Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Privatna poduka njemačkog jezika - tražim

Pozdrav svima! Sestra i ja tražimo nekoga za privatnu poduku njemačkog jezika u Zagrebu. Obje smo ga učile 8g i kako to obično bude, ne znamo se s njim služiti ni u govoru ni u pismu. Treba nam netko tko ima iskustva u podučavanju jezika, tko je voljan doći nama doma (blizu smo Cibone), te nema onaj klasičan stil poduke jeziku (npr. danas radimo odjeću i sad tjedan dana drilamo imena odjeće, a da na kraju ne znamo reći što imamo na sebi i što planiramo sutra obući). Znači treba nam praktična primjena. Uostalom, nismo djeca više, tako da i tekstovi trebaju biti nama primjereni. Ako netko zna osobu koja bi nam odgovarala, molim da mi javi privatno porukom, ili ako se netko prepoznao u ovom kratkom opisu, slobodno se može javiti. Unaprijed hvala! [:zaljubljen]
2015 09 09
I ja tražim slično - samo je lpkacija Kvatrić za sebe i muža. Može isto u inbox. Hvala [:smijesi]
2015 09 09
bok, evo iako je prošlo jako punooo vremena od objave...ne mogu odoljeti a da se ne javim...ja sam prof.njemačkog jezika, živim blizu cibone i nemam baš klasičan stil u podučavanju...ako ste još zainteresirani za njemački molim javite se na 091 156 65 74...pozz maja > studenticazg: > Pozdrav svima! > Sestra i ja tražimo nekoga za privatnu poduku njemačkog jezika u Zagrebu. Obje smo ga učile 8g i kako to obično bude, ne znamo se s njim služiti ni u govoru ni u pismu. > Treba nam netko tko ima iskustva u podučavanju jezika, tko je voljan doći nama doma (blizu smo Cibone), te nema onaj klasičan stil poduke jeziku (npr. danas radimo odjeću i sad tjedan dana drilamo imena odjeće, a da na kraju ne znamo reći što imamo na sebi i što planiramo sutra obući). Znači treba nam praktična primjena. Uostalom, nismo djeca više, tako da i tekstovi trebaju biti nama primjereni. > Ako netko zna osobu koja bi nam odgovarala, molim da mi javi privatno porukom, ili ako se netko prepoznao u ovom kratkom opisu, slobodno se može javiti. > Unaprijed hvala! [:zaljubljen]
2016 11 06
Pozdrav, ja sam izvorni govornik njemačkog jezika i imam iskustva u podučavanju istoga. Ako je netko zainteresiran za takvu vrstu podučavanja ili općenito instrukcije može se javiti na [email protected]
2016 11 10