Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Chat tema #1

curkice moje [slika:20e1fc71-a4e0-47a5-97c0-33a49b57a854]
2015 07 31
evo... ja još uvijek ne mogu vjerovati da mi u ovim godinama netko može naređivati o čemu ću pričati (pod pretpostavkom da ne kršim pravila stranice...i pod pretpostavkom da ne vrijeđam i ne omalovažavam nikoga)!! vjerujte mi... šokirana sam razvojem događaja. ....a samo sam se nadala da će se marljivijim radom i zalaganjem administratora napokon uvesti red, a ne strahovlada!! [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran]
2015 07 31
sara ako jesu zadnji... i neka jesu !! [:poljubac] ako je od svih apela da se počne dovoditi u red ovo rasulo ovdje, prioritetan zadatak bio blokirati one koji na to rasulo upozoravaju.... onda je to zajednica u kojoj ću ionako provoditi sve manje vremena. (a možda je to i nečiji cilj: eliminirati najprije one koji upozoravaju na kojekakve nepravilnosti ovdje, kako bi ostala samo skupina onih koji će bez pogovora klimati glavom, bojeći se i vlastite sjene).
2015 07 31
Dankica.. drmni jednu na ex i opusti se:* jaci tlaci, tako je to i na krpicama i u drzavi.
2015 07 31
ivančice... ne smijem.... na poslu sam [:kesi] ali ću zato ujutro...po receptu mog pok.ćaće: nema ti, sine, ni jedan jad kojeg dobra rakija ne može ublažit!! [:hihot] [:poljubac]
2015 07 31
Hercoginjo..zato nam tako i je...jadni li mi koji se uvijek poklapamo usima..vodeci se onom starom..suti i trpi...a tko tu pati zapravo...samo ti ili ja! [:smije] Od drzave..kuce..posla...pa i do ovakve " razbibrige"...suti i trpi! [:smije]
2015 07 31
Jos samo jedno pitanje...i necu vise dosadivati ni sama sebi! [:smije] [:smije] Znaci sada ne smijemo otvoriti svoju temu o necem...nekakav razgovor, o odredenom problemu...nego svi pisati ovdje..pa kako bude..ako tko odgovori, dobro odgovorio [:smije] ...ili mozes pisati sam sa sobom..kao ja sada?! [:hihot] [:place] [:place] [:hihot]
2015 07 31
Koliko sam ja skužila ne.Brdo I ja sam sama sa sobom se razgovarala. Kakvo je vrime kod vas? Kod mene kiša I kiša cilu noć I sada......I takooo.
2015 07 31
[:smije] [:smije] [:smije] [:smije] Jutro curke..... [:poljubac] Kiša , ružno , tmurno......a ja baš super..... [:smije] [:smije]
2015 07 31
Jutro cure [:poljubac] kod nas isto.. Tmurno kao i na forumu.. Monolozi bez naslova hahah
2015 07 31
Winx i ja super [:smije] , neka je malo pala kisa ja inace nemogu zivjet od ovolike vrucine ovdje... Pa cim vidim oblake malo mi je bolje [:hihot] [:hihot]
2015 07 31
Meni je previse kiše..Oću sunceeeeeee... [:place]
2015 07 31
totalna anarhija, meni hitno nešto kupit, iako sam se sama sebi zaklela da ni šnalicu više [:hihot] [:ljut] a nitko ne odgovara
2015 07 31
Pozdrav cure, ja sam nova na krpicama..... samo da vas pozdravim :) [:kesi] [:poljubac]
2015 07 31
jutrić, curke [:poljubac] slobodno šaljite kišu u Pulu !! ovdje su noćas nakon cijelog ljeta suše pale 3 kapi.... i odmah se lakše diše. [:smijesi] hajde... barem nešto dobro!! da je potrajalo onako nesnosno sparno, ljudi bi potezali pištolje po cesti [:hihot] [:place] sunshine 713 dobro nam došla [:poljubac]
2015 07 31
1 2 ... 9 10 11 12 13 14 15 ... 42