Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Dom /

Unutrašnji prostor /

Posude za začine ;)

Curke trazim moderne, staklene posude za začine najmanje 6 komada ali da su iste (velicina ne mora biti) te space bag vrece ;) ukrasne velike kutije tavu za palacinke kutiju za kruh te kucne papuce ;)
2015 10 18
a imate sliku ;) jesu u blizini su mi? kada ste uzeli to ?
2015 10 18
Imas Plodine u blizini? Ja sam kupila predivne..s natpisima secer sol..bla bla bile su na snizenju po 10 kn i bas su mi predivne
2015 10 18
Sve to nabavite u plodinama.. imaju posudice vec od 2.99 kn pa do setova od 90 kn.. papuce takoder,prekrasnih ima po 29 i 39kn.. spacebag vrece sam kupila po 6kn..
2015 10 18
ja ti imam space bagove, naručene s top shopa na TVu i nikad nisam otpakirala ih, ako si za pogledam koliko vreća ima i koliko su velike. ja bih taj komplet dala za 150kn, ja sam ih platila 275kn
2015 10 18
Za ukrasne kutije posjet offertisimi,tave za palacinke kupila u plodinama prije 3tjd za 19.99 kn
2015 10 18
happy girl... isto ste vrece u plodinama kupili?
2015 10 18
jao prekrasne su... no nemam toliko novaca, vjerujem da je dosta skupo ipak je to rucni rad
2015 10 18
Da,da..isto u plodinama spacebag vrece,tamo di stoje kutije zs pospremanje i ostalo..kupila sam ih krajem 7mj prije puta jer imam tonu stvari i ovo mi najprakticniji nacin da nosim puuuuno stvari a bunker mi skoro prazan [:hihot] ...potrpam pola ormara unutra.. i mogu ti reci da su super..drze vakum i isle su dva puta vamo-tamo i jos su citave i cekaju novu sezonu... ima ih jos..nisu cijene velike,pa da je i jednokratna..sluzi svrsi..dms cu pogledati kolika im je cijena sada...ono bila neka rasprodaja svega.. etuia za odjela,spremnika za cipele. Pa da je tada bilo snizeno i 70%,opet ispada cijena smijesna
2015 10 18
Kutije pogledajte u KiK-u (znaju imat jako jeftine - sto kartonske sto metalne, a takve iste u mulleru cijena do neba) :)
2015 10 18