Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Računala, elektični uređaji, internet /

Internet bankarstvo

Naplaćuje li se ta usluga dodatno..ja sam valjd posljednji mobikanac koji to nema..konkretno me zanima za poštansku banku? [:poljubac]
2016 01 07
misliš pored toga što plaćaš banci uslugu internet bankarstva da li se za svaku transakciju naplaćuje? ili
2016 01 07
Ma ne nego sestra mi tvrdi da ona neplaća uslugu net bankarstva u Zabii..to navodno ulazi u onih 12 kn sto uzimaju opcenito za vidjenje računa.. Dakle ja sam u HPB u..i sto ja znam plaćam mislim 14 kn mjesečno sad..kolko bi plaćala ak uzmem to net bankarstvo
2016 01 07
ja sam u zabi jedino što se ne plaća je ona mala aplikacijica mzaba, a to nije baš baš internet bankarstvo.. samo plaćaš odrzavanje računa.. drugo ti je ono što imaš mtoken i ta sranja.. al ova besplatna app samo ti oni daju aktivacijski ključ je super jer lako mozes uplatit pare vidit uplate i td a ne plaća se
2016 01 07
Pa znaci istina je za zabuu..al moja banka neka lihvarska brate pa me zanima za poštanskuuu
2016 01 07
Poštanska je najbolja banka.sve ti je to u cjeni odrzavanja racuna
2016 01 07
Ja sam prije 7-8 god pitala u HPB, naplaćivali su 30kn mjesečno!!! Danas je možda drugačije, ne vjerujem da drže tu cijenu s obzirom na konkurenciju. U Zabi imam besplatno u sklopu paketa, provizija za plaćanja je 2kn (unutar zabe se ne plaća), a prvih 10 u mjesecu imam besplatno
2016 01 07
ja imam mpbz i nista ne placam
2016 01 07
ja u Hypo banci plaćam uslugu vođenja računa što podrazumijeva i internet bankarstvo sa tokenom, to plaćam svaki mjesec 24,90 kn !!!!!!
2016 01 07
ja imam mpbz i plaćam 8 kn internet bankarstvo i 7 kn održavanje racuna
2016 01 07
ja sam u HPB i svaki mjesec skinu 7kn za internet bankarstvo
2016 01 07
Eto vidiš..
2016 01 07
RBA 9 kn za vođenje računa 7 kn za interent bankarstvo + 2 kn po transakciji
2016 01 07
Ja sam u HPB-u i placam trosak vođenja racuna 9 kn i naknadu za mbanking 8 kn
2016 01 07
ja sam isto u hpb-u vec skoro 2 godine, i ni malo mi se ne svida kako stvari stoje. namjeravam ugasiti racun kod njih i premjestiti se u kentbank. u hpb-u mi mjesecno uzimaju 10kn za internet bankarstvo, 9kn za vodenje racuna i 5kn za email obavijesti koje zadnja 2 miseca pokusavam ukinuti! niti dolaze redovno, niti odgovaraju stvarnom stanju na racunu. a na pocetku mi je receno da je usluga email obavijesti besplatna za sve i nece se naplacivati. isto tako, ni internet bankarstvo mi nije bas toliko vjerodostojno u smislu stvarnog stanja na racunu
2016 01 07
1 2