Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

opet ta pošta

Ništa se ne vidi a broj koji ste dali piše "uneseni broj nije ispravna oznaka pošiljke" idite s tim papirom u poštu i napravite potražnicu za paketom, odmah će isplivati paket već drugi dan. Dešavalo se nemali broj puta.
2016 01 20
ukucati velikim slovima RC i broj bez razmaka te i posljednji broj koji se nalazi na kraju kraj HR taj je posebno bitan i HR na kraju ali bez razmaka RC064907374HR - tako ako su sve brojke dobro prepisane
2016 01 20
da to i meni pise hvala vam cure, misla sam da sam luda
2016 01 20
ne može s nulom počinjati. Taj broj provjeri.
2016 01 20
Jel možda ovaj- umjesto 0 sam stavila 8 RC064987374HR Kaže da je 14.01. zaprimljen u ZG
2016 01 21
Hm, prilično je čudno da se od 14. kada je poslan nije pomaknuo. Idi s papirićem na poštu i vidi što će ti reći, vjerojatno ti neće htjeti ovako rano pokretati pritužbu za izgubljenu pošiljku, ali idi pitati.
2016 01 21
Ma hoće pokrenuti ako digneš dreku oko paketa.. malo se zaprijeti novinama i tako to jer vjeruj iz iskustva znam da na to jako dobro reagiraju..
2016 01 21
Evo izgleda da je Priprema pošiljke za dostavu. Ništa čudno kod naše drage pošte...em šta "gube" pošiljke,em aljkavost i 100 dr čuda :D Aj glavno da stiže na odredište :-)
2016 01 21
Sara Hvala puno na informaciji! Nisam imala pojma da se to moze! Cesto mi se to desavalo pogotovo sa paketima koje i najskuplje platis.. Procitala sam na stranici, nisam bas skuzila kako mogu podnjeti ''prijavu'' tj. kako da dobijem novac nazad?
2016 02 02
Sara, u teoriji da, u praksi ne funkcionira - neće ti vratiti ništa ako nije sasvim izgubljena. Brane se jednostavnim razlogom koji zapravo drži vodu - svako vrijeme dostave koje je navedeno na stranici pošte je samo preporučeno tj. procijenjeno vrijeme dostave, ne garantirano. Za utjehu, i pošte u inozemstvu se vode istim načelom, recimo u SAD-u povrat dobivaš samo ako su prekoračili vrijeme dostave prilikom korištenja garantiranih ekspres opcija. Kod nas takve opcije ni nema jer ni HP ekspres nije garantirana dostava, nego su navedena vremena samo procjena. Ako naletiš na službenika koji će ti prihvatiti prigovor zbog par dana dužeg putovanja pošiljke, imaš ludu sreću. Ali to što su u poštanskom uredu prihvatili prigovor svejedno ne znači da ćeš dobiti pozitivno rješenje na kućnu adresu.
2016 02 02
> Frigga: > Na potvdi, onaj dugi broj koji počinje s RC ili RB,a završava s HR.
2017 09 25
1 2