gea 1508 nemam pojma kako je na forumu.hr....odgovori mi (ako znaš): da li se i tamo blokiraju članovi koji upozoravaju na nepravilnosti u radu stranice i njenih članova?? [:poljubac]
2015 07 31
Pitajte ostale korisnice najbolje, mislim da se one mogu najbolje izraziti za sebe. Makar puno korisnica koje su protiv konstantnog trolanja i sl ne idu u tolikoj mjeri na forum. Ja sam svoje rekla i provodim pravila dalje kako i pise u pravilniku i ja se nemam kome opravdavati. Nigdje ni na kojem sajtu necete vidjeti da se admin zamara takvim stvarima i da dopusta da korisnici pljuju po njemu, kao sto sam ja dozvoljavala,no to je moja greska, i tome sada stajem na kraj . samo cu reci: vidjet cete. Tri puta hura za bolje krpice i bolju budunost!
2015 07 31
Search za forum i inbox sam poslala zahtijev prije pola godine. Nadam se da ce to uvesti,podsjetit cu tehnicara
2015 07 31
Danka, upravo tako! Administratorice, ne možete očekivati nakon sveopćeg đumbusa ovdje da kad Vi dvaput zarežite, mi se poklopimo ušima i fino slažemo ormare! Ako mi moramo poći od sebe i truditi se biti pozitivne, pođite i Vi od sebe i neka bude zaista ovako kako ste napisali, bolje! Jer inače, pljunut ćete si u usta. Nemojte da Vam obraz bude kao stranica ormara, budite od riječi, cijenite nas i budite sigurni da ćemo i mi cijeniti Vas!
2015 07 31
Danka, naravno da ne, to ima samo na krpicama [:smije] Adminka, na drugim forumima admini i moderatori rade svoj posao i znaju da ako netko po njima pljuje je zbog toga kaj rade i nemaju potrebe se osjecat prozvanim. Ruku na srce, tebe nema mjesecima, ne rjesavas nista i sad dodes provodit pravila. Bas me zanima koliko dugo ce to trajat jer svako toliko se ukazes, pobrises koju sliku s neta, krivo tagiran oglas, temu o sebi, svoje negativne i nestanes. [:pospan] Hocu li sada dobit blog, ups blok?
2015 07 31
adminka za osobu koja ne radi svoj posao onako kako ga treba raditi postoji samo jedan naziv: neradnik!! ja prva sam vas nazvala ljenguzom kada sam vidjela u što su se pretvorile MK u posljednje vrijeme.... i istina: ne morate se opravdavati ni meni ni bilo kome ovdje i iznositi razloge svojih selektivnih i sporadičnih pojavljivanja u kojima ste uspjeli tek zagrebati po površini zadatka koji vam je postavljen..... ali se onda nemojte ni ljutiti kada je nama smrtnicima vaš rad djelovao jalovo. ...a kakav je taj rad bio.... to mogu svi potvrditi. kažete da je vaša greška što ste dozvolili da se pljuje po vama? a čija je onda greška što su MK došle u takvo rasulo u kojem jesu?? greška onih koji su upozoravali na to... i sada su blokirani?? eeee... draga moja.... to se tako ne radi.... ali, eto: u vašoj ruci je vlast. toplo se nadam da apsurdistan u kojem živimo ne miriši na sjevernu koreju.
2015 07 31
..dobro jutro svima... [:pospan] [:smijesi]
2015 07 31
I love the smell of threats in the morning. [:smijesi] Bez ljutnje, ali ova mi pojava izgleda kao pokušaji naše sadašnje Vlade da se prije izbora umilki građanima. Jeste. Predizborna kampanja. Ostavljam si prostora za tjedan dana vidjeti kako će sve izgledati.
2015 07 31
jutrić, curke [:poljubac] kove.... čak ni naša vlada ne ide tako daleko da bika koji sjedi pretvori u biljčicu koja vegetira [:tuzan]
2015 07 31
1 2 ... 10 11 12 13 14 15 16 ... 42