Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

MARKAN ANA - Prevarantica sa velikim slovom P

@Palentica- kad dobijemo podatke, googlamo ime i prezime, ako se nalazi negdje na listi loših korisnika, crnoj listi i sl.- stavimo odmah negativnu za upozorenje, prijavljujemo adminki danima- dok ne blokira taj profil. Adminka će obrisati takve negativne ali ta "mala" vam je neće vratiti. Njoj je cilj lapiti pare, ne trati neke xy nepoznanice negativnima. Dok se mi tu prepiremo, ona je možda već 5 novih profila otvorila. STAVLJAJTE JE NA CRNU LISTU sa svim izvedenicama prezimena koje vam je dala a i pravim, te IBAN-om
2015 10 21
...na ovoj temi ne moraš listati ...sve ti piše u naslovu ...za nas lijene, jel' ? ...a ti Danka ne želiš meni dobro, nego misliš samo i isključivo na sebe ... i dok se pjeniš na mene, pjeniš se na sve one zbog kojih ćeš MOŽDA biti prevarena ...da negativnih već nema na njenom profilu, ja bih je ostavila, vjerovala ti meni ili ne ...al čemu tebi išta dokazivati, kad si ti zabrijala na mene umjesto na pravog negativca u ovoj priči ...
2015 10 21
palentice bravo za negativnu... neka se vidi !! ne brini...kradljivica tog kalibra neće ti spičiti osvetničku negativnu. ako se to ipak desi....otvori novu temu ovdje...pa će curke reagirati ostale ne smiju ostavljati povratne, jer nisu surađivale s njom... mogu samo one s kojima je "trgovala"
2015 10 21
@Ninna- pa jel čitaš što ti pišemo? Ne čitaju svi forum, a na profil svatko klikne kad krene kupovati.
2015 10 21
NinnaG osim ove negativne koju je ostavila sada palentica.... pročitaj mi, molim te, koju negativnu prevarantica ima na oba profila?? a o pravom negativcu bi mogli jako puno.... po staroj, dobroj, mudrosti... nije lopov samo onaj tko krade.... nego i onaj koji mu stražu čuva !!
2015 10 21
...omajgad [:pospan] ...ja nisam sa Sloonicom poslovala ...
2015 10 21
pa svejedno ... ni druge, a ni ti nisi ostavila negativnu ni na drugom profilu. da je bila tamo koja negativna....da li bi poslovala s njom, ninna??
2015 10 21
...jel' ti čitaš samo ono što ti napišeš ?
2015 10 21
da. nemam pojma što sam napisala, pa trebam još koji put provjeriti
2015 10 21
nina, stvarno mi je jako žao što si prevarena [:vrti] Pogotovo od lopovice koja očito hara već godinama i nitko je nije nagazio kako se spada. No, "nema svrhe ni potpisivati peticiju koja je uzaludna" zbog takvog tvojeg stava i stava ostalih krpičarki nam i je tako kako nam je. Nešto što ti doslovno treba 10 sec i nada da će se nešto promijeniti na bolje, zbog tebe i zbog nas ostalih, u startu odbaciti i proglasiti uzaludnim...Zrno po zrno pogača. Ako se nešto ne proba napraviti, neće nam sigurno biti bolje. [:sokiran]
2015 10 21
sara uzalud ti trud njoj je jedino stalo da vrati svoju lovu...a za druge joj se fućka!!
2015 10 21
...draga Danka ...ne možeš se po nekome nabacivati drvljem i kamenjem i onda još očekivati da ti podilazi ...jesi kad čula za inat ? ...al o čemu ja pišem ? ...o sitnim ljudskim slabostima , a svi znamo da je tvoj motiv čisti nepatvoreni altruizam [:jezik]
2015 10 21
NinaG jel ti je rekla Ana odakle je mozda? Zato sto poznajem jednu Anu Markan iz Petlovca
2015 10 21
A 5 km dalje je grad Beli Manastir
2015 10 21
Ne kontam što je Danka napravila da njoj u inat nina ne ostavlja negativne [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran]
2015 10 21
1 2 3 4 5 6 7 8