Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Novo, nikad nošeno , samo oprano :)

A skupo... naručila sam G-star traperice (1000 kn), velike su mi za broj i razmišljam da ih stavim u prodaju. Jednom sam ih obukla, shvatila da se sigurno neću udebljati da mi budu dobre i naravno da ću ih oprati. I naravno da ih neću staviti po cijeni od 1000 kn. Internet kupovina ima prednosti, ali i mane, jbg. (imam i hrpu traperica po 50 kn, al te uvijek pogodim broj haha) Za kapute nemam komentar jer ih ne perem prije nošenja. Znam da sam ih dobila direkt iz tvornice. Doduše, nakon onih članaka po novinama s vraćanjem robe u dućan nakon burnog vikenda, razumijem ljude koji peru svu robu.
2017 04 18
> cipelitza: > > Nensi1506: > > > Springy: > > > Naj prije pozdrav svima. Nema dana kad ne naletim na oglas tipa Ne nošeno, potpuno novo, skupo plaćeno, samo oprano! Meni su ovakvi oglasi doslovno da pukneš od smijeha. Kog Boga pereš novu ne nošenu stvar a još k tome i plaćenu po suho zlato :') :') :') Vjerujete li vi da to netko radi, ako da , zašto pobogu??!!? :') :') > > Zato šta je nekima to bitno!!! Npr. ja volim znati da li je nešto oprano ili nije, novo ili samo jednom nošeno...... > > Ja kad to napišem nisam navlakuša, nego garantiram da je stvar kao iz trgovine, a ne izblijedila nakon pranja, ili oprana na krivoj temperaturi...Meni to puno znači kad kupujem nešto šta ne mogu naći u svojoj blizini ili nemam pristupa toj trgovini, a jako želim novu stvar za npr.neku svečanost... > Neces vjerovati po cemu sam upravo tebe i zapamtila. > Po onom kombinezonu kojeg si nasiroko i nadugacko opisivala kao novog, s etiketama. Nosenog na neko prostenje usred ljeta. Neopranog prije. Neopranog nakon. I kao takvog, novog. Po tebi. Nisam nikad prodavala neki zmazani kombinezon. Jedan sam predmet oglasila uopće na krpicama i prodala a to su bile Zara čizme. Ne prodajem ,u gl.kupim tu i tamo. Ne znam otkud si to izvukla ali očito si nešto pobrkala. Nije lijepo insinuirati a još manje izmišljati i pretjerivati.
2017 04 18
Ja sam puno puta kupila neku stvar, skupo je platila, oprala, stavila u ormar i nakon toga je nikad obukla. Ne znam sta tu ima cudno. Ono sta je nekome preskupo da se ne bi nosilo nikad i stajalo bezveze u ormaru, nekome je normalno. Netko si moze priustit razbacivanje, netko ne. I onda se te robe nakupi i zelis je se rijesiti pod svaku cijenu. Jer bolje je i dobiti npr 200 kn za traperice placene puno vise(samo oprane, nikad nosene)nego da i dalje stoje u ormaru i samo smetaju. To ne znaci da su iznosane do bola i da opis uopce ne odgovara navedenome. Iako i toga ima, al to je sad druga prica.
