Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

MARKAN ANA - Prevarantica sa velikim slovom P

Usmjeri svoju bol u pisanje negativnih na te profile te na crnu listu [:jezik] [:smije]
2015 10 21
Evo da se i ja javim da sam pokradena od ove Ane Markan, ili ti kako se zna krivo predstaviti i kao Mrkan da bi promišljeno zbunila ljude koje je prevare pa je žele tražiti...Mrkan Dotična mijenja korisničko ime i gradove a živi na kraju države i to u nekom selu gdje malo tko ima mogućnosti otići i tražiti je! Ja osobno nemam ni novaca ni vremena sa dvoje male djece legalnim putem ganjati i tužiti kradljivicu a koliko znam ta nema ni srama ni obraza pa pretpostavljam da njena cijela obitelj živi od takvog načina "zarade" Jedino ilegalnim putem naći nekog da je traži... A svašta mi pada na pamet... Molim cure koje je prevarila a ima ih puno jer besramnica mijenja ime... Predlažem da se sve udružimo i podnesemo prijavu protiv nje a kako se radi o iznosima od 200,300 kn Lako ce se skupiti koja tisuća pa podijelimo troškove među sobom! ...inače bi bih bila puno kraća ali prevara je još "friška" Pa mi se piše....
2015 10 21
...kad sam ja uplaćivala, dotična je bila nova i mirisna na Krpama ...i izuzetno kulturna ...šta sad to znači ? ... da ni jedna nova ne zaslužuje povjerenje ? ...kako da unaprijed znaš da nećeš biti prevaren ...a dok sam se ja sa njom natezala, već su dvije ostavile negativne, čemu da ja naknadno ostavljam svoju ? ...nije li već trebala biti blokirana ?
2015 10 21
Palentice gdje je tvoja negativna?? [:ljut] [:ljut]
2015 10 21
Evo da se i ja javim da sam pokradena od ove Ane Markan, ili ti kako se zna krivo predstaviti i kao Mrkan da bi promišljeno zbunila ljude koje je prevare pa je žele tražiti...Mrkan Dotična mijenja korisničko ime i gradove a živi na kraju države i to u nekom selu gdje malo tko ima mogućnosti otići i tražiti je! Ja osobno nemam ni novaca ni vremena sa dvoje male djece legalnim putem ganjati i tužiti kradljivicu a koliko znam ta nema ni srama ni obraza pa pretpostavljam da njena cijela obitelj živi od takvog načina "zarade" Jedino ilegalnim putem naći nekog da je traži... A svašta mi pada na pamet... Molim cure koje je prevarila a ima ih puno jer besramnica mijenja ime... Predlažem da se sve udružimo i podnesemo prijavu protiv nje a kako se radi o iznosima od 200,300 kn Lako ce se skupiti koja tisuća pa podijelimo troškove među sobom! ...inače bi bih bila puno kraća ali prevara je još "friška" Pa mi se piše....
2015 10 21
Ninna- zašto se bojiš te negativne ko groma? [:smijesi] Nove zaslužuju povjerenje, ali se na puno načina to da izvesti, tako da svi budu sretni i zadovoljni
2015 10 21
Mala je vjerovatno iz Belog Manastira i ide ili je išla u gimnaziju. Lijepo malo primit telefon u ruke i zvat starce.
2015 10 21
po meni... iste su i one koje varaju kao i one koje na tu prevaru ne upozoravaju !!!!!!!! [:frustriran] točka. [:ljut]
2015 10 21
...hvala Palentica ...do sad nas je tri na temi ...
2015 10 21
...po meni ...ti si Danka promašila temu ...javi se tamo gdje se žele svađati ...
2015 10 21
Pa "nije" ta nikog prevarila!Zar ne vidite kako nema niti jednu negativnu... [:pospan] [:pospan]
2015 10 21
Aj, pustite, neka se cure same dogovore, sve znaju. [:pospan]
2015 10 21
Meni to ime zvoni u glavi, mislim da je unazad 2-3 godine ovdje varala. Provjerim pa pišem
2015 10 21
ninna svađanje nije iznošenje mišljenja. ako nisi ostavila negativnu da upozoriš ostale... za mene si ti slična njoj. ostavila si prevarantici mogućnost da vara i dalje. mene slijedeću, možda.... [:tuzan]
2015 10 21
Kučka... Opet se pojavila. Prevarila me pred 3 godine... *ebala sam joj fam cijelu, oko 200kn je bio iznos.
2015 10 21
1 2 3 4 5 6 7 ... 8