Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Aldo bye bye :(

Zatvara se, ili vec jeste, Aldo u Osijeku :( Kakva su vasa saznanja za ostale gradove? Hoce li biti moguce pronaci negdje u RH njihove cipelice pa da nam drugi kupuju? U Osijeku je dugo los izbor, ali se ipak naslo nesto povremeno...bas sam :(
2016 01 15
U Ri već davno zatvorili... Na mjestu gdje je bio, e sad ne znam jesu li ga otvorili na drugom, sumnjam.
2016 01 15
E pa šteta...možda da su obnavljali ponudu i nebi propali..Malo me čudi da to u većim gradovima nije išlo u toj mjeri da dolazi novo konstantno i ide...
2016 01 15
U Zagrebu su stavili 70% popusta na sve, prošli tjedan kad sam bila dućan u CC one bio im je prazan, možda su 5 pari cipela još imali, u Praškoj je još bilo nešto izbora, ali je dosad vjerojatno i tamo sve rasprodano. Nisu mi htjele reći (ili nisu znale) da li se zatvaraju.
2016 01 15
Bila je rasprodaja i sve prodano Ja iskreno obožavam Aldo obucu jer stikle nigdje nisu toliko udobne kao kod njih :)
2016 01 15
I ja isto tako ,Lenny. Udobna i pojedini modeli su predivni, originalni i kvalitetniji od ostalih, svu obuću mi tvrđa uništi, Aldove ipak puno,puno više puta obujem i tek onda krenu oštećenja. Prvo sam zatvaranje vidjela u Austriji u jako posjećenoj trgovini, stalno neka gužva i uvijek netko na blagajni...nisam vjerovala, pomislila sam možda su preselili... No,evo i kod nas...šteta.
2016 01 15
I da, trgovkinja mi je rekla da osječki zatvaraju..ne sele.
2016 01 15
Vjerojatno nisu imali dovoljno mušterija... Par probranih/stalnih i to je to, jer danas se štikle nađu i za 100kn, pa si kupe tri para, bez obzira na kvalitetu.
2016 01 15
Ma da, naravno, ali nedostajat ce mi taj bar jedan godisnje dobar par stikli.. Zao mi je, osta i Zara i sve, a Aldo koji je ipak uvijek opravdao cijenu ode.. Hvala na info cure.
2016 01 15
cure kakvi su im načini plačanja? ne piše im na stranici :P
2016 01 15
u dućanu misli, htjela bi sestru poslati da mi kupi ako nađe, a nemogu naći jel ima na rate i s kojim karticama
2016 01 15
Ne znam to..U Osijeku prije Nove sam bila, ostalo 10-15 pari po jedan broj a cijene 100 do 200kn.
2016 01 15
Ako niste čule, otvoren je opet malo sređen na istom mjestu :)
2016 11 22