Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Chat tema #1

Jutro! Napokon da ste vi odlucili slijediti previla...ako to bude tako neka..super! Ali ovo sa forumom(pa me blokirajte, ako hocete)..je teska glupost! Blokirajte one koji krse pravila foruma..sto ste trebali stalno....ali kakva chat tema1..kja glupost..zasto imamo razlicite podforume? Na niti jednim krpicama nema chat tema..u litvi je jos prosireniji podforum...ovako ste nas strpali kao ovce na jedno mjesto..i zapovjedili-pisi! Sta je vama...radite sto hocete..sprovodite pravila jer trebate..to i zelimo..ali ste se uhvatili razgovora na forumu...Oprostite ovo nema na niti jednim krpa, ne prodajem..pa mi je ovo ljepsa razbibriga....ali na zalost mislim da cu odustati od ove stranice.. [:znoji]
2015 07 31
jutro!! kakva pustoš na forumu [:sokiran] ...gdje su svi nestali??...šta su svi blokirani [:hihot]
2015 07 31
brdosuza polako sa strastima.... ionako mi se čini da sve ide u tom pravcu da se samo maknu "nepodobni".... a onda potrebe za adminom više neće ni biti, jer ga neće imati tko zazivati. imam pitanje za sve koje su iskusnije i aktivnije na drugim forumima: ako mi netko blokira stranicu ili pristup forumu, po njegovom to je zbog toga jer sam prekršila pravila stranice....a po mome mi je neopravdano uskratio slobodu govora. da li mi je administrator u tom slučaju dužan dati obrazloženje zašto sam blokirana? živimo u 21. stoljeću, pobogu!! .... i ako mi netko (po mom mišljenju: neopravdano...) ukine slobodu govora.... onda to ima malo veću težinu od neovlaštenog tagiranja, reklamiranja ili slično, zar ne? ....ili je ovdje osnovno pravilo: ubij glasnika !!!!??? [:sokiran]
2015 07 31
BrdoNinjo... [:kesi] pa vidis da u nas u drzavi niko nista ne poduzima. Da oce ljudi da se skupe pa odu na vladu sa kasikaricama,molotovljevima bla bla..ko onaj nekidan sto je na zdravstvemo u splitu bacio koktelcica...pa onda bi se valda nesto i poduzelo.vis kako adminica odma skace [:hihot] niko nista- poskupi gorivo na 11 kuna, da bude i 25 niko nebi nista reka,ljudi bi tocili jer moraju na posao jel..pa treba stat na ceste i blokirat prolaz.. al ne. Place ostaju iste a sve poskupljuje. u njemackoj kinder pingui dode par centi a ovde 4 kune. [:sokiran] a to je samo jedna usporedba , ostalo da ne spominjem..i opet niko nista.. zena se s djetetom baci u rijeku..ko da i nije.vec se zaboravilo.. to je do vlade a ne do naroda.treba ih zastrasit pa onda.vecina se boje a sacica ljudi ne moze puno
2015 07 31
Danka nema ovo veze sa strastima [:smije] ..kaze adminka..htjeli smo da postrozi pravila.....neeeee..htjeli smo da provodi postojeca...a uhvatila se foruma..najmanjeg problema [:smije] ..samo je trebalo blokirati po forumu sto nije po pravilima, i to je to! [:pospan] Ja necu boraviti negdje...gdje nema winxinih, andreinih, stelinih...itd zanimljivih tema...gdje ja ne mogu otvoriti svoju zasebnu! Glupo i amen! Btw di je Brko..glavni problem su inace teme po forumu! [:znoji]
2015 07 31
čini mi se da ovdje vlada zakon admina...i samo njegove diktature...u svakom njegovom javljanju ( a to je svakih par mj.) i to isprovociran od strane korisnica,opali samo po forumu i poblokira najglasnije...a sav ostali posao koij treba obavljati ,stoji ne riješen,uz obrazloženje da je to preveć posla za jednog admina...pa je onda ipak najlakše blokirati forum i korisnice...i tu si je olakšao posao jer ga više nitko ne može prozivati.
