Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Paznja cure

> Admin2nd: > koje dvije, jel ciljaš na fešnholik? Jok
2016 02 21
Ja ne zelim da ostane na tome, jer niste u pravu i tocka!!!!!!! Radi se o meni i ne zelim takve optuzbe na svoj racun, jer nema nikakvih dokaza za to sto navodite, sve je na "rekla- kazala" Admin nikako nije uredu, jer ista ta osoba koja je toboze nesto dojavila je također kako svi kazete stajala u redu gdje je sve cula i sad se mene proziva, proziva jer sam bila na vrhu! Ocito me ni admin vise nije mogao gledati tamo! Zaista sam u stanju svasta napraviti, jer je kleveta kazneno djelo, ima zakon i za to!Admin pocinje i lagati, izmotava se jer zna da je pogrijesila. Svaki put nova prica, pa sto sam vam ja, otirac, glupaca, ne razumijem? Odakle vam pravo klevetati me, kada nijedno pravilo stranice nisam preksrila, ali nijedno!!! Ne borim se ja za prvo mjesto, to mi je najmanje bitno, no borim se za sebe, jer me napadate bez razloga! I ja sam sada dobila dojavu, da se dogovarate sa drugim curama, sto cete , te kako sutra planirate na Hrelić , potrositi koju kunicu, zasto bi u Zaru, preskupo je, jel? Vjerujete mi???
2016 02 21
jel možda audi goga koju sam morala odblokirat zbog istog ovakovg sijela?
2016 02 21
> Admin2nd: > jel možda audi goga koju sam morala odblokirat zbog istog ovakovg sijela? Iiiiiiiiiii
2016 02 21
Neupućena sam, nisam nikada bacila pogled nalistu top članova . Ali sam samim muvanjem po forumu svašta saznala. Da nije ona mučkamačka ili kako ono -micamaca, ha ;) ?
2016 02 21
Isuse, pa audi goga je bila blokirana, pa ste sve skočile da šta, da nepravda ovo ono, to je popular demand, ali jako jako sklisko područje.
2016 02 21
Ocemo jos? U samom vrhu top clanica je preprodavacica koja ima nekoliko nickova. Neki sluze za proganjanje po forumu a neki za razbacat krpe da ne bude preocito. Skriva se ko da ce joj to pomoc..i tak..a lepo velim..ukinete top i rijesili ste dobar dio problema. Onda samo po sistemu pravila. Ko krsi taj leti i mir veselje.
2016 02 21
koje su to, cipka? pa daj, javno....pa ako su to cure koje su neopravdano vraćene u igru.... izjasni se.
2016 02 21
Razlika izmedju mene i tih cura i njihovih 50 dojava je ta sto ja ne zelenim od muke, ne diram nikoga, niti prozivam! Ako ja postivam pravila stranice, ne vidim razlog zasto bi me se blokiralo! Taj profil je stvaran godinama i naravno da se nakupilo suradnji, a nebitno je odakle meni roba i kada cu sto objaviti! Na mom profilu se jasno vidi koliko sam puta bila u ulozi prodavaca/koliko kupca, koliko sam samo onda ovdje robe nakupovala pa prodala?
2016 02 21
> Admin2nd: > Isuse, pa audi goga je bila blokirana, pa ste sve skočila daj šta, da nepravda ovo ono, to je popular demand, ali jako jako sklisko područje. Navela sam to samo kao primjer da moze ic blok i u odblok smjeru. Meni posve svejedno to. Ja ti velim rokajte top i prestat ce histerija u samome vrhu. Uz pobocnike. Jashta.
2016 02 21
Tako je Cipelitza, najbitnije je postivanje pravila, a ja sam postivala sve do jednog! I sam admin je napisao, napravite si novi profil pa slijedite pravila, sto ih na starom profilu nisam slijedila! Bitna je bila dojava i naslucivanje cura odakle meni toliko roba. Kako mene ne zanima, niti naslucujem, niti razmisljam odakle roba ostalim top clanovima ili opcenito bilo kojoj korisnici? Jasno, nisam ljubomorna, nego svakog ovdje postivam i gledam svoja posla!
2016 02 21
Pandorinu kutiju smo otvorile same. Po meni je ovo Lose- Lose situacija. Hrpa korisnica je blokirana jer je konačno došao admin koji radi i to radi po pravilima kojih se predugo nije držalo. Ne znam koji je mentalni sklop u glavama ljudi koji prijavljuju nekog tko prodaje robu po tridesetak kuna, opranu, urednu i kvalitetnu. Smatram da imamo mnogo većih problema u državi i da ih nikako nećemo riješiti hvatajući one koji se na Krpicama bore za kruh a lopovi nam vode državu. I sama, iako sam rijetko na stranici u zadnje vrijeme kad tražim artikal idem najprije kod korisnica kod kojih sam prije uzimala i pola ih nema :( - blokirane. I kod LeleEne sam uzimala dva puta i bila prezadovoljna. Ali, koliko god ovo ružno izgleda, same smo na tražile jer smo inzistirale da admin radi. I sada kad radi po pravilima opet nismo zadovoljni. To je i Come Stai napisala kad se distancirala od peticije, shvatila sam što je htjela reći, ali izgleda da većina nas nije. Htjeli mi to ili ne, pravila su prvo što bi sve trebali pročitati kad dođemo na krpice i pridržavati ih se. Ljubim vas cure, znam koliko ste sve pravične, ali mislim da napadamo na krivu stranu. Ili vam je bilo draže ponašanje stare adminke koja nikad nije pokušavala komunicirati s nama?
2016 02 21
Istina jest da lelu nikad nije trebalo upozoravati na pravila. Od prvog dana ih postuje sve do jednoga. Sama. Bez prijava i uputa i roka da mijenja ista.
2016 02 21
Cipelitza, potpisujem ti svako, ali svako slovo !!!!
2016 02 21
> gitadevi: > Neupućena sam, nisam nikada bacila pogled nalistu top članova . Ali sam samim muvanjem po forumu svašta saznala. > Da nije ona mučkamačka ili kako ono -micamaca, ha ;) ? Aha! Kako ono bjese..trenirke fejkovi u svim bojama i velicinama.. A pred tri godine ju se trebalo preklinjati da curi posalje placenu haljinicu za 60kn. Tjednima nije imala vremena ni javiti se kamoli poslati. Kako znam? Iz prve ruke.
2016 02 21
1 2 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 31