Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Hiperglikemijska koma

Pozdrav cure, Da li netko zna našto o ovome? Susreo se s ovim? Molim bilo kakva iskustva! Meni bliska osoba je trenutno u tom stanju i jako sam uplašena... :( :(
2015 12 23
Nazalost imala sam nekoliko puta takve situacije. Hvala Bogu obje osobe su izasle iz tog bez ikakvih posljedica.. Radilo se o djetetu od 10 i starijoj osobi od 60 god. Nekoliko dana su bile na intezivnoj. Potom su prebacene u sobu. Sada funk. bez problema..
2015 12 23
Joj bar si me malo utjesila! Vec ne znam sto da mislim! Kod mene se radi isto o starijoj osobi 52 godine!
2015 12 23
Nadam se da ce sve biti dobro. Ako ti nesto treba, ili te zanima slobodno se javi u por.
2015 12 23
nezgodno.. drzimo fige. Zato treba kontrola dijabetesa...prehrana, inzulin, ali ne mozes ti ljudima nista rec..... :( Nadam se da znas da je stanje ozbiljno :(
2015 12 23
Samo razmišljaj pozitivno!! Adekvatno liječenje, inzulin i preporuke liječnika. Drži se, ne brini i sretno! :)
2015 12 24
Trudim se razmisljati pozitivno! Nadam se da ce sce izaci na dobro. Hvala curke!
2015 12 24