Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

kukuleleeeeeeee

Evo potaknuta nedavnom temom o trazenju pomoci koja se na kraju pretvorila u nesto drugo, kao i kukanju po krpama ..da ne govorim spominjanjem dijece ...palo mi na pamet otvoriti temu da cure prikellje svoja iskustva s fektanjem i sl.. Inace neke razgovore tog tipa cuvam u inbox ..nek razgule one koje misle da se neko s nekim sprda!!!!! Ja cu sve svoje zacrniti kako ne bi prozivala nikoga osobno.. tema je otvorena samo kako bi razmjenili iskustva jer je evo toga sve vise na krpama..gotovo svakodnevno me neko u inbox obavjestava o svojoj situaciji, broju potomaka i povjesti bolesti..i ne znas vise ko je ko..ko ima ko nema.. ko laze a ko ne..pozivam cure da zaljepe svoje da razmjenimo iskustva- eventualno i upozorimo a ako je moguce i nasmijemo se.. Evo mog nedavnog iskustva (imam jos):
2017 06 21
ova ostro konkurira jednoj koja bez ikakvih kriterija osim brenda neumorno naskakuje inbokse ko da joj zivot ovisi bas o vasoj krpici. pise brend. velicina? nebitna, svi ostali kriteriji? nebitni brate, brend pise eeeeeeeeeej! nije joj bas nikakav problem naskakati danonocno, agresivno, kmecavo, kako god, jer valjda spavat ne moze ako bas vasu krpu ne dovati. opaska1 - oci mi tak glasno rade kolut nazad u lubanji da to vise nije za verovat. opaska2 - nisu one nezaposlene, ovo je 24/7 dezurstvo brale na sta su se svele.
2017 06 21
gadno brate kad o djecjem doplatku ovisi krov nad glavom i djeca gola trce naokolo dok ona pokusava doc do robe za sebe. kad joj ga isplate sa zaostacima bice puna ko brod i poharat krpice. ako uopce ima pravo na njega. kolutnazadocimauglavi? o da.
2017 06 21
Bas to..kako ces naci posao..pitam se kako uopce skuhas toj djeci rucak kad si dezurna na krpama 24/7 .. I sto sad ic svakog provjeravat laze li🤔 Osim toga procjeni valj po krpama ko je boljeg imovinskog stanja od nje.. A mozda taj ima manje od nje..evo moj muz nema vlastitu nekretninu npr[ koluta isto ocima]
2017 06 21
99,9% ih ne moras uopce provjeravat. :') kome se o krovu nad glavom radi, taj si kaj, kupuje minjake da bude lep na delozaciji? votafak realno, ovakvo cesanje je samo samarcina svima onima koji zaista jesu kruha gladni i zeljni svega.
2017 06 21
> cipelitza: > gadno brate kad o djecjem doplatku ovisi krov nad glavom i djeca gola trce naokolo. kad joj ga isplate sa zaostacima bice puna ko brod i poharat krpice. ako uopce ima pravo na njega. > kolutnazadocimauglavi? o da. I ja velim O daa. Jerbo ovo nije klasičan upit o zamjeni da se razumijemo. Igranje na kartu samilosti, dječica gole guzice, gubljenje krova nad glavom itd. Baš takve potrebite obitelji ne da imaju pravo na dječji već i na soc. pomoć. Tak da bolje pošalje poruku da joj se pokloni a ne ovak bedake od žena radit. Usto nezna stati i baš ti ubije i zadnju želju da joj čak nešto i na poklon pošalješ.
2017 06 21
gle, ko se da radit budalom, evala mu. svak gust vidi na svoj nacin. rekob joj moj babo, dobro je tebi skroz dok imas za internetse ;
2017 06 21
> cipelitza: > 99,9% ih ne moras uopce provjeravat. :') > kome se o krovu nad glavom radi, taj si kaj, kupuje minjake da bude lep na delozaciji? votafak > realno, ovakvo cesanje je samo samarcina svima onima koji zaista jesu kruha gladni i zeljni svega. Znaš kaj ovo sib aš dobro rekla. Ne velim da se osobe slabijeg imovinskog stanja netrebaju lijepo obuć. Al ček... Svi redom upiti kak veliš ko za pistu da je na deložaciji...cccc Valjda je moto i kad propadam, propadam ko kraljica :,'(
2017 06 21
Naravno da nije klasicni upit..jer ja velim nisam za..poslje tog slijedi hvala il ne i izlazak iz tudjeg inboxa ( i copy paste poruku u drugi😄).. A ne nakon Ne hvala- slijedi kukulele ..pa onda se okaci neko s griznjom savjesti i veli ma ne treba zamjena poslat cu vam ja to dzaba...nisam jednom to napravila..al sad me dugogodisnje iskustvo naucilo
2017 06 21
Haha hvala ti puno na otvaranju teme,bas sam razmisljala sta da radim..Ta osoba mi se javila prosli tjedan sa identicnim porukama kao tebi..Posto sam smotana i neznam staviti poruke ovdje,dok skuzim kako se to radi stavit cu ih..Nakon ovih suza rekla sam da cu joj pokloniti haljinu i da odabere jos nesto,odabrala je jos dvije nove haljine koje su medu skupljima.. Nakon toga nisam joj nista odgovorila jer je odabirom potvrdila moju sumnju da laze..Ponovo mi se javila prekljucer i pita da joj dam makar ovu prvu sto je odabrala,da ima za krstitke necakinje..Rekla sam da nemoze jer sam upravo na slican nacin prevarena i da nisam vise humanitarka..Kaze ona..Aimee..bas mi je zaooo..sta se desiloooo... Kraj komunikacije,nisam joj nista odgovorila..😉
2017 06 21
nije da ne znamo sta takima zapravo treba. temeljem njihovih rijeci, da se razumijemo. jedna rijec. durex.
2017 06 21
mene nitko ne fekta, valjda znaju da sam samohrani roditelj bez posla u malom gradu :')
2017 06 21
Dok jedne perfidno lažu i iskorištavaju korisnice "dobra srca" one koje zaista nemaju i njihova dječica, za nih nažalost neznamo. Mene to žalosti. Takve majke šute i čuvaju ono jedino što im ovrha ne može uzeti a to je ponos! Za takve sam uvijek na raspolaganju al aj ga znaj nakon ove i tatoo
2017 06 21
za nikoga nisam uvijek na raspolaganju. nikoga. kamoli ove i ovakve
2017 06 21
> cipelitza: > za nikoga nisam uvijek na raspolaganju. nikoga. kamoli ove i ovakve ček, ček...kak ide ona famozna rečenica Kak si ti zlobna :') :') :') :')
2017 06 21
1 2 3 4