Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

javno izlaganje

bok curkee [:poljubac] moram za ponedjeljak spremit javno izlaganje koje bi trebalo trajati 5min.. vec pola sata razmisljam i ne mogu se odlucit o cemu cu pricat, sami odredujemo a ja jednostavno nemam ideje :( o cemu bi vi govorile? imate neki prijedlog? [:kesi]
2015 11 21
na koju temu, o čemu? o životinjama, sportu, modi ili o Mamiću? :
2015 11 21
nemam odredeno, imam potpunu slobodu odabira, to mi i predstavlja problem jer se ne mogu odlucit haha
2015 11 21
Izlaganje gdje?
2015 11 21
u skoli... to nam je kao vjezba
2015 11 21
Aha. :) Možda ljudska prava i njihove granice? Trenutačno akualna tema.
2015 11 21
na toj ted talks si nađi video neki, imaš opciju da ti objavi samo kratke ili duže videje, i imaš i prijevod.. u tekstu baš, ili titlovi. pa čekiraj. možda ti padne na pamet nešt. sretno
2015 11 21
mozda o izbjeglickoj krizi :D
2015 11 21
......možda o naglim promjenama vremena i njegovog utjecaja na ljude.možeš se bazirati na fizičko zdravlje,psihičko...kažeš da imaš samo 5 min,dakle najbolje uzeti jedno područje.....iz iskustva znam da je za 5min izlaganja potrebno jako puno vremena pripreme da bi bilo kvalitetno zato je najbolje uzeti jedno područje na njega se koncentrirati ...često imam takva kratka izlaganja(ne za školu) :)
2015 11 21
Koji je predmet? pa da ti mozemo nesto predloziti. neces na predmetu iz politike pricati o ribama ili na biologiji o politici..
2015 11 21
Uzmi ono sto najbolje znas, jer ako udes u predavanje necega sto ti nije jakooo jasno mozda ces se zbuniti ;) ako volis modu pricaj o tome...ako te boli glava kada pada kisa pricaj o tome :P
2016 09 22