Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

curlymary - da ne vjeruješ čega sve ima na 'krpicama'!

znate li za curu čiji je nickname 'curlymary'? ako ne znate, trebali bi! a razlog je - za promjenu . vrrrrlo pozitivne naravi [:zaljubljen] Naručila sam od nje naušnice,sve smo se brzo i lako dogovorile,ja uplatila,ona poslala i - one nestale.iščeznule! poslala mi ih je preporučeno, imala je potvrdu,otišla s njom na poštu i napravila potražnicu (o čemu su me iz pošte obavijestili), a zatim mi napravila nove naušnice i poslala mi ih, odbivši da participiram barem u poštarini. eto, primjer suprotan onima koji dobiju novce, ne pošalju robu,štancaju nove profile i svejedno mirno spavaju.... a naušnice - apsolutno divne! bacite oko......
2013 03 29
jako lijepo od nje [:zaljubljen]
2013 03 29
[:smijesi] [:smijesi] [:smijesi]
2013 03 29
ajde baš lijepo od nje [:poljubac] [:smijesi] [:smijesi]
2013 03 29
svaka čast....malo nas je takvih koji vraćamo novac...i ja sam jednoj djevojci prodala sat ,mislila sam da mu treba samo zamjenit bateriju ,međutim kad ga ja dobila javila mi je da mu je otišao cijeli mehanizam i ja samo joj vratila novac i iskreno se nadam da je govorila istinu... :) eto,ovim putem je pozdravljam jer sve u svemu ostale smo si dobre [:kesi] [:kesi] ,a onu kobilu od Antičić marije iz Šibenika će kad tad stić pravda jer me je prevarila za 250 kn na njuškalu.... i svejedno se zbog toga nemislim osvećivat drugima [:kesi] [:kesi] jer vjerujem u Boga [:smijesi]
2013 03 29
svaka čast curi [:smijesi]
2013 03 29
evo ja sam curu slucajno zeznula,i vec sam joj se milion puta ispricala i rekla mi je kako je sve ok,nadam se da ce mi se uskoro javiti (tek danas sam joj poslala paket) ali ako treba i novac cu joj poslati,nekako bi radije bila fer nego da me se po zlu pamti [:tuzan]
2013 03 29
ajooj gitadevi, što reči, puno puno hvala [:zaljubljen] nadam se da će i drugi biti zadovoljni kao i ti [:smijesi]
2013 03 29