Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

ricinusovo ulje za kosu

Kako ga nanosite? Samo ili s jos nekim uljima? Iskustva? 😊
2016 01 13
Ja samo. Namočim tjeme, tak se lakše nanese nego na suho, utrljam, zamotam s vrečicom i ručnikom, i držim kaj dulje to bolje 😃 onda pranje
2016 01 13
dosta je gusto pa probaj pomiješati sa kokosovim ,ako ti je teško rasporediti.ja ga ne koritim jer imam gustu kosu,no koristim ga za trepavice.
2016 01 13
Ja sam ga ipravo utapkla u tjeme cistog i do ujutro ga planiram imati pa ujutro oprati.. Nadam se da mi nece ostati kosa pre masna! 😃
2016 01 13
Koliko cesto ga stavljate na kosu?
2016 01 13
Kokosovo i ricinusovo pomišaj, smoči malo kosu prije i onda dobro natrljaj i stavi kosu u vrećicu i ručnik hahaah ... možeš i spavat tako ako ti ne smeta .. ja držim po sat vremena, nekad znam i prespavat ako sam od volje hehe Možeš držat cijelu noć pa ujutro oprat ili par sati, sat vremena itd, koliko želiš. Ricinusovo je dobro i za rast trepvavica ..
2016 01 14
Kosa mi je totalno unistena od prelaska iz brinete u plavusu. Imate kakve savjete?
2016 01 14
Ako koristitie ricinusovo ulje za poboljšanje rasta kose, super bi bilo da razmutite jedno jaje i u njega dodate ricinusovo ulje i onda utrljate u tjeme, nakon nekoliko tjedana raste mala kosa, čak i tamo gdje prije nije rasla tako jako, npr. onaj rub uz čelo, iznad obrva, tik uz liniju tjemena. Namažete i preklopite vrećicom i pustite da djeluje sat-dva i onda isprati uobičajeno, nema nikakvog mirisa, a ni kosa nije masna
2016 01 14
I ja ga koristim samog i vidim pomake tako da definitivno preporučam! o:)
2016 01 18
Meni je tete u ljekarni rekla da ga nema smisla stavljati ako imam šampon sa silikonom. Znate li možda koji su to šamponi bez silikona?
2016 02 07
Meni ne pase cisto ricinusovo jer se tesko nanosi i ispire s kose...zato ga pomijesam sa nekim laksim uljem...recimo dobar je kokos ali moze i badem ili jojoba I onda operem sa Alverde samponom...nema silikona ni nicega takvoga...jos ja u njega ubacim 20ak kapi ulja cajevca....
2016 02 09
Je jako gusto, bolje ga je na vlažno tjeme nanijeti, ali ja nemam problema s ispiranjem. Tanja nije ti kosa poslije pranja masna od ulja čajevca u šamponu?
2016 02 10
Ma jok...bas mi je dobra kosa u zadnje vrijeme...prvi puta nakon dugo vremena da sam zadovoljna
2016 02 10
Ja si pomiješ u neku staru bočicu(75ml) od ulja, pola ricinusovog ulja i pola badamovog, i dodam nekih 7 kapi ulja čajevca, čajevca ne smije biti previše jer je jak pa spali, piše na pakiranju kako se dozira(iz Dm-a). I to stavljam na kosu nekih sat-sat i pol prije pranja kose.. Bočicu do 75 ml imam za nekih 7-8 puta. Jedino što šamponiram dva puta, inače bi bila masna.. Stavljam na tijeme za rast, i super je, kosa raste brže. Bitno je da su ulja hladno prešana. Cijena stvrano nije strašna. Ricinusovo 100ml nekih 15kn, bademovo 100ml 25kn, i ulje čajevca u dm 20 kn.
2016 02 17
Kak misliš spali čajevac Valerija :o Primijetila sam još jednu stvar, zadnja 2 puta držala sam ricinus i kokos ulje preko noći i kosa mi se značajno manje masti !! Protivi se svakoj logici ali eto istina je... utrljano u tjeme
2016 02 19
1 2