Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Razmjena sadnica i ukrasnog bilja? Želi li tko?

Snježana mislim da je ono campanula :) Meni raste prirodno u šumi kraj kuće, krasan cvijet :) Divne biljke!
2016 09 21
> hanami: > Snježana mislim da je ono campanula :) Meni raste prirodno u šumi kraj kuće, krasan cvijet :) > Divne biljke! E hvala,sada znam barem naziv :") Isto iz šume ali je jednostavan a prelijep.
2016 09 21
Stela jeste kalemili na penjačicu ili...?
2016 09 21
ne nisam draga , ja sam sama nju pelcala i kako je ona meni, rasla tako sam ja nju oblikovala , naravno pustiti je da na raste , i onda oblikovati i donje grane sam rezala ostavila gornje i oblikovala u krošnju.
2016 09 21
imam žutu penjačicu , koja se penje na luk visoka je preko 3, metra , predivna je moram slikati da vam to pokažem.
2016 09 21
Stela hvala, ovo mi djeluje jednostavnije, pokušati ću i tako. Kada smo na ružama :-) imali itko vrstu Hokuspokus?
2016 09 21
> snjezana111: > Prelijepo jacica,stela. > Jacica što je na Vašoj slici 3?Kozija krv? :") > I da tko treba jagode mjesečarke? Ja bi jagode mjesacarke❤️❤️❤️
2016 09 21
Podižem temu da nam ne nestane u bespućima Krpica, ali prvenstveno da se od srca zahvalim Steli na prekrasnoj zamjeni i trudu koji je uložila za mene (biljke neću hvaliti :') ). Divna naša Stela, toliko me obradovala prekrasnim sadnicama cvijeća. <3 Držite fige da nam se sve primi :")
2016 10 09
Evo i ja zahvaljujem Snježani 111 na jagodama za sada sam sigurna da su se uhvatile većina . Snjezana111hvala draga <3
2016 10 09
<3 Svaka čast Snjezana. Sanja, držim fige za dobar slatki urod :")
2016 10 09
hanami hvala draga na pohvali.također i ja sam tebi od srca zahvalna ,moje se drži, neda se . :") :")
2016 10 09
Oo pa ova tema živa ;-) Sanja neka se samo hvali a Vi zasladite plodovima <3 Neka vam se sve lijepo primi :") Jeste pospremili u toplo biljke? Ovdje je hladno a ja gunđam na samu sebe kuda s tim :')
2016 10 09
> labamba: > Cure moje, ne znam ima li tema na forumu za razmjenu/kupnju/prodaju sadnica, ukrasnog bilja i slično... > Evo ja mogu ponuditi sadnice lovora, u zamjenu za neko drugo ukrasno bilje ili ukusno bilje :) imam i ja nešto lovora, "klorofituma i svašta nešto :")
2016 10 09
Nije jos kod nas tako strasno hladno,razmišljala sam da ih maknem jucer al danas vani bas toplo bilo jos mi je taj dio na suncu pa nisam ...izbacila i nove mlade listiće da se pohvalim i ima jos jagodica <3 Snjezana <3
2016 10 09
> hanami: > Podižem temu da nam ne nestane u bespućima Krpica, ali prvenstveno da se od srca zahvalim Steli na prekrasnoj zamjeni i trudu koji je uložila za mene (biljke neću hvaliti :') ). Divna naša Stela, toliko me obradovala prekrasnim sadnicama cvijeća. <3 > Držite fige da nam se sve primi :") Jupi jeer..drzimo fige i pljuckamo u stranu da se primi :") I mi se jako jako jako veselimo sjemencicama <3
2016 10 10