Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Konstantno masna kosa

Operem kosu bilo kojim šamponom, osušim, ona masna, koristila sam tvrdi šampon od tinkture i maknula mi se prhut i fino kosa miriši ali ona opet masna, sodu bikarbonu sam već probala i vichy šampon i ništa, više ne znam ni kak izgleda čista kosa... Jel ima koja slične probleme jer ne znam više šta da napravim
2015 12 13
čekaj, čim osušiš kosu - ona masna? probaj bez regeneratora...
2015 12 13
Da, prestala sam koristiti i regenerator i masku, samo šamponom operem i ništa
2015 12 13
meni bude masna ako stavim regenerator kod korijena, al opet ovisi koji koristim. meni garnier masti kosu. probaj koristit prirodne sampone od koprive ili slicno
2015 12 13
Znam kako je... Doduše, meni se zamasti kroz par sati... Ne znam ni sama šta da radim više, nema šta nisam probala valjda.
2015 12 13
stavi na tjeme baby puder i dobro utrljaj, čula sam da to pomaže osobno nisam probala
2015 12 13
> enchanted: > stavi na tjeme baby puder i dobro utrljaj, čula sam da to pomaže osobno nisam probala Ja probala i s tim... Nula bodova.
2015 12 13
Ja koristim bio bio šampon za masnu kosu. A šapon za suho pranje?
2015 12 13
Mislim da je to problem iznutra, iz organizma, najbolje je pitati lijecnika za savjet.... Kao i za opadanje kose..,
2015 12 13
šampon od koprive je savršen... soda pri pranju sluzi samo za ''piling'' tjemena, ja ju koristim jer mi se dosta ljusti, a ona pomaze u tome... eto, probaj si koprivu :)
2015 12 13
Probaj sa afroditinim samponom od koprive i regenerator stavljati samo na vrhove! Kosu oprat tako da je zabacis naprijed i smocis pod mlazom mlake vode i tako je ispires, samponirat dva puta sa malom kolicinom sampona, cista je kada se pod vodom cuje 'skripanje'! Dobar je jos i subrinin sampon protiv opadanja kose, ne masti se i ne mrsi kosa. Ja inace imam masnu sa suhim vrhovima i muku mucim sa svim mogucim samponima i evo od tog subrininiog mi je kosa kak spada. Uz sve to dobro je koji puta oprat cetku za kosu :)
2015 12 13
Probaj Afrodita koprivu ili Schaumu za masnu kosu. Nemoj koristiti Garnier, on masti.
2015 12 13
U krajnjem slucaju osisaj se na malo krace da se kosa obnovi
2015 12 13
Čula sam u frizerskom da je dobro prilikom ispiranja u vodu dodati limuna.
2015 12 13
Peri je što manje, kad ne moraš ne peri je uopće i naravno kupi si sprej za suho pranje..
2015 12 13
1 2