Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Paznja cure

Krpičarke moje, samo vi bljuckajte, ali nije ju prijavila samo jedna osoba, te prijave primam mjesecima.
2016 02 21
gitice.... hajde da i mi odaberemo žrtvu i prijavljujemo.... očito to pali ovdje ))))))))
2016 02 21
Nemam ja sto skrivati, napisite sve ovdje, neka cure same procijene! Znaci, na prvu sam viđena i imam štelu, na drugu, kupujem robu na kile, na trecu preprodajem, sada prije 2 minute ( CITIRAM, tek sada dodje odgovor) , kada sam se oglasila ovdje da me navodno cula TA osoba gdje pricam sa gospođom da mi ostavi robu sa strane u trgovini!!!! Pa sto je vama, kako ste odmah mene povezali sa tom osobom, samo zato sto sam i ja iz Vinkovaca, kao sto je ta osoba koja je sve toboze cula. Znaci, dvije zene su pricale u textile houseu u trgovini, jedna je kupovala i to je LellaEna, pa ovo je sramota! Samo jos jedna optuzba u nizu! Sad mi navedite, koje sam pravilo preksrila ovdje da bih bila blokirana, gdje su vam dokazi za sve to sto navodite, pa jel vi znate koje su ovo optuzbe, neistine optuzbe! Pa dajte provjerite koliko je profila prijavljeno na krpicama i da su osobe iz Vinkovaca, kako ste samo mene odmah povezali sa cijelom tom pricom, sto smo, u filmovima??? Pa Boze dragi, ja ne vjerujem....
2016 02 21
> Admin2nd: > Poslala sam Vam poruku u inbox, neću reći tko Vas je prijavio jer u principu niti nije riječ o jednoj osobi. Već dugo primam prijave i dva mjeseca se raspitujem kako bih mogla pravilo odlučiti. Ova zadnja prijava je bila samo potvrda. Zadnja prijava je vrh domisljatosti. Jel i ta osoba roknuta jer je stajala u redu iza blokirane lele i na svoje oci vidjela tocno sto i za koliko kupuje i da upravo taj konkretan artikl artikle zatim oglasava? Da mi takvo sto dojavi itko odavde fakat bih se nasmijala. Da mi to kaze netko u koga imam najvece povjerenje ovog svijeta trazila bih ga slike. Ne zezam se. Ozbiljna sam. Ljudi na zahod idu s mobitelima. Sta taj neko nije opalio par komada di se vidi i clanica i roba. E to je dokaz. I temelj za blokadu. Velim to iz jednog razloga. I o mene se svojedobno pokusalo ocesat na istu foru. Istina bog fakat ne kuzim kak mogu bit na deset mjesta odjednom al ni to nije ono smijesno. Prica je potekla od osobe koja se meni hvalila kako ne kupuje vec jos bolje krade u secondima i tu prodaje. Navela je i cijene kupovne i kipce nazvala glupacama. Ok? Ok. Zakaj se cesala o mene? Nisam bila podobna. Ne odgovara mi drustvo kleptomana i mentola. Jbg. No ja sam imala razumijevanje ovdje. Nisam blokana jer je neka munja odlucila prdnut u smjeru mog nicka.
2016 02 21
50 prijava imate sto se tice mog profila, jel? Ja vas pitam, koje sam pravilo ovdje prekrsila da bih bila blokirana? Kopirala sam vase objasnjenje upuceno meni koje ste naveli ovdje na forumu! U jednoj recenici ste mi sve objasnili, tek sada kada sam se oglasila ovdje mi nesto objasnjavate u inbox, nesto sto je zaista smjesno! Kako mozete znati da sam bas ja ta osoba, pa sto vi mislite da ja zivim od Textile Housea? Svi mogu imati velike ormare, jedina je LellaEna preprodavac, ne razumijem? Sto je ta cura onda trazila u trgovini sa polovnom robom, a ista je korisnica ove stranice? Sto ja ne smijem kupovati po takvim trgovinama, pitam OPCENITO?