2017 04 18
> Springy: > > cipelitza: > > > Nensi1506: > > > > Springy: > > > > Naj prije pozdrav svima. Nema dana kad ne naletim na oglas tipa Ne nošeno, potpuno novo, skupo plaćeno, samo oprano! Meni su ovakvi oglasi doslovno da pukneš od smijeha. Kog Boga pereš novu ne nošenu stvar a još k tome i plaćenu po suho zlato :') :') :') Vjerujete li vi da to netko radi, ako da , zašto pobogu??!!? :') :') > > > Zato šta je nekima to bitno!!! Npr. ja volim znati da li je nešto oprano ili nije, novo ili samo jednom nošeno...... > > > Ja kad to napišem nisam navlakuša, nego garantiram da je stvar kao iz trgovine, a ne izblijedila nakon pranja, ili oprana na krivoj temperaturi...Meni to puno znači kad kupujem nešto šta ne mogu naći u svojoj blizini ili nemam pristupa toj trgovini, a jako želim novu stvar za npr.neku svečanost... > > Neces vjerovati po cemu sam upravo tebe i zapamtila. > > Po onom kombinezonu kojeg si nasiroko i nadugacko opisivala kao novog, s etiketama. Nosenog na neko prostenje usred ljeta. Neopranog prije. Neopranog nakon. I kao takvog, novog. Po tebi. > Nisam nikad prodavala neki zmazani kombinezon. Jedan sam predmet oglasila uopće na krpicama i prodala a to su bile Zara čizme. Ne prodajem ,u gl.kupim tu i tamo. Ne znam otkud si to izvukla ali očito si nešto pobrkala. Nije lijepo insinuirati a još manje izmišljati i pretjerivati. Jes vala. Skroz nie liepo. A ti svejedno krenula insinuirat. Izmisljat. Pretjerivat. A ja ni da se zabrinem za to jel peres jakne kad ih kupis i sta mislis o ljudima koji ih peru. Eo probudih se da ti velim kako necu moc spavat sad :') Ako pomaze, baci oko na 1. str. Obracala sam se nensi :')
2017 04 18
> cipelitza: > > Springy: > > > cipelitza: > > > > Nensi1506: > > > > > Springy: > > > > > Naj prije pozdrav svima. Nema dana kad ne naletim na oglas tipa Ne nošeno, potpuno novo, skupo plaćeno, samo oprano! Meni su ovakvi oglasi doslovno da pukneš od smijeha. Kog Boga pereš novu ne nošenu stvar a još k tome i plaćenu po suho zlato :') :') :') Vjerujete li vi da to netko radi, ako da , zašto pobogu??!!? :') :') > > > > Zato šta je nekima to bitno!!! Npr. ja volim znati da li je nešto oprano ili nije, novo ili samo jednom nošeno...... > > > > Ja kad to napišem nisam navlakuša, nego garantiram da je stvar kao iz trgovine, a ne izblijedila nakon pranja, ili oprana na krivoj temperaturi...Meni to puno znači kad kupujem nešto šta ne mogu naći u svojoj blizini ili nemam pristupa toj trgovini, a jako želim novu stvar za npr.neku svečanost... > > > Neces vjerovati po cemu sam upravo tebe i zapamtila. > > > Po onom kombinezonu kojeg si nasiroko i nadugacko opisivala kao novog, s etiketama. Nosenog na neko prostenje usred ljeta. Neopranog prije. Neopranog nakon. I kao takvog, novog. Po tebi. > > Nisam nikad prodavala neki zmazani kombinezon. Jedan sam predmet oglasila uopće na krpicama i prodala a to su bile Zara čizme. Ne prodajem ,u gl.kupim tu i tamo. Ne znam otkud si to izvukla ali očito si nešto pobrkala. Nije lijepo insinuirati a još manje izmišljati i pretjerivati. > Jes vala. Skroz nie liepo. A ti svejedno krenula insinuirat. Izmisljat. Pretjerivat. A ja ni da se zabrinem za to jel peres jakne kad ih kupis i sta mislis o ljudima koji ih peru. Eo probudih se da ti velim kako necu moc spavat sad :') > Ako pomaze, baci oko na 1. str. Obracala sam se nensi :') Cipeliitza volim mi ja tebe :')
2017 04 18
Iako perem jakne? De razmisli jos jednom! :')
2017 04 18
> cipelitza: > Iako perem jakne? De razmisli jos jednom! :') Da, iako pereš jakne i kapute u perilici! Moj konačni odgovor :") :')
2017 04 18
> Springy: > > cipelitza: > > Iako perem jakne? De razmisli jos jednom! :') > Da, iako pereš jakne i kapute u perilici! Moj konačni odgovor :") :') Odvjetnik sastavlja papir za potpis. Samo kazem
2017 04 18
> cipelitza: > > Springy: > > > cipelitza: > > > Iako perem jakne? De razmisli jos jednom! :') > > Da, iako pereš jakne i kapute u perilici! Moj konačni odgovor :") :') > Odvjetnik sastavlja papir za potpis. Samo kazem Potpisano i pečatirano!
