Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Problem sa editiranjem artikala

Još jednom pozdravljam sve krpičarke i krpičare :D Ako već niste primijetili, danas smo dobili link na zadnju stranicu tema na forumu. Osobno me taj popravak najviše razgalio jer sam drvila po njemu u svakom svakom svakom mailu :D Popravljen je i problem sa editiranjem artikala, a zapravo se radilo o tome da sistem nije prikazivao pogrešku sa previše materijala ili tagova pa se činilo kako funkcija ne radi. Dakle, da biste editirale artikl, potrebno je urediti i broj tagova na najviše pet komada te prilagoditi i broj materijala! Evo, probajte pa javite dodatne primjedbe, molim u već navedenoj formi -- (korisničko ime) s čime je povezan problem (registracija, login, forum, artikl...) koju točno verziju browsera koristite screenshot prije klikanja na akciju koja ne radi ako screenshot nije moguć, onda opis problema - što upisujete ili klikćete pri nastanku problema vrijeme kada se pojavio problem (e-mail adresa) Uskoro će i svi smajlići biti popravljeni, dakle neće biti više prekriženih kvadratića, ali još jednom naglašavam, biti će ovako prozirni, smajlići sa starih krpa se ne vraćaju.
2016 01 20
Doroteaa5 upload aktikala, ne mogucnost otvaranja poruka firefox opis: ovo novo je prestrasno ne zeli mi se nista stavit na mk od akrtikla stiscem ucitaj artikl ali nista a sve sam dobro stavila u opisu nit hoce na mobu ni na kompu ! ponekad mi ne dolaze poruke na mail niti ih na mobu mogu otvoriti prije je na starim mk bilo sve puno bolje bas sam tuzna i isfrustrirana:((
2016 01 20
tanja14zg Ne mogu dodati artikl uopće iako su sva polja ispunjena, kad idem na uploadanje jednostavno ne želi prihvatiti. Opera. edit: smanjila sam broj tagova na pet i uspjelo je.
2016 01 21
Eto, to je rješenje!
2016 01 21
nikolina011 ne mogu brisati artikle, ne mogu označiti da su prodani, ne mogu uređivati artikle, ne mogu listati slike na artiklima, na nekim artiklima mi ne piše koliko je ljudi lajkalo artikal iako mi na mobitelu na staroj verziji prikazuje. neki mailovi od razgovora mi dolaze, neki ne. koristim google chrome
2016 01 22
Ne mogu listati slike samo vidim glavnu i ne mogu brisati artikle .lp.
2016 01 22
Ne mogu također otvoriti dodatne slike niti svoj predmet oznaćiti kao prodan!?
2016 01 22
Kolko vidim, nitko nije pročitao uvodni post. :D Molim vas lijepo da napišete barem točnu verziju svojeg web preglednika. Hvala!
2016 01 23
TenaVedrina - koristim chrome već danima na postojećim oglasima ne mogu izmijeniti i dodati slike [email protected]
2016 01 23
ja utipkam npr, "converse starke 38" a on mi baca van igračke i haljine.... ?! :(
2016 01 24
> Admin2nd: > Još jednom pozdravljam sve krpičarke i krpičare :D > Ako već niste primijetili, danas smo dobili link na zadnju stranicu tema na forumu. Osobno me taj popravak najviše razgalio jer sam drvila po njemu u svakom svakom svakom mailu :D > Popravljen je i problem sa editiranjem artikala, a zapravo se radilo o tome da sistem nije prikazivao pogrešku sa previše materijala ili tagova pa se činilo kako funkcija ne radi. > Dakle, da biste editirale artikl, potrebno je urediti i broj tagova na najviše pet komada te prilagoditi i broj materijala! > Evo, probajte pa javite dodatne primjedbe, molim u već navedenoj formi -- > (korisničko ime) > s čime je povezan problem (registracija, login, forum, artikl...) > koju točno verziju browsera koristite > screenshot prije klikanja na akciju koja ne radi > ako screenshot nije moguć, onda opis problema - što upisujete ili klikćete pri nastanku problema > vrijeme kada se pojavio problem > (e-mail adresa) > Uskoro će i svi smajlići biti popravljeni, dakle neće biti više prekriženih kvadratića, ali još jednom naglašavam, biti će ovako prozirni, smajlići sa starih krpa se ne vraćaju. Pozdrav, nemogu uopce dodati artikal vec par dana 😕 u cemu je problem?
2016 01 25
> connstantine: > ja utipkam npr, "converse starke 38" a on mi baca van igračke i haljine.... ?! :( I meni. ??
2016 01 25
Korisničko ime:madamz web browser: safari, internet explorer problem: na profilu mi nedostaju artikli
2016 01 25
ja koristim Chrome i preko njega ništa ne mogu. Ne mogu editirati svoje artikle, ne mogu si staviti proizvod u omiljene i ne mogu uopće kliknuti na Želim ovo, što znači da ne mogu niti kupiti proizvod...
2016 01 26
npr. napšem " crvena košulja 44 " i dobijem sve artikle na krpicama, bez reda, broja, boje... do kada će to biti??? hvala i lp, Keti
2016 01 26
1 2 3 4 5 ... 13