Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Rasprodajaaa :)

Dakle, sada kada je naziv ove teme privukao pažnju svih onih koji su ju otvorili da se reklamiraju u idućim postovima i onih koji su otvorili da bi napisali pokoji sarkastični komentar... želim vas pitati što mislite - koliko je onih koji su otvorili temu da bi zapravo nešto i kupili po nižoj cijeni? Naravno ne tvrdim da se ja nikada nisam reklamirala - neko vrijeme sam prodavala pola artikala s profila po 5 kn i naravno reklamirala to...i u svom tom vremenu uspjela prodati samo jedan po toj cijeni. Zbog toga me zanima, koji je uopće smisao reklamiranja? Meni se čini da ovdje idu samo zamjene...tu i tamo neka prodaja - taman da pokrije trošak poštarine za zamjenu [:hihot]
2016 01 20
Slažem se,ni ja ne vidim smisao reklamiranja! :-)
2016 01 20
Ja slavim 800.povratnu i sve je u pola cijene. Da se svi razveselimo! :)))
2016 01 20
Svaka cast na 800 povratnih, cestitam
2016 01 20
smisao po meni baš nikakav, ako netko nešto treba kopati će po tražili i ponuditi svoju cijenu ako si pronađe što mu odgovara, ili bilo kako dogovoriti, ako mu stvarno treba ili mu se sviđa neki artikal.....
2016 01 20
Ajmo provjeriti teoriju,iako nemam 800 povratnih kao manna,stavljam cijeli profil na 50% sniženja,popust vrijedi do petka,22 .01.Javim vam rezultat rasprodaje .Cijene sami prepolovite,ako je gore navedeno točno da uzalud ne prepravljam cijene :")
2016 01 20
dobro sirekla: tu i tamo pokoja prodaja mi taman pokrije troškove pt za zamjene :-) ai, meni je to ok. puno se mjenjam ali čestoi kupujem ako mi se nešto svidi, stalno tragam za vintage stvarima kakvih više nema u dućanima :-)
2016 01 20
ehh s ovim se slažem,,,nisam dugo na krpicama,,,al ni pre malo,,, :) ,,i ja mislim da se ovdje radi 90% o zamjenama,,,nije da mi smeta,,,volim se mjenjat,,,al prodaja dosta slabo,,, takva vremena valjda što bi rekli :D
2016 01 20
Hm... ja sam profil otvorila da mogu kupovati nakon što mi je sestra pričala o ovoj stranici, kasnije sam odlučila i sama prodavati, međutim otkako imam svoje artikle radila sam samo zamjene, kao što je mirnaz rekla, uvijek se nađe nešto kod nekoga što bi ste htjele imati i zamjena dobro dođe jer je jedini trošak-> poštarina xD. A i u zadnje vrijeme sam primjetila da večinom ono što bi ja htjela kupiti curke prodaju po cijenama koje mi nisu prihvatljive pa sam trenutno na zamjenama, a tko zna možda mi uskoro i dođe koji upit baš za kupnju :) iako ne mogu reči da nisam ni sa zamjenama zadovoljna, otkako sam na krpicama srećom nisam imala nijedno loše iskustvo sa njima..
2016 01 21
Nove cijene i kod mene :D za svaki kupljeni artikl 15 kn popusta na kupnju 2. artikla
2016 01 24
kod mene je akcija 2+1 gratis!
2016 02 11