Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Računala, elektični uređaji, internet /

Preporuke za kupnju laptopa

Bok cure! Trenutno sam u potraznji za novim laptopom.Posto ih je puno na trzistu i u prodavaonicama trubi svako svoje tek tolko da prodaju,rijetko koji mi je dao pravi savjet koji je kvalitetan i brz pa da vas pitam kakvo je vase iskustvo i koji laptop smatrate kvalitetnim i vrijednim tih novaca. Da se razumijemo ne trazim nista zahtjevno za igrice i teske programe. Bitno mi je samo da je 15" ili vise,da je brzo radi,pomogucnosti da je ekran na touch (manje bitno) i da je sto tanji zbog prijenosa. Max cijena koju bi platila je 7000 kn Svaka preporuka dobro dode,hvalaa unaprijed :) !
2016 01 11
Nikako Acer, a pogotovo ne opercijski sistem Vista! Acer se pregrijava, a Vista je uzas, cak ne pamti instalirane programe. Android platforma je doduse besplatna, ali je lako napast, Linux je isto besplatan, ali ne mozes na njemu recimo Word instalirat, stvarno se treba raspitat, nisu malo novci u pitanju...
2016 01 11
Nakon što sam probala sve žive marke i budući da mislim da dva programera u mojoj obitelji ipak nešto znaju :) moja je preporuka Dell. Baš sam uzimala novi prije dva mjeseca i nikad nisam bila zadovoljnija. Uzela sam ga u Mikronisu, cca 6000 kn, s tim da je meni bilo bitno da ima malo jaču grafičku karticu. Budžet mi nije dozvolio da uzmem skuplji, ali za par godina hoću.
2016 01 11
Za 7000 kn dobis zvijer od laptopa.. Ja preporucujem hp, a sad koji model, ovisi o tome za kaj ti treba.. Gledas procesor i memoriju.. Ako se ne igras ne treba ti cudo od graficke kartice. Moj savjet je da pitas nekog frenda koji se kuzi, kazes za kaj bi ga koristila, za kaj ti uglavnom treba, pa neka ti preporuci par modela.. Ja kad sam kupovala dobila sam dizertacije i od decka i od par frendova koji su frikovi za informatiku.. Njima to gust potrazit.
2016 01 11
Acer ni ne mislim pogledat,do sad sam ga imala. Platila sam ga 3000 i nest sitno i stvarno vodila brigu o njemu,ali moj laptop za koju godinu se poceo glasat ko neka kosilica nakon duzeg koristenja,zagrijavao se do te mjere da ga nisam mogla ni drazati,tipkovnica mu je bila katastrofa...Tako da Acer nema sanse!
2016 01 11
To je to (y)
2016 01 11
HP više ne bih štapom dotaknula. 7000 kn dati za HP laptop je ludost kada za te novce imaš jako moćni i7 Dell. Prosječni vijek trajanja HP-a je cca 2 godine, to je proizvođač koji je dobar jedino kada se kupuje početnički laptop od 3000 kn klincima. I nisu im samo laptopi loše kvalitete, sve im je loše kvalitete i jednom kad počnu kvarovi, nema kraja.
2016 01 11
pozz,preporuka ASUS
2016 01 11
Imam super iskustva sa Samsung lapt. Kupila ga prije nekih pola godine,cca 4000 predobar, sestra mi ima Samsung, drugi model, vec 3 god radi kao da je sad iz trgovine izasao. ( garancija i jednom i dr je 4 god - iako je nismo koristili, nikakvih problema s njim). [:smije] Dobar omjer cijene i kvalitete.
2016 01 11
Bas sam danas uocila u ducanu hp pavilion 17-g009nm, n6c22ea Najvise me privukao zbog svog dizajna i 17incnog ekarana... A za Dell sam cula da su dobri,trebala bi bas prouciti modele :D
2016 01 11
Bas sam danas uocila u ducanu hp pavilion 17-g009nm, n6c22ea Najvise me privukao zbog svog dizajna i 17incnog ekarana... A za Dell sam cula da su dobri,trebala bi bas prouciti modele :D
2016 01 11
A ne znam. . ja sam imala stari hp... Izdural je 12 godina i bil je cudo od kompa... Bio je i zaliven i vrucom kavom i sokom i kaj ja znam kaj sve nije prosal, a radio.. Sad imam novog, pazim na njega i odlicno me sluzi...
2016 01 11
Uglavnom, koji god da kupujes, pazi na procesor.. Od svih marki ima modela s nabrijanom cijenom, a zastarjelim procesorom..
2016 01 11
Dell svakako, dečko ima i preodličan je. Platio ga je oko 6 tisuca i zvjer od laptopa. A HP nikako ne preopručam. Uzela ga u 10 mj i odmah drugi dan nije htijo upaliti kako treba, pa se s njima natezala mjesec dana da mi vrate novce.
2016 01 12
E vidis, plavuska, to se upravo mom decku dogodilo s dellom. :) nema pravila.. :)
2016 01 12
1 2