Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Razmjena sadnica i ukrasnog bilja? Želi li tko?

> labamba: > ezri, znači grančice u medu 24 sata, sinoć sam ih stavila. što nakon 24 h? Popikat u zemlju i zalit...i cekat da se primi :")
2016 09 21
Ako ima netko tko bi poslao sadnicu aronije na otok Krk i da mi zna otprilike reći koliko bi koštalo. Sadnica nije za mene, nego za prijateljicu. Molim odgovor u inbox. :")
2016 09 21
Tražim jagode mjesečarke
2016 09 21
I ja ❤️
2016 09 21
Zavidim vama tetama s velikim vrtovima :")
2016 09 21
EzriZlo to lijeći dušu i srce,,nema ništa ljepše nego saditi ,pelcati i gledati kako raste ,a usput kava i roštilj x-)
2016 09 21
Stela predivni kutak :o
2016 09 21
Hvala draga jacica i tvoj je divan, imam ja toga puno. :")
2016 09 21
Hvala ti Jacice, nemaš pojma kako se veselim! <3 Tvoj i Stelin vrt su prekrasni, svaka vam čast na trudu. Veselim se podijeliti i ja svoj kad ga "pošumim" :)
2016 09 21
> kukyst: > > labamba: > > @kukyst kad nades tu zizulu javi :) > Ima ih u sjemena al su po 250-300 kn :,'( > Ako najdem di jeftinine javim Zizula ili Cicindra je zavicajno Skradinsko podneblje i ima je nevjerojatno puno .Selo Bicina i okolica se bave presadivanjem pa su njuhove trznice pune sadnica.Mislim da im se cijena krece po vel. sadnice od 100 do 200 kn.Ja sam svoju dobila na poklon.Jako vole vodu i vlagu i onda rastu ko lude.Moja je u krsu Dalmacije pa je isto prekrasna iako nije tako velika.Nadam se slijedece jeseni prvim pravim plodovima.Ako ima neka krpicarka od tamo , zamolite je da vam kupi i posalje ...plod je prava zdrava poslastica u vocu.
2016 09 21
> hanami: > Hvala ti Jacice, nemaš pojma kako se veselim! <3 > Tvoj i Stelin vrt su prekrasni, svaka vam čast na trudu. Veselim se podijeliti i ja svoj kad ga "pošumim" :) draga hvala , i tvoj će biti lijep vrt , može se može kaktus pelcovati .
2016 09 21
Prelijepo jacica,stela. Jacica što je na Vašoj slici 3?Kozija krv? :") I da tko treba jagode mjesečarke?
2016 09 21
snjezana111 ruže obožavam, imam takvu. :")
2016 09 21
> stela456: > snjezana111 ruže obožavam, imam takvu. :") Prelijepa vrsta :") Pokušati ću ju kalemiti da dobijem stablašicu.
2016 09 21
Ja sam to radila , i dobila sam stablašicu, može se sve samo svaki put po malo je oblikovati, tako da ide u visinu i širinu, i kad je zima zamotam je da mi se ne zamrzne onda u proljeće rano odrežem suhe grane i odmatam. Ja imam staru ružu koju sam pelcela crvenu , ta miriše jednu stavim u vazu i miriši mi cijela dnevna soba . :")
2016 09 21