Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

MARKAN ANA - Prevarantica sa velikim slovom P

...to je ta Ana ...
2015 10 21
Ne kontam što je Danka napravila da njoj u inat nina ne ostavlja negativne sokiran sokiran sokiran sokiran sokiran sokiran sokiran
2015 10 21
...hvala Forumskom profilu [:smijesi]
2015 10 21
majalike tako je to kad istina zaboli... otvaračica teme je očekivala suosjećanje.... naravno da ga je i dobila... svi suosjećamo sa svima pokradenima... ali nije očekivala da će joj netko reći da je i ona indirektno kriva zbog najezde kradljivica time što ne želi povratnim negativnima upozoriti ostale na krađu. meni u inat ?? pa sve se dešavalo puno prije nego što sam se ja uopće i "pojavila" taako daaa.... [:hihot]
2015 10 21
***Kreativno selo Ana je na crnoj listi! Potražim link i pošaljem!
2015 10 21
Dankamilasić je napadna #$%& koja ne želi da itko ikad bude prevaren. Baš je, ono, zločesta. [:smije] [:smije] [:smije] Potiče na zaštitu drugih. Puj. Puj to. [:smije] Ma ti si i zaslužila biti prevarena. [:pospan] Nadam se da će ti se ponovno dogoditi. Eto. Sad jesam zlobna, ali kad netko toliko čuva svoje posrane bodove ili reputaciju ili boktepitaj što, da ne bi mrdnuo malim prstom u zaštitu ikoga drugoga, onda fak. [:pospan] Samo držiš stranu lopovu. [:pospan]
2015 10 21
...nemrem ...više nemrem ...a ti potraži pomoć Dinka ...
2015 10 21
hehehehehehe ne daj bože da pomoć potražim od tebe, NinnaG [:hihot] Uljeshura hahahahahahaa.... a ja htjela na finjaka završit ovu temu [:place] [:place] [:place] [:poljubac]
2015 10 21
Ajde prestanite se nadmudrivati o Ninni G Pa nije ona tema! A NinnaG nije ni imala posla sa "sloonica" nego ja! A preko drugih cura smo saznale da je ista cura imala drugi profil sa kojeg je NinnaG prevarena! Eto vam link sa crne liste pa je svi sad možete mrziti i pisati sto želite A nas dvije pored još nekoliko cura smo oštećene preko Ane koja ima pitaj boga koliko profila jer vara na krpicama, forumu.hr, njuškalu....
2015 10 21
...sva sreća da sam je ja potražila od tebe ...spasila sam se ...
2015 10 21
ne znam kako te nije sram otvoriti temu u kojoj tražiš pomoć....a napisati da drugima ne želiš pomoći. [:sokiran] svakakvih li ljudi u našega boga!! [:vrti]
2015 10 21
...kad nađeš tu rečenicu među svima koje sam napisala ...javi ...vjerujem da će ti prijateljica Markan biti zahvalna .... jel gle čuda, svi zaboraviše na nju !
2015 10 21
Nadam se kako su istinite glasine o krpama.I tada bu bio kraj i prevaranticama i..... [:pospan]
2015 10 21
NinnaG, žao mi je što te dotična prevarila, kao i svakom normalnom, naravno. Samo mislim da ne shvataš poantu onog što je Danka rekla - kako smo ovdje zahvaljujući neradu admina usmjerene jedna na drugu, najmanje što se može učiniti je ostaviti tu glupu negativnu prevarantici da netko drugi ne nasjedne. I sama kažeš da si crnu listu previdjela, da je bila negativna na profilu, nju sigurno ne bi. Shvaćaš? [:smijesi]
2015 10 21
samim time što odbijaš ostaviti negativnu povratnu osobi koja te je prevarila, ostavljaš joj mogućnost da prevari i druge.... što tu nije jasno?? pomažeš joj u krađi !! a potpisivanje peticije za smjenu adminke koja ne radi svoj posao i ne blokira na vrijeme prevarantice i tako barem malo olakša poslovanje svima nama nazvala si "uzaludnim poslom" ... taaaako daaaa..... [:vrti]
2015 10 21
1 2 ... 4 5 6 7 8