Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

MARKAN ANA - Prevarantica sa velikim slovom P

Slažem se sa Dankom. Nitko ne zna ostaviti negativnu,ali zato se zna žaliti na forumu. [:pospan]
2015 10 21
Vratila je svaku lipu njezina mamica.
2015 10 21
ninna palentica gdje su vam potpisi na peticiji za smjenom adminke koja (između ostalog) ne blokira kradljivice??
2015 10 21
KS [:kesi]
2015 10 21
Lolli [:poljubac] [:hihot]
2015 10 21
Od bake, preko tate, do mame i ne znam koga... Baka jadna ni o čem nije imala pojma, tata bolestan, rastavljen od mame, ne znam ni ja šta sve ne... Inače problemi sa socijalnom službom. Tako se vrtila priča. E sad kakva su iskustva imali drugi ne bih znala.
2015 10 21
Fina neka familija [:smijesi]
2015 10 21
...jel imaš ti Danka temu za skupljanje potpisa ? ...e pa molim te odi tamo novači ljude ...admina nema (il se bar ne javlja iz te škulje u koju se zavukao) pa nema svrhe ni potpisivati peticiju koja je uzaludna ...a tebe Markan Ana sigurno neće prevariti jer sam joj velikim slovima napisala ime na ovoj temi baš za upozorenje takvima kao što sam ja i vjerujem da će ga više krpičarki pročitati ovdje nego u negativnm komentarima ...hvala
2015 10 21
@Ninna- iznenadila bi se koliko cura nasjedne unatoč temama poput ove. Neke forum ni ne primjećuju, a na profil klikneš kad kupuješ (pa malo pretražiš, prelistaš povratne). Ona je ovdje radi krađe, negativnu nikome (tko joj je ostavi) neće uzvratiti. Čemu strah.. Stavite je i na crnu listu pa da se u još više rezultata pojavljuje kad se googla
2015 10 21
Kreativno selo Ana je na crnoj listi ali svako malo otvori novi profil kad je zablokiraju I onda tek saznaš kad treba uplatiti na koje ime ide... Cura vara godinama na svim portalima u HR!
2015 10 21
"novačim" ljude upravo zato da napokon dobijemo nekoga tko će barem pokušati spriječiti kojekakve prevarantice da haraju krpicama. sladak ti komentar... nema što !! u stanju si odgovoriti nekom tko ti želi dobro...i svima nama....a istovremeno štitiš prevarantice ne dajući im povratne...a dajući im mogućnost da varaju još i dalje !! baš lijepo.... baš, baš... [:vrti]
2015 10 21
Podržavam NinnuG da ne stavlja negativne ocjene jer kad ti takva štraca vrati negativnu naruši cijelu onu pozitivnu stranu profila! Ja sam eto stavila jer imam cijeli razgovor u Memoriji i potvrdu uplate pa imam dobar argument u slučaju moje negativne....
2015 10 21
Ajmo sad svi vi u ovoj temi negativnu za "sloonica" U moje ime i ime moje djece od čijih sam usta odvojila novce da sebi priuštim nešto polovno od kradljivice
2015 10 21
Danka,uzalud ti trud.Vidiš kako nekima nije cilj spriječiti prevarantice,već samo vratiti svoju lovu,a briga ih za druge. [:pospan] [:pospan] .
2015 10 21
Aha,mi bi trebale ostaviti negativnu,a ti koja si prevarena ne želiš!Duhovita si. [:smije] [:smije]
2015 10 21
1 2 3 4 5 6 7 8