2016 02 21
pa da, gitice.... ja sam već pitala kojim parametrima se vodi prilikom blokiranja.....ali nisam dobila odgovor osim čula-rekla-kazala. iako.... nešto se mislim: kad bih ja prijavila bilo koju.... ta bi garant od naše adminke bila postavljena u top članove !! )))))))))))))))))))))
2016 02 21
Moram dodati da i mi u Rijeci imamo Textil haus i da sam tamo na rođene oči vidjela vlastitu sestru kako se domunđava s prodavačicom da joj stavi hrpu (ali stvarno hrpu!) robe sa strane dok ne odjuri na bankomat po neke pare. Spomenuta sestra ima profil na Krpicama. Nije li sumnjiva :s ?!
2016 02 21
Može vas se još pet pojaviti na temi, ali neću se predomisliti. Problem preprodaje se već dugo vrmena vuče i vrijeme je da se riješi.
2016 02 21
gita ja znam da smo svi trčali u shs kad je trebalo obući krhku gologuzu... (((((
2016 02 21
Je Dankice, ali smo prebrzo trčale da bi nas se prepoznalo i prijavilo, znaš.
2016 02 21
> Admin2nd: > Krpičarke moje, samo vi bljuckajte, ali nije ju prijavila samo jedna osoba, te prijave primam mjesecima. Ma niko ne bljucka admine. Nama ni u dzep ni iz dzepa tudja blokada. Al gle svi znamo da se radi o utrci za top preprodavaca. Jer odgovorno tvrdim da su u vrhu sami preprodavaci. I sta cemo sad? Oces ih sve porokat? Mozes. Ne moras. Ja sam za sljedece, da se opcija top prodavaca kao takva makne skroz. Puno toga bi rijesilo. Jedino pitanje ostaje..ko je sljedeci. Kuis
2016 02 21
> LellaEna75: > Nemam ja sto skrivati, napisite sve ovdje, neka cure same procijene! > Znaci, na prvu sam viđena i imam štelu, na drugu, kupujem robu na kile, na trecu preprodajem, sada prije 2 minute ( CITIRAM, tek sada dodje odgovor) , kada sam se oglasila ovdje da me navodno cula TA osoba gdje pricam sa gospođom da mi ostavi robu sa strane u trgovini!!!! Pa sto je vama, kako ste odmah mene povezali sa tom osobom, samo zato sto sam i ja iz Vinkovaca, kao sto je ta osoba koja je sve toboze cula. > Znaci, dvije zene su pricale u textile houseu u trgovini, jedna je kupovala i to je LellaEna, pa ovo je sramota! Samo jos jedna optuzba u nizu! > Sad mi navedite, koje sam pravilo preksrila ovdje da bih bila blokirana, gdje su vam dokazi za sve to sto navodite, pa jel vi znate koje su ovo optuzbe, neistine optuzbe! Pa dajte provjerite koliko je profila prijavljeno na krpicama i da su osobe iz Vinkovaca, kako ste samo mene odmah povezali sa cijelom tom pricom, sto smo, u filmovima??? Pa Boze dragi, ja ne vjerujem.... Da to nije ona obrtnica bila
2016 02 21
koliko je uopće artikala dozvoljeno ponuditi u prodaji na jednom profilu? i koliko od toga smije biti iz textil house-a....koliko iz drugih dućana? glupost....da ne može biti veća!! gitice kad mi vidiš baloner na profilu....znaš da je vrag odnio šalu. prijavljuj odma'!! )))))
2016 02 21
> Admin2nd: > Može vas se još pet pojaviti na temi, ali neću se predomisliti. Problem preprodaje se već dugo vrmena vuče i vrijeme je da se riješi. Rijesio bi se ukidanjem top clanstva iz opcija. Ne sluzi nicemu. Samo munjama da se natjecu za prvo mjesto. Niko ne ocekuje da se predomislis al zakaj su dvije onda odblokirane a preprodaju naocigled. Sve boje i brojevi..
2016 02 21
koje dvije, jel ciljaš na fešnholik?
2016 02 21
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 31