Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Chat tema #1

I'M AAAALIIIIIVEEEEEEEE! [:smije] E admine..."Nisam rekla da nema slobode govora, samo se mnogim korisnicama ne sviđaju provokacije i unošenje nemira" A koje su to mnoge korisnice? Jel se one žale tebi u inbox da su im mali osjećaji povrijeđeni jer se netko s njima nije složio na forumu? Ne znam za tebe, ali meni osobno bi bilo jako teško razlučiti tko provocira, tko ima zbilja takav način komunikacije da voli reći ono što nitko drugi neće, a svi misle, a tko jednostavno ima dar za pitati pravo pitanje koje je najčešće škakljivo. Unošenje nemira...pa realno, onda su i teme o prevarama unošenje nemira, bar se ja uznemirim svaki put kad vidim da je neka cura čučnula za artikl/ novce. Teško će ti biti sudac, porota i egzekutor, a da pritom budeš i poštena. Može se i vjerujem da će biti bolje. Ali blokiranje nekoga s foruma jer se usudio kritizirati tvoj (ne)rad je obijesno blokiranje jer se netko usudio dirnuti u visočanstvo, sorry.
2015 07 31
[slika:48727e44-8794-429c-886d-1fd3b87f471d]
2015 07 31
Sara, cool avatar [:zaljubljen] Inbox je ključ očito, jer koisnice se ovdje prozivalo na svakojake načine - jedna je na temi nakon što je banirana naprvom profilu, otvorila drugi i rekla korisnicama da jedu g.... između ostalih gadarija. i eto živa, ostavlja adminu pohvalne povratne. Valjda one koje je vrijeđala ne zalaze u nečiji šup... ups. inbox Znači tko tamo plače i pjeva, taj je mjerodavan. A mi unosimo nemir. [:smijesi] Ne da mi se visiti na ovoj smiiješno/otužnoj temi, ali ti si zaslužila da se nadovežem na tvoj post [:smijesi]
2015 07 31
Sada vidim obrisana je Stelina tema gdje smo lijepili viceve. Znači, smijeh na krpicama nije više dozvoljjen??? Varimmmm [:hihot]
2015 07 31
[slika:c414612d-ae14-4abe-a27f-98814c1d7b02] [:smije]
2015 07 31
I takoooo,kakvo vrijeme kod vas?Kod mene nakon kiše došlo suuuuunceeeee [:smije] [:smije] ...
2015 07 31
Majo kod mene ni kapi [:vrti] I vruće je ko u paklu. A nisam išla do plaže iako mi je na par metara, nešto sam radila... Baš se mislim spustiti kad zalijem vrt [:zaljubljen] Kako tvoje cvijeće [:zaljubljen]
2015 07 31
hoćete li brzo preći s vremena na sex?....pa da se i ja uključim?? [:smije] [:hihot] [:place] [:poljubac]
2015 07 31
Rože su super,,Kod mene je ujutro cmoljila [:ljut] I pokvarila mi planove..Taman mislila idem od 6 raditi,da sam prije goova,,kad ono niš od toga,,,Ajd barem sam se dulje izležavala u krevetu [:smije]
2015 07 31
Danka [:smije] ,e sad ne znam smijemo li o *exu pričati... [:smije] Kaj nije onaj "ormarić" zadužen za te teme??? [:smije] [:smije]
2015 07 31
Danka, puno je sexa ovdje [:hihot] Mislim da nas netko želi dobro izheb.... Pitanje je samo kakve smo mi s tim [:jezik]
2015 07 31
ebatga, majo [:smije] a taman sam mislila da će me netko podsjetit na njega [:place]
2015 07 31
Ma koji seks... Toliko je vruće da se i baloner man šeta u kratkim hlačama A na plaži svi stalno u moru, pa se sve skupi [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 07 31
idem zalit vrt.. nastavite sa seksom dok se vratim [:hihot]
2015 07 31
Gita mi nedostaje, jako [:place]
2015 07 31
1 2 ... 15 16 17 18 19 20 21 ... 42