Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Hunter cizme .. da / ne

Razmisljam si kupit gumene Hunterice, inace nisam fan gumenih cizama ,ali nema tih cipela ili tenisica koje ne propustaju kisu..pogotovo u Rijeci koja je presisala London po kisnim danima. E sad decku se ne svidaju , prijateljice imaju svaka svoj ukus , nekima su fora nekima ne..pa cisto informativno da pitam i vas sto mislite o gumenim cizmama [:smije] [slika:a6b0f456-f531-4f31-bf0d-a298cbc38750]
2015 09 06
Ja imam original hunter black gloss i definitivno vrijede svake kune. Meni osobno su hunterice jako lijepe i odlučila sam ih kupiti iz razloga sto mi je bitno da mi noga uvijek bude suha. Bila sam sigurna što kupujem, pa mi nije bilo žao dati te novce. Perem ih pod tušem uvijek nakon nošenja, ne žalim ni malo, jer si miran godinama s tim čizmama. Ja sam jako zadovoljna! O ukusima se ne raspravlja.. Ipak smo svi drugačiji, ali ako ih ti želiš, nemoj slušat druge. Ti kupuješ, tako da je bitno da su tebi lijepe, a ne drugima. [:smijesi]
2015 09 06
Isplati se svaka kuna, vlasnica crvenih i ne bih ih mijenjala za ništa, ako ti se sviđaju nemoj da te zamara tuđe mišljenje [:smije]
2015 09 06
Ohrabrile ste me , kupujem [:smije] a vidjela sam cca 1000 kn , ali isplati se da , Nike tenisice sam platila 900 kn pa nisu za kisu [:smije]
2015 09 06
1000 Kn i imaš ih cijeli život. Nogice uvijek suhe! [:zaljubljen]
2015 09 06
Imam crne mat visoke, na rasprodaji ih za 550kn ugrabila i meni vrijede svake lp. [:smijesi] Imala prije neke no name i ubrzo počele s propuštanjem. Kupila i sprej za njih, pa ih s vremena na vrijeme njime očistim.
2015 09 06
Također imam mat crne i odlicne su mi. Crvene razmisljam ove zime uzeti :-)
2015 09 06
Ja imam iste dvojbe oko tih cizmica , nekako uvik ih gledam , a nikad ne kupim :S zanima me kako vam se kombiniraju sa hlacama i ostalom garderobom??
2015 09 07
Ja ne znam kud vi to hodate po gradu, da si tak smočite noge? [:hihot] Meni je to ogromna lova za gumijenke, pa da su kakve marke.
2015 09 07
Ja imam hunter regent savoy model i vrijede svake lipe. Taj model je podložen iznutra tako da su fino tople i mekane, predobre su.
2015 09 07
@Lalita05- ma pašu na sve [:sramezljiv] @Newenter- pa kad je pljusak ili neprestano pada kiša sa gumenjačama si siguran. Svakako sigurniji nego ona/j u tenisicama, nekim cipelicama, cipelama.. [:jezik] @arilni- Divne su [:zaljubljen]
2015 09 07
Kreativna,...neka,neka,treba čuvati nogice.Ali...call me baba,ja svejedno ne bi dala tolike pare za gumenjake. [:sramezljiv] [:jezik]
2015 09 08
[:hihot] Ma.. ove su posebne [:sramezljiv] [:hihot]
2015 09 08
Gdje i kada se mogu naci na rasprodajama? Makar mislim da su i tada preskupe, mislim da se moze naci jeftinijih a jednako nepropusnih
2015 09 09