Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Gdje se ovdje prijavljuju prevaranti??

> SaraKedavra: > Ja napeto čekam 20 sati i vijest je li žena došla. :) > Svjesno je ona fejk uvalila, da je uvjerena da je original, išla bi s tobom do dućana na procjenu samo da dokaže da je u pravu. bome i ja, ovo nam je uživo CSI :-) ali, mislim da te itekako svjesno prevarila, i da je to i za negativnu i za CL. pa i ako se pojavi u 8.
2017 02 16
Tik-tak...tik-tak ne dolazi i ne javlja se. Ali upravo vidim da je aktivna na Krpicama. Možda ovdje kupuje građevinski materijal za stan?
2017 02 16
Taman sam kupljenu spizu pobacala u fridž i velim, idem vidjeti grebe li ti ova po vratima :D Ništa, stisni ju. U negativku link na temu.
2017 02 16
Kod mene je 20:01, došla sam na vrijeme vidjeti rasplet situacije x-) joj, lola, kaj ovdje sve žene prodaju, ne bi me ni čudilo da je našla keramičke pločice, možda pokušava zamjenu dogovorit za tvoju original torbu.
2017 02 16
Među prvim porukama koje smo razmijenile rekla sam joj da s jednom curom nisam htjela napraviti zamjenu jer sam skužila da ima dobru repliku torbe i ona meni odgovori kao da bi na mom mjestu bila na oprezu jer danas ima vrhunskih kopija koje pravom kožom i oznakama u potpunosti izgledaju kao original. I ja nisam poslušala NJEN savjet kad sam uzimala NJENU torbu!! 😄
2017 02 16
Di je onaj emotikon koji si drži pištolj na sljepoočnici? 😄
2017 02 16
A žena je još lijepo upozorila:D O majkumu...
2017 02 16
> LolaZg: > Među prvim porukama koje smo razmijenile rekla sam joj da s jednom curom nisam htjela napraviti zamjenu jer sam skužila da ima dobru repliku torbe i ona meni odgovori kao da bi na mom mjestu bila na oprezu jer danas ima vrhunskih kopija koje pravom kožom i oznakama u potpunosti izgledaju kao original. > I ja nisam poslušala NJEN savjet kad sam uzimala NJENU torbu!! 😄 e to je to, vuk u janjećoj koži. Uljulja te u lažnu sigurnost pa te ne mora mlatnut dok ti je iza leđa, nego te drmne po njušci dok gledaš u nju. Mudro, moram joj priznati!
2017 02 16
Nema ona namjeru ništa vratiti, već samo odugovlači i s tebe radi budalu, jasno je ko dan! Mislim da ćeš trebati nešto poduzeti da vidi da se ne šališ, ali na tebi je što ćeš i kako ćeš...
2017 02 16
Ode lola offline, možda joj je netko pozvonio na vrata :")
2017 02 16
Ja sam se nadala dobrim vjestima. Jedva docekala 20h. Nadam se da ce ipak doci mada ne vjerujem. LolaZg, nedaj da te radi budalom, izdrzi, ustraj, prijavi je, trazi svoje nazad. Imas podrsku nas sa krpica!
2017 02 16
Sutra idem na policiju! Vjerujem da je ovo ekipi zabavno večeras.. a kako će se tek policajci sutra zabavljati kad im pokažem 555 poruka u kojima se dvije žene prepiru oko torbice? Ova je krađa teška par tisuća kuna pa kad na to nadodamo sudske troškove..hm..vidjet ćemo tko će se na kraju smijati..
2017 02 16
Pametno. Ne daj se za*ebavati, ni za 5 kn, a kamoli za ovako velike iznose. Sretno!
2017 02 16
go, Lola, go!!!! :-) svakako javi šta kaže policija!
2017 02 16
p.s. i raspali negativnu.
2017 02 16
1 2 3 4 5 6 7 ... 12