Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Računala, elektični uređaji, internet /

Tele2 prijeveremeni raskid i nezadovoljstvo

Prije nekog vremena ulovili su me na prepad prodavači na štandu od Tele2. Njihov sam korisnik dugi niz godina što s pretplatom (koju sam kasnije prekinula zbog basnoslovnih naplata 15 kn za frekvenciju itd) što s bonovima 55kn s Totalnom tarifom s kojom sam bila prezadovojljna. Sad mi nude za 65kn uz ugovornu obvezu 2 godine i mobitel neki njihov odličan bla bla truć... Aj rekoh potpišem ja to, striček mi kaže prvi račun vam stiže u 11 mj za 10 (jer je bio kraj 9mj) i kad stigne mobač stavite novu karticu u njega. Nakon par dana bila je i provjera jesam li upoznata sa svim stavkama ugovora i da će mob doći uskoro. Idući dan 29.9 ugasili mi mrežu i što sad rekli mi da čekam dok uređaj ne stigne. I je, nakon 5 dana 2.10 i tada stavljam novu karticu. Saga počinje danas dobijem račun na 18,13kn jerbo su oni mene iskopčali 29.9 (dakle u 9 mjesecu) bez obzira što je vidljivo da je tarifa aktivirana kada sam dobila mob 2.10. Srećom nije mi još istekao rok za povrat pa sam poslala i mob (hp ekspresom) i sve kopije moguće na njihovu adresu. I unatoč tome što je danas 12 i što tek 10 dana koristim mob, naplatiti će puni mjesec. Službu sam zvala i naravno dobila informacije tipa 'ko mi je kriv' što neznam da sam mogla karticu staviti u stari mob i koristii novu tarifu [:sokiran] ....
2015 10 12
A odgovor koliko im treba da sve to riješe citiram " raskidi se rješavaju u najkraćem mogućem roku" Koliko bi to bilo u minutama/satima/danima...? "ma ne brinite mi to jako brzo riješimo" [:sokiran]
2015 10 12
Moje pitanje je kojim ste drugim operaterom zadovoljni a da su bonovi u pitanju?
2015 10 12
Ja sam na tele 2 bonovi. I nebi je mijenjala. Za tarifu od 49 kn dobijem 1000 por. 1000 min poziva i 1 gb .. I 50 kn dodatnih na racunu. Za druge operatere ne znam.
2015 10 12
Nece naplatit cijeli mjesec nego proporcionalno danima koristenja tj.do datuma s kojim je raskid odraden.
2015 10 12
Ma jok josiipa evo mogu i žemsku citirati, unatoč tome što je korišteno samo tih 10-tak dana naplaćuje vam se naknada za cijeli mjesec. [:vrti] Baš mi je to naglasila obzirom da sam rekla za ovih naplaćenih 18kn u vjetar koliko će me izaći sad za ovaj mj.
2015 10 12
Harpo31 odgovor na tvoje pitanje: dok nisam prešla u tele 2 bila sam na tomatu na bonove i meni je bilo sasvim okej i bila sam zadovoljna.. A što se tiće tele 2 su najveći muljatori: u 2. mjesecu sam potpisala ugovor na neku tarifu 75 na pretplatu na dvije godine i uzela mob htc desire 816 i još dala 600 kn na licu mjesta za njega..da nakon mjesec dana ne valja touch, samo odjednom,niti ispo niti išta čuvan "ko oko u glavi".. nakon duge rasprave ipak ga pošaljem na servis njihov i u zamjenu dobijem na korištenje šrot od mobitela kojem otpada sve što može otpast itd.. i nakon mjesec i pol dana vračaju oni meni mob kao popravljen i radnica izjavljuje kako je baš od 12 mj. cijela serija mobitela koja je stigla neispravna i ima jako puno kvarova, i govori to kao da je nešto sasvim normalno [:ljut] .. da bi za mjesec dana opet mobitel imao kvar al sad na ekranu pojavljivanje nekakvih plavih crta itd. isto niti pao niti išta od prvog dana u maskici.. naravno tu sam poludila i kupila u kešu novi mob u inozemstvu ali i dalje bandi lopovskoj plačam 175 kn mjesečno za ništa..pa sad idem ovih dana do njih da vidim kakva su mi prava da raskinem ugovor, jer je spominjala nešto nakon osmog računa mogu razmišljati o raskidanju, iako im ne vjerujem ništa pa me ne može ništa više ni iznenaditi [:vrti] [:ljut] [:ljut]
2015 10 12
Caka koju su ovlaš spomenuli je što ta tarifa u sebi ima sve OSIM naplate uspostave poziva 19lp. Ma bonovi su zakon [:kesi]
2015 10 12
Ja sam Tomato na bonove i nisam bas zadovoljna, ali bolje je nego mami mi koja je kod Tele2 ciji je signal kod nas strava i uzas (tj. nepostojeci/vrlo slab) [:frustriran] [:ljut]
2015 10 12
Ja sutra prelazim na tele2 i staviću smart tarifz imati cuza 35 kuna 3 gigabajta i 1000 minuta Sms-at cu se vocapom i viberom Jeftinije - nema Ma mipe im smradovima nedam
2015 10 12
29.9 je aktivirana pretplata. Naplatit ce od tada do datuma kad bude raskid.
2015 10 12
Sutra do 15 sati im dostavljaju mob i sve, ali ipak u poslovnicu moram otići jer oni imaju poseban zahtjev za raskid pa će sve možda ići brže. A i tamo ih mogu na prepad uloviti kako ću znati da je stvarno kraj? [:tuzan] To je ono što oni skrivaju
2015 10 12
josiipa - evo kad mi dođe račun za 10mj nakeljim ga ovdje, možda je žemska u krivu ali sutra ja to opet mogu provjeriti kod njih u poslovnici...
2015 10 12
Je li imao tko ikad takav slučaj vraćanja moba i raskida ugovora? Kako je to prošlo?
2015 10 12
Mozes i sama poslat zahtjev,isto je. Kad to budu poslali u sluzbu za korisnike treba vremena da se odradi raskid nebude isti dan kad odes u poslovnicu
2015 10 12
1 2 3