Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Sportsdirect trgovina

Bok cure, zanima me da li je sigurna trgovina, za koliko dođe robica, skupa poštarina? [:smijesi]
2015 10 02
Sigurna je trgovina, roba dođe za cca tjedan dana, poštarina je sada dosta velika, od 11 EUR naviše, zavisi koliko se stvari naruči. Ali se i s takvom poštarinom definitivno isplati kupovati.. Ja uvijek prije naručivanja isprobam u Sportvision trgovinama tenisice i cipele zbog brojeva, jer oni isto uzimaju robu sa SD-a..
2015 10 02
Čisto da znaš imaju ti oni ducan i u Grazu to je nama najblizi( ako se ne varam) ja sam bila jako je jeftino, mama naručuje s njihove stranice na poslu imaju dogovor da njih par se skupi pa zajedno naručuju i sve sto su naručivali svi su bili zadovoljni i znam da se znalo dogodot da im tipa za tjedan dana dođu stvari :)
2015 10 02
U Ljubljani i Budimpesti takodjer imaju trgovinu [:smijesi]
2015 10 02
kakav Graz, cura je iz Rijeke :D Jelena imas njihov ducan u Kopru u sklopu Supernove ako ikad budes isla tamo, ako ne, stranica je odlicna, paket ti stize dhl-om na vrata, postarina vrarira 11-15 eura ovisno o tezini paketa. ako nesto nisi sigurna zbog broja odi prije probat u hervis, intersport itd, cisto da ne fulas broj, tako ja radim
2015 10 02
u brezicama ima ducan
2015 10 02
odlična je stranica, poštarina je skupa ali imaju nekad akcije sa besplatnom poštarinom. ugl, ako naručuješ puno toga ili se s nekim dogovoriš pa skupa naručujete, isplati se [:smijesi]
2015 10 02