Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Sastanci. Ona i on. Brak /

Prepustiti se strastima?

Studenticama sam u najranijim dvadestima. On je zgodan, oženjen i dosta stariji. 'Znamo' se od prošlog ljeta kad me suptilno pozvao na kavu kako bi popričali o struci jer ja studiram ono čime se on bavi. Ja sam u tom trenu pristala, ali sutra sam otkazala jer sigurno ne bi pričali o poslu. [:smijesi] I prošli tjedan smo završili skupa. Frajer je okej, sumnjam da ću se zaljubiti u njega jer se osjeti ta razlika u godinama i nekako to nije to na višem nivou (ovo je s moje strane, sumnjam da će on ikad ostaviti ženu i djecu zbog usputnog seksa sa random curom, bar se nadam da neće :D ) Mali problem je šta je seks fantastičan [:sramezljiv] Malo veći problem je šta se igram vatrom i za svaki slučaj me je 'strah' da se ne zaljubim jer sam sad bahata i nije me briga za njega pa samo čekam kad će mi se to obiti o glavu, a onda opet bila sam i prije zaljubljena i prekidala i ostala živa. :D Imate li osobnih iskustava? Neki savjet? [:smijesi]
2014 03 07
Žao mi je njegove žene i djece. Ne zaslužuju takvog oca/muža.
2014 03 07
Good luck...
2014 03 07
pravi muskarac ne vara svoju zenu. i nije mi jasno kako ikome moze bit privlacan netko ko je u stanju to napravit. is it just me? [:sokiran]
2014 03 07
Iskreno? Mene bi ovo bilo sram napisati. Ne kuzim kako si mozes to dopustiti- da budes sa oženjenim muškarcem. Oprosti, ali to govori dosta o tebi, a puno manje o njemu, jer IPAK on je MUŠKO. Njima se puno više oproštava (na žalost). Malo pripazi kaj radis. [:sramezljiv]
2014 03 07
Sve,ama baš sve,šta radiš drugom,kad tad ti se vrati u životu,vidjet češ [:frustriran] [:ljut]
2014 03 07
Ili da se neka "balavica" tako poigrava s njezinim muzom. Pukla bi. [:pospan]
2014 03 07
ninaaaa divano i iskreno si napisala .stvarno djevojko ,ne ulazi u tuđe živote . [:sramezljiv]
2014 03 07
forum.hr
2014 03 07
istina nina, ali strast i je u zabranjenom vocu [:hihot] [:hihot] ...ali kalii pripazi se muskom se oprosti i na kraju ces ti biti kriva za sve u svacijim ocima [:sokiran]
2014 03 07
Odma se okupile dezurne moralizatorice [:pospan]
2014 03 07
sada će trol nestati zauvijek s krpicama.
2014 03 07
ja se u to nebi upustala nemogu zamislit to
2014 03 07
upravo to sta je ninaa1990 napisala , oni su frajeri u drustvu kad kazu da imaju ljubavnicu , a tebe ce crniti jer unistavas neciji brak [:sokiran] ako se i zabavljas uzivaj al cim emocije osjetis ili naznake prekidaj i zaboravi to .. ima jos muskaraca koji ce ti bolje odgovarati u zivotu nego on starac hahahha premlada si da se vezes za nekog zaozbiljno i to takvoga ..cisto moje misljenje da me ne bi napale [:smijesi]
2014 03 07
Puno govori o njoj, al nije ni on nevin
2014 03 07
1 2 3 4 5 ... 17