Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Društvena događanja /

Ko o cemu, ja o..

..politici...:) Samo sam vas htjela pitati drage moje krpicarke sto vam se cini vezano za novu vladu..dali ste zadovoljne ili vas ne zanima? :)
2015 12 22
hahaahahahahhahaha vrh
2015 12 22
dok vidim ovu gornju njušku,malo je reći da mi dođe muka
2015 12 22
Komedija :P
2015 12 22
pa nama vlada nije ni potrebna.već mjesec dana država "funkcionira" isto kao i prije. stvarno nisu normalni,kao mala djeca su,"ovaj je rekao onomu ono o nama,nećemo se više družiti sa njim" i tako ispočetka,žali bože svega..
2015 12 22
Mogu lijepo elegantno svi skupa na zasluzeni g.o. ili u p.m. sto se svodi na isto
2015 12 22
Maja isto misljenje imam..jos su najjaci su ovi u sredini.....ne znaju oni kud bi...jadni mi sa cijelom ekipom na vrhu!:) Samo mi muka gledati KalaČmarka naredno vrijeme...i slusati..pa makar iz pozadine!
2015 12 22
ma nisu normalni,slažem se sa njihovim reformama,kako treba ukinuti općine(karlovac bi ostalo skoro bez svih,tim više kaj ljudi ni ne žive svi tamo već su samo prijavljeni jer neke spadaju pod posebnu državnu skrb,a većina živi u klc,masu njih znam") i ostale stvari,no više ih nitko ne shvaća ozbiljno.
2015 12 22
Psihijatra Petrova treba pod hitno poslati na opservaciju pa na superviziju. Mogao je odmah reći narodu da ide s desničarima, a ne sve zahebavati 40 dana i sada prozirno i neuvjerljivo lagati. Prozirno, nevjerodostojno, nedostojno, farsa u režiji desničara i njihove krečmajstorice barbike. Fuuuuuj!
2015 12 22
Slazem se i ja...ali nakon svega odaslali su nikakvu sliku sebe kao stranke u svijet...i ovaj dodatni rok sto su trazili da nebi bilo ponovnih izbora je jasan...znali su da nakon ove cijele guzve nemaju vise sanse!
2015 12 22
Bravo wizz..moj naklon!!! Ma da...pa svima je jasna ova debilna farsa....a barbika se uredila veceras bolje nego kada je sama izabrana!
2015 12 22
ma,ja sam svojima cijelo vrijeme govorila kako će se oni prikloniti karamarku,a ne zoki,moji su glasali za most jer su se nadali boljem,heh,za hdz ne bi,a milanovića isto ne vole.. ponovljeni izbori im ne idu u korist jer će izguiti 100% jer su se sad bez obzira na reforme zamjerili sa svojom neodlučnošču.
2015 12 22
Odvratno. Da se pita narod, jedino novi izbori bi bili korektna opcija. Ništa drugo.
2015 12 22
Pa normalno...novi izbori! I ona glupost prije 10 dana kada su kao stali uz Milanovica...covjek dao izjavu i sve...oni 5 min nakon toga promjenili misljenje radi kao nekakvog rekla-kazala! Bas prave budale od nas..a sebe sramote! Sada bi bilo najbolje da jos par ljudi iz mosta preseli Milanovicu...tako da se izgubi vecina...i idemo na nove izbore! Briga me tko je...ali neka bude volja naroda!
2015 12 22
Kakva barbika ko' je barbika? Ja odmah pomislim na Muppet Show
2015 12 22
1 2 3 4