Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Razmjena sadnica i ukrasnog bilja? Želi li tko?

Ezri nisam vidjela poručicu do sad :* Želi li tko sjeme noćurka? Za vikend sam dobila manju staklenku sjemena iz Primorja. Planiram malo posijati dogodine pa se pliz javite ako koga zanima da to podijelim :) Nomad trebaš za proizvodnju? :)
2016 10 10
Jos jednom puuuno hvala dragoj Hanami na sjemenkama <3 Kadulja me posebno veseli...juhuhu <3
2016 10 11
Po rubovima mog vrta koji granici sa sumom ima divljeg samoniklog koromaca.Mi ga obozavamo kuhanog sa blitvom pa polivenog maslinovim uljem :) Mislim da se u vrtu jedan i osjemenio pa bi trebalo provat posijat sjeme.Danas sam primjetila da je ovaj sumski pustio mlade grane i da ga mogu brat iako je jesen ali topla i suncana.Izuzetno je zdrav,pa ga ljudi kuhaju i samog.Ovdije ga kod nas mozete kupit samo na kitice u proljetnim danima. Da imam i Cuvarkucu koja se lako presadi a ona je poznati antibiotik za lijecenje bolova u usima...Sad rado dijelim x-)
2016 10 17
Pozdrav dragi ljudi :) Sigurno ste obavili proljetnu sjetvu, a ja vam svima želim uspješnu sezonu. Došla sam pitati da li netko možda ima sjeme cvijeća, za zamjenu ili prodaju - htjela bih trajnije "pošumiti" jednu osunčanu suhu gredicu. Neke od ideja za tu poziciju su mi: djevojačko oko / coreopsis zvjezdanka ili vilino cvijeće / astrantia rumenka / lychnis coronaria kokarda /gaillardia ukrasni plavi lan / linum perenne dugolisna čestoslavica / veronica longifolia ...možda vi imate još koji prijedlog :)
2017 03 11
Hanami uspješna sezona i vama :) Od ovog nabrojanog nisam sigurna da išta imam. Ako je osunčano moj predlog je suncokreti. Ja još tražim svoje sjemenke rajčice,stare domaće vrste :(
2017 03 14
Draga Stela <3 Hvala što misliš na mene, ali samo da znaš da nisi obavezna, već si mi toliko pomogla i usrećila s mojom cvjetnom gredicom :* Usput, javi ako trebaš sjemenkica s popisa :)
2017 03 17
Pozdrav. Ima li mozda netko sjeme poriluka, spatifilum?
2018 07 10
Pozdrav.Ima li netko sjeme bamije?
2018 08 23
Pozz... ne znam da li itko svraca na ovu temu, ali cu svejedno napisat da trazim reznice ruza, i sadnice hortenzije i hortenzije penjacice ako netko ima za poklonit, prodat ili zamijenit za nesto.😊
2019 02 11
1 2 3 4 5