2017 04 18
Sve što kupim,odmah perem sa vrata jer je to čudo kako ta odjeća može smrditi iz dućana. :) Evo prije par dana sam kupila jednu jaknu,pa to se nije dalo živiti od nje i tog njenog mirisa,naravno da sam je oprala i nisam je evo još obukla. Za sad je nova i samo oprana. :D
2017 04 19
Ja sve sto kupim, kupim jer sam uvjerena da mi bas to treba i da cu to nositi. Naravno da taj komad ribe necu staviti u ormar sa cistom, opranom i mirisnom robom dok ga ne operem. Takodjer, operem jer sam i dalje uvjerena da cu taj komad robe nositi. S vremenom, nakon sto ipak taj komad robe nikada ne obucem i nepotrebno stoji u ormaru, probam prodati ovdje. I stavila bi isti takav opis, nenoseno, samo oprano. Mene vise kopkaju one koje kupe nesto i odmah nose na sebi bez prethodnog pranja. A tko zna ciji pazuh se kiselio u toj majici po garderobama i cija fasada s lica je ostajala po kragnama i izrezima. Bljak.
2017 04 19
Ipak su najbolji oglasi uz slike iz kabine za isprobavanje. Ili lifta sa spiglom. U pozi prdnuchu il kakachu, obavezno. Uz par onih s teglom cvijeca, nocnom lampom, vougom, cupavim tepihom nalik vrisko oderanoj navlaci sa sjedala iz susjedova varburga iz kasnih 70ih, i s etiketama i ambalazom ...mini tutorijal za one koji ne znaju kak se sibaju slike po dr.mrezama. Pa kad ti stigne neprirodnom smrcu unakazen artikl krece zlo i naopako pa kako pa zasto pa ko bi to radijo.
2017 04 19
**Cipelitza nasmijala si me ludo sasava 😄😃😀 Da se nadovezem...vjerujem da ima cura koje su nesto nosile i vise puta ali su napisali Novo i samo oprano,radi boljeg opisa i privlacenja kupca. Da vam kazem kakva je roba iz trgovine (za one koje ne peru kad kupe): Radila vam ja u jednom poznatom Brendu u pogonu nekih mjesec dana jer je to posao za robove u 21. stoljecu. Uglavnom,ono sto sam vidjela sta se desava sa odjecom,na kakvom mjestu je drze,kroz sta prolazi i ko prelazi preko te odjece...je za ne povjerovati! Zato vam savjetujem da bolje perete kupljenu odjecu da nebiste dobile opasnu zarazu. Obavezno perem,pa makar i na ruke ako je jedna stvar u pitanju radi svog zdravlja. A pogotovo zdravlja moj djeteta. Pozdrav! 😉☺
2017 04 19
> gabrijelax > Da se nadovezem...vjerujem da ima cura koje su nesto nosile i vise puta ali su napisali Novo i samo oprano,radi boljeg opisa i privlacenja kupca. > Da vam kazem kakva je roba iz trgovine (za one koje ne peru kad kupe): > Radila vam ja u jednom poznatom Brendu u pogonu nekih mjesec dana jer je to posao za robove u 21. stoljecu. Uglavnom,ono sto sam vidjela sta se desava sa odjecom,na kakvom mjestu je drze,kroz sta prolazi i ko prelazi preko te odjece...je za ne povjerovati! Zato vam savjetujem da bolje perete kupljenu odjecu da nebiste dobile opasnu zarazu. > Obavezno perem,pa makar i na ruke ako je jedna stvar u pitanju radi svog zdravlja. A pogotovo zdravlja moj djeteta. > Pozdrav! 😉☺ Bas tako! Ne bih na sebe stavila nista sto je neoprano, isto tako ni u ormar... kada vidim kakvih sve ljudi ima, higijena im je nesto sasvim sporedno u zivotu i bas radi toga uvijek operem prije nego dodje u doticaj s kozom. Isprobavam u ducanu preko odjece, najcesce nosim body u shopping i vecinu stvari kupujem na taj nacin, a onda dodjem doma i operem. Tek tada ide u ormar, nikada prije. Neopranom odjecom iz ducana mozes dobiti uzasno iritantne i tesko izljecive (dugotrajno) gljivice, dermatitise, herpes i sto sve ne. Tako da.. bolje biti siguran 🙂
2017 04 20
> katarinamartina: > Obavezno se i nove hulahopke/čarape operu. A što ako žena slučajno podere hulahopke, nema rezervne i na brzaka u prvu trgovinu kupiti nove? Oprati (gdje?) pa mokre navući ili..? :') :') oprati naravno, u gradskoj fontani ili na obližnjem potočiću :")
2017 04 20