Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Prehrana, recepti, ekologija /

HERBALIFE iskustva molim

Ženice molim iskustva.I naravno kako se to pije,za koliko je ta kutija shake dovoljna,kakva je prehrana uz to i sve vezano. [:smijesi]
2015 09 18
Bolje uložit u neke dobre proteine i prihvatit se vježbanja [:smijesi]
2015 09 18
Herbalife je cijela mašinerija psihologa i zatupljivanja ljudi ,naravno da ćete smršati kad vam nešto ispuni želudac a nije masno meso ili tjestenina,umjesto shakea od 300kn preporučam puno vode i nabaviti bicikl,ja sam se udebljala 40kg u dvije trudnoće i sve skinula kupivši bicikl i tako što sam zatvorila konačno usta [:znoji]
2015 09 18
imala i ništa ne preporučujem imam više kila nego prije
2015 09 18
ima tih šejkova i u dm-u za manje novaca, stvar ista....ali sve je to bacanje love, treba vježbat i to je to, ako ne vježbanje onda makar hodanje..... [:smijesi]
2015 09 18
Herbalife,potraži na faceu grupe,moraš se naravno pridržavati i pravilne prehrane,ja sam ga pila 1g.jako sam zdovoljna,u početku sam pila da smršavim jer sam nakon prestanka uzimanja kemijsh hormona (nemam ženskih reproduktivnih organa) udebljala strašno i bila nervozna,valunzi itd.itd.kad sam otkrila nešto drugo odnosno suprug je otkrio otkako sam počela koristiti Herbalife [:smijesi] da sam postala smirenija manje živčana,a ja sam primjetila du su moji valunzi nestali,dobila više energije.......uglavnom glavni razlog uzimanja pao je u drugi plan....soja je glavna komponenta i puna je estrogena plus ostali dodaci željezo mg.cink itd. ja sam jako zadovoljna izgubila kg.nestali neki simptomi klimaksa.........eto moje iskustvo......
2015 09 18
Kratko i jasno NE
2015 09 18
[slika:93e8fc01-89c7-4358-bb03-9a9bc4f714f6] :D
2015 09 18
[:smije] [:smije] [:smije]
2015 09 18
ili Robertovo iskustvo [:smije] [:smije] [slika:8047514f-40cf-4621-9a3c-ff8e3045d495] ..šalu na stranu..mama je koristila 3 mj. i poboljšala joj se krvna slika..smanjila je razinu kolesterola, bla, bla..aliii, pazila je i šta jede (nema kolača, čipsa..) i hodala je tri puta tjedno na njihove treninge..ali sve to poprilično košta. Tak da se odlučila na ekstremni fitnes i promijenila prehranu..krvna slika je ok i bez tih skupih preparata [:smijesi]
2015 09 18
samo puuuuuno vode, voća i povrća, i da vidite! Govorim iz iskustva...izgubila sam 15 kg...i naravno, nema kruha, tjestenine, škroba općenito...jer to nije ni zdravo jer stvara sluz u tijelu... Da vidite kako samo prštim od energije, uff [:zaljubljen]
2015 09 18
Prije par tjedana sam bila na nekoj prezentaciji Herbalife-a, kuma me molila jer je morala skupit 10 ljudi koji će doći tamo malo poslušat o tome i popit shake kako bi postala njihov predstavnik (ili kaj već). Uglavnom, sve se svodi na prehranu i vježbanje, a to možeš i bez tog troška za shake. Iako oni tvrde da bez shake-a ne dobivamo sve potrebne vitamine, minerale, u 10 mjeseci sam skinula 20kg isključivo promjenom prehrane (čak jedem i više nego prije, al drugačije) i vježbanjem, krvna slika mi je super tako da može se i bez shake-a uz puno volje i truda [:smijesi]
2015 09 18
Normalno..pa skužila sam po mami. Čisti placebo efekt. Dakle, trebali su je okinuti po džepu za koju hiljadarku, da bi ona počela razmišljati, pripaziti kaj jede i aktivno se kretati?! Kao da nije mogla, uz vježbu, promijeniti način prehrane i tih cca 1.600,00 kn (šejk + neke tabletice čaja za čišćenje) uložiti u recimo štikle i obnoviti (za broj manju) garderobu [:hihot] [:smije]
2015 09 18
Al tu je još jedan problem, obično ljudi dok daju pare i uvjeravaju se da im to pomaže, skinu kile, a kad prestanu uzimat shake/tablete/čajeve vrate se starim navikama i time vrate i kile, a nerijetko natuku i nove [:tuzan] Sestra mi je takva, pila Herbalife, išla na akupunkture, nekoj travarici pa na razne dijete i sa svime je skinula kile, al čim prestane baci se na frižider, tamani sve živo pred sobom, vrati kile i doda još 10ak... Sve je to u glavi, dok si sami ne posložimo i ne odlučimo promijenit navike iz temelja nema dugoročne pomoći.
2015 09 18
[:smijesi]
2015 09 18
1 2