Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

MARKAN ANA - Prevarantica sa velikim slovom P

ja sam prevarena na forum.hr od nje
2015 10 21
[:jezik] Za ubuduće da se zna!
2015 10 21
ninna nitko te neće kamenovati....ali mi nije jasno kako i sada poslije svega ti, koja imaš toliko pozitivnih povratnih, ne ostavljaš negativnu kao upozorenje ostalima.
2015 10 21
...hvala Majaja [:smijesi]
2015 10 21
Neka se sve jave vama u inbox da se vidi svota, pogotovo ako imaju dokaz uplate radi usporedbe podataka. Sljedeće naći ju na FB ili u telefonskom imeniku, naći roditelje, ma bilo koga. Otvoriti grupu na FB "Prevareni od ime i prezime" pa da se svi jave s podacima adresom itd....
2015 10 21
Zašto se ne udružite i zajedno sastavite pismo, lijepo sročeno, pravnim jezikom i pošaljite joj u inbox ili na mail.. i zaprijetite tužbom. I to je nešto. Kod utjerivanja dugova najviše igra psihologija.
2015 10 21
@danka- piše joj u opisu da ne ostavlja negativne. Ne znam jel se to odnosi na situacije kad je kupac ili prodavač, ali kako bilo- njen profil je plodonosan prevaranticama [:tuzan]
2015 10 21
...Danka to je bilo prije nego sam postavila uvodnu ...al javljaju mi se prevarene, pa tek sad otvaram temu ( da ne velim da do danas nisam skužila kako se postavlja tema na forumu [:jezik] ...stara sam i informatički neuka )
2015 10 21
...pogodila si me drito u čelo KS ...ja sam negativac u ovoj priči ...
2015 10 21
[:hihot] [:sramezljiv] Obrisati ono s profila, pod hitno! Sretno s povratom novaca, cure!
2015 10 21
...tnx ...eto ...danas ni dobar više nemreš biti ...
2015 10 21
Negativne se ostavljaju s razlogom. To ne znači da nisi dobar već da te netko zaj... i služi kao upozorenje drugima.
2015 10 21
Ne vjerujem da prevarantice o dobroti razmišljaju dok u svoj novčanik trpaju vaše novce. Povratne su tu da se pišu a ne izbjegavaju!
2015 10 21
NinnaG dok god ne vidim tvoju negativnu povratnu tamo, barem kao upozorenje drugima s kim imaju posla.... za mene si ti samo jedna od onih koja plače nad vlastitom gorkom sudbinom i koju nije briga kako će ostale koje dođu poslije tebe proći. e, pa... ni mene nije briga za tebe. [:jezik] p.s. ružno sam ovo napisala.... šalim se... ali i ne ... [:smije] da je dotična imala nekoliko negativnih povratnih iz kojih bi bilo vidljivo da je s njom rizično surađivati.... mislim da ti sada ne bi imala razloga otvarati ovakvu temu... i imala svoje novčiće u džepu.
2015 10 21
...e sad me već boli !
2015 10 21
1 2 3 4 5 6 ... 8