2015 07 31
E da Ivana..shvacam poantu..na zalost takvi smo u globalu!
2015 07 31
Mishell! [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:poljubac]
2015 07 31
ma Danka.. [:poljubac] pa dužan ili ne, obvezan ili ne...nije ovo sudnica da se poštuju pravila postupka...sve je to proizvoljno, subjektivno, trenutno...kako se kome da. evo, na ovakvoj jednoj stranici bi se trebalo voditi nekim zdravim razumom i osnovnom kulturom i pristojnošću - u tom slučaju bi svakako netko bio dužan obrazložiti što radi i zašto blokira....ali isto tako bi onda pojedine bezobraznice na ovoj stranici (vođene zdravim razumom i osnovnom kulturom i pristojnošću) "bile dužne" pristojno se javiti i reći zašto su uzele podatke i ne javljaju se, zar ne? i zašto rade još 100 drugih sr*** ...ta neka "pravila" stranice [:hihot] pa to je napisano, a eto vidite, i to se može zobilaziti... ukidanje slobode govora...pa pogledajmo ovu temu - mislim da svi prilično slobodno govore [:smijesi] jadno je što to sad moramo na jednom mjestu i pod diktatom "veselo" ...kao u toru
2015 07 31
mishell da li ti je jasno da nećemo ni mi dugo?? [:smije] [:place] ahhh... da sam barem godinu dana ovdje....pa da mogu reći: plesala sam samo jedno ljeto.... [:place] [:place] [:place] [:place] [:vrti]
2015 07 31
[slika:312e2013-4aa4-4a1b-af69-548a15be5a9f]
2015 07 31
Sva sreca da ovaj linkas moze otvarati teme..tamo cemo pisati!
2015 07 31
pa ako forum ovako funkcionira...gdje će samo admin otvarati teme njemu po volji...a mi ćemo kao mali pioniri pjevati složne pjesmice...pa onda me može i blokirati...nema ovdje nikakvih pravila,već samo nečija tiranija zbog kaprica...mene nisu smetale nikakve teme...pa ni reklamiranje i jaukanje da netko nešto kupi,jer je hitno....smeta me samo prodaja i tagiranje...to je bit krpica,da je sve uredno i pregledno....a ne tko je šta napisao na forumu,pa forum je za razbibrigu,i neke nove info....kome se šta ne čita neka ni ne otvara temu...i svi sretni!!
2015 07 31
neznam sta da kazem [:boji] kako funkcioniraju drugi forumi? e pa ovako, forumhr kad odtvoris temu na krivom mjestu il tema postoji vec, admin ti u tvoju temu npise da je tema premjestena, ostavi ti link i zakljuca, ne dijeli blok ako nesto i zeznes dobijes poruku u inbox 2 zuta+1crveni i taj crveni ti pise zbog cega je ako postavis pitanje adminu podforuma, dobijes odgovor fin i pristojan, razumljiv opcem pucnstvu u roku od 24 sata
2015 07 31
ivalorena [:poljubac] pa naravno da se i inače u komunikaciji...ne samo na ovim stranicama... trebamo voditi načelima zdravog razuma i osnovne kulture i pristojnosti [:poljubac] ali ovo je kokošinjac u kojem obitava ogroman broj kokoši.... i normalno je da su postavljena pravila kako bi se održao red u kokošinjcu i stoga i postavljen glavni pijetao koji će to sve nadgledati [:smijesi] .. ali znaš i sama da će uvijek među njima biti određeni broj onih koje će pokušati malo zaobići pravila i na kriv način pokušati naći bolje i ljepše mjesto u prvim redovima. [:kesi] treba ih "kljucnuti"... slažem se.... ali se ne slažem sa time da se "kljucaju" koke koje su upozoravale na nepravilnosti i još uvijek upozoravaju.... a i da se ograničava životni prostor ostalima koje u miru kvocaju i nesu svoja jajca ovoj stranici (čitaj: donose novce).
2015 07 31
1 2 ... 11 12 13 14 15 16 17 ... 42