Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Paznja cure

kad smo već kod kuku i lele... da li je netko dobio suvisao odgovor zašto je smaknuta LellaEna ??
2016 02 20
Da od toga rastu, ne bi ja trošila toliko na push upove :,'(
2016 02 20
Admin2nd , da iskoristim priliku... nemogućnost postavljanja oglasa, fotki na forumu... administracija i tehnicar upoznati sa situacijom? browser: SVI :D
2016 02 20
Danka, ako trebam vratiti lelluenu, vratiti ću onda i sve ostale preprodavačice i samo lijepo tu i tamo obrisati slike s neta, a vi se slobodno dalje pozabavite preprodajama, prevarama i naručivanjem s neta. U toj priči brišem samo slike s neta i neodgovaram ni na kakve upite u inbox ni na forumu. Nadam se da je jasnije.
2016 02 20
> NomadOrganic: > Admin2nd , da iskoristim priliku... nemogućnost postavljanja oglasa, fotki na forumu... administracija i tehnicar upoznati sa situacijom? > browser: SVI :D To je sve prijavljeno, ali ovaj tjedan tak i tak nije bilo moguće doći do njih.
2016 02 20
> Admin2nd: > Danka, ako trebam vratiti lelluenu, vratiti ću onda i sve ostale preprodavačice i samo lijepo tu i tamo obrisati slike s neta, a vi se slobodno dalje pozabavite preprodajama, prevarama i naručivanjem s neta. U toj priči brišem samo slike s neta i neodgovaram ni na kakve upite u inbox ni na forumu. Nadam se da je jasnije. nije jasnije. u obrazloženju njenog blokiranja jasno se sjećam da ste rekli da ste postupili po dojavi da je viđena kako kupuje robicu na kile u textil houseu. uvjereni ste da je tu istu robicu i preprodavala ovdje?? imate dokaze? ili je samo dojava u pitanju? vođeni ste njenim brojem artikala?? pojasnite malo....i dajte nam parametre po kojima se vodite u ocjeni toga da li je netko preprodavač ili nije.
2016 02 20
> Admin2nd: > > NomadOrganic: > > Admin2nd , da iskoristim priliku... nemogućnost postavljanja oglasa, fotki na forumu... administracija i tehnicar upoznati sa situacijom? > > browser: SVI :D > To je sve prijavljeno, ali ovaj tjedan tak i tak nije bilo moguće doći do njih. hvala
2016 02 20
Lellieni je objašnjeno zašto je blokirana.
2016 02 20
> Admin2nd: > Lellieni je objašnjeno zašto je blokirana. još uvijek mi ne rade smajlići....ali pretpostavljam da ima nekakav koji se gorko smiješi. lijep pozdrav.
2016 02 21
Ali Danka, Vi ste jedina osoba koja je prijavila da joj smajlići i dalje ne rade, jeste li probali sa tim adblockerom?
2016 02 21
jesam.... pratila sam sve savjete koje ste davali... imam smajlić na kojega kliknem...i iz kojeg bih trebala izabrati od ponuđenih...ali od ponuđenih mi se ponudi samo prazna kocka (((
2016 02 21
Moram se nadovezati na komentar admina, pa evo cure moje sve same procijenite! :( Nakon sto me blokirala, uspila sam od admina izvuci samo jedan odgovor, nakon svih mojih silnih poruka poslane adminu, jer mi nije dala obrazlozenje i dokaze za to sto me i optuzuje! Navodno mi je sve objasnjeno, a dobila sam tek jednu poruku, koja ide ovako : "Pozdrav, prijavljeni ste mi da ste viđeni u textil houseu i da imate tamo neku "štelu", tako da Vas nažalost moram blokirati. Možete otvoriti novi profil sa kojega ćete raditi prema pravilima krpica. LP.", Naravno, nisam mogla vise odgovoriti, slijedila je blokada! I od tog dana pokusavam stupiti u kontakt s njom, kako bi mi navela dokaze i obrazlozila koje sam pravilo prekrsila! Viđena u textile houseu nije razlog mog blokiranja! Pitam se sto je ta osoba onda radila na istom tom mjestu gdje sam ja viđena, a također je korisnik ove stranice, ja sam blokirana, a ona je adminova desna ruka, ne razumijem? Po cemu je moj stari profil krsio pravila, nemam robu sa etiketom, po velicinama, brojevima, bojama, robu sa e-baya i sl., po cemu sam ja preprodavac sa 250 artikala, a cure koje ovdje imaju puno vise i dalje zauzimaju svoje mjesto gdje su i bile (ne bih htjela nikoga imenovati). Sto nije moje pravo oblaciti se i kupovati gdje ja hocu, te sa tom robom raditi sto ja pozelim, zapaliti, mjenjati, prodati, baciti? Sto cure ovdje koje imaju masu komentara, imaju velike ormare, jedino sam ja preprodavac? Ja nazalost i dalje cekam odgovore admina, nista meni nije objasnjeno! Znam da sam optuzena i tu je prica zavrsena, bar sto se tice strane admina, bez ijednog navedenog dokaza!
2016 02 21
Poslala sam Vam poruku u inbox, neću reći tko Vas je prijavio jer u principu niti nije riječ o jednoj osobi. Već dugo primam prijave i dva mjeseca se raspitujem kako bih mogla pravilo odlučiti. Ova zadnja prijava je bila samo potvrda.
2016 02 21
evo... znala sam da sam se s pravom gorko nasmijala... ((((
2016 02 21
Evo i mene! Nanjuših van mor tajm nepravdu i krivo tumačenje zakonika, a gdje je takvo s(r)tanje ni više ni manje ja ne čekam zvanje - samo se materijaliziram! Dakle Lelli Eni je objašnjeno kao i nama - nikako, van pameti, svijesti i savjesti. Bljuckam na to farizejstvo.
2016 02 21
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 31