Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Računala, elektični uređaji, internet /

Borba s vlagom!

Eto mene opet s temom :D Ima li tko pojma koji je dobar i što povoljniji (može i raboljeno) aparat za uklanjanje vlage iz prostora. Ja sam u Zagrebu.... hvala pusaaaaaaaaa :)
2015 12 21
Jučer vidjela u konzumu, cini mi se da je cijena bila oko 80 kuna na akciji :)
2015 12 21
čini mi se da imaš i neku farbu (boju za zid) - sa tim okrečiš taj dio zida gdje je vlaga. vrhunski je .... mi smo to davno napravili i nikad se više nije vlaga pojavila :)
2015 12 21
Ohoooo najs! :) Tnx Sanjci... da vidjela sam da ima! Ma mislila sam na onaj električni odvlaživač, ali tnx Tihana, pogledat ću :)
2015 12 21
imamo mi i električni odvlaživač,tj. onaj aparatić... koji isto pomogne skroz ok.. al dok nismo okrečili sve šta treba.. nije bilo da zauvijek nestanu. znalo nam se i dalje u čošku kod prozora javit vlage kad je razlika u temperaturi vani i unutra u stanu... aparatić je znao koliko toliko pomoć, da spasi stvar... al kad smo okrečili... tek tada je zauvijek nestalo. :) sad niti ne treba aparatić više.
2015 12 21
joj na žalost ti električni odvlaživači nisu baš povoljni, ali vrijede svake kune..najbolji su trotec i sinclaire (prošle godine sam to sve proučila i istražila), idu na kvaradturu...otkad ga imam niti p od plijesni :)
2015 12 21
Daaaa.... vidim da su skupi. Al na njuškalu ni jedan rabljeni?! Kaj to znači? :D
2015 12 21
I mene zanima kako se borite s time. Već sam luda. Kao da živim u nekoj stračari, stalno se borim sa tim gljivicama, plijesni...
2015 12 22
I mene zanima kako se borite s time. Već sam luda. Kao da živim u nekoj stračari, stalno se borim sa tim gljivicama, plijesni...
2015 12 22
kažem - mi smo kupili taj električni odvlaživač i nemamo više gljivarnik...a nema ih na njuškalu...valda ko ga kupi ga i koristi (uvijek negdje treba posaugati vlagu: kupaonica, podrum...)
2015 